Astroportal.pl

Interpretacja horoskopu

Droga na szczyt - Horoskop Tomka Mackiewicza

Tomek urodził się 13 stycznia 1975 o godz. 21.30 w Częstochowie. Jako solarny Koziorożec od dzieciństwa miał bliski kontakt z przyrodą. Trygon Słońca do ascendentu w Pannie sprawiał, że posiadał silną wolę.

Andrea Bocelli: pocałunek Boga

Już na pierwszy rzut oka widać bardzo silną Pannę, w której jest ascendent, Słońce, Ceres, Merkury, Wenus i Pluton. Bystry, praktyczny i analityczny umysł, dokładność, precyzja i usystematyzowany tok rozumowania.

Doda Elektroda, zawsze jest na nią moda

Doda w białej sukni ślubująca w kościele? Czy to jawa czy sen? Doda poinformowała na swoim fejsbukowym profilu, że w dniu 14.04.2018 w Hiszpanii odbył się jej pierwszy w życiu ślub kościelny.

Horoskop Andrzeja Dudy Prezydenta III Rzeczpospolitej Polskiej

Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 roku o godzinie 20.54 w Krakowie. Moment to bardzo specyficzny, bo kiedy przychodził na świat, władcą godziny planetarnej był Mars, a na zewnątrz szalała gwałtowna burza.

Silny Saturn w horoskopie – jak żyć?

Saturn obdarza powagą, powściągliwością i sztywnością. Osoby saturniczne nie są  spontaniczne i nie znoszą beztroskiej zabawy, gdyż ich zdaniem to bezproduktywna stara czasu.

Piękna i Bestia czyli horoskop mordercy

Mars z Saturnem w Rybach to dość częsta kombinacja spotykana u szaleńców, morderców, zwyrodnialców i osób chorych psychicznie. U Brady’ego Mars położony jest w 9 st. Ryb i na ekliptyce zajmuje stopień kojarzony z przestępstwami kryminalnymi.

Śmierć syna Lecha Wałęsy

Odejście Przemysława Wałęsy z pewnością musiało zaznaczyć się w astrologicznych zapisach u jego rodziców. Można znaleźć dużo przesłanek o tym, że byłego prezydenta może w tym roku solarnym spotkać bardzo wielki smutek.

Diego Rivera czyli rozmach Strzelca

Rivera był niezwykle pracowity o czym świadczy opozycja Saturna do Marsa. Tworzył z charakterystycznym dla Strzelca rozmachem. Często malował postacie historyczne, żyjące w różnych epokach, które łączyła wspólna idea.

Fenomen Adele

Właśnie obchodzi 28. urodziny. Karierę muzyczną zaczęła jako dziewiętnastolatka i szybko odniosła spektakularny sukces, stając się gwiazdą wielkiego formatu. Co sprawia, że ta młoda dama odniosła tak wielki sukces?

Antoni Gaudí - samotny geniusz

Niezwykle oryginalne, magiczne budowle Antoniego Gaudiego, wybitnego katalońskiego architekta można podziwiać w Barcelonie. Jego dzieła stały się wizytówką miasta i przyciągają rzesze turystów z całego świata. Gaudí miał Słońce w Raku, co tłumaczy jego wielkie przywiązanie do tradycji, rodziny i ojczyzny.

Jowiszowy finał sezonu w skokach narciarskich

Tegoroczny finał w skokach narciarskich, który odbył się 22 marca w Planicy w Słowenii, dostarczył wielkich emocji do ostatniego skoku. O zwycięstwo walczyli Severin Freund z Niemiec i Peter Prevc ze Słowenii.

Rodzina Wodników

Wodniki cenią wolność osobistą. Co dzieje się, kiedy zakochają się i zdecydują się założyć rodzinę? Przyjrzyjmy się horoskopom parze Wodników: kolumbijskiej piosenkarki Shakiry i jej życiowego partnera Gerarda Piqué, piłkarza FC Barcelony.

Nev Schulman - internetowy detektyw

Schulman, który stał się sławny dzięki tropieniu internetowych oszustów, ma koniunkcję Wenus z Plutonem w Skorpionie. Ten trudny aspekt sprawia, że Nev bardzo intensywnie przeżywa miłość i jeśli się zakocha, to myśli o swojej wybrance serca poważnie.

Tiziano Terzani i przepowiednia, która odmieniła jego życie

Zodiakalna Panna nie wierzy w ludzi, a jedynie w to, co widziała na własne oczy. Z kolei koniunkcja Merkurego z Marsem idealnie zrealizowała się poprzez pracę dziennikarza opisującego konflikty wojenne.

Brazylijski Mundial w rytmie Saturna

Oczy świata skupione są obecnie na Mundialu w Brazylii. Gospodarze liczą na wygraną. Niestety, brazylijskiemu trenerowi los nie sprzyja, gdyż aktualnie tranzytujący Saturn tworzy koniunkcję ze Słońcem w jego horoskopie.

Conchita Wurst – jak Feniks z popiołów

Jowisz, który obecnie przebywa w znaku Raka, dał nam nadzieję, że polska propozycja na tegoroczną Eurowizję to strzał w dziesiątkę. Tymczasem serca europejskich widzów nie podbiły nasze piękne dziewczęta lecz kobieta z brodą.

Brian Molko: mężczyzna czy kobieta?

Brian Molko to kontrowersyjna postać. Co tak gorszy i zachwyca jednocześnie? Przede wszystkim androgeniczny wygląd i makijaż podkreślający duże oczy artysty, co sprawia, że czasem trudno odgadnąć jakiej jest płci.

Motylem byłem – Bohdan Łazuka

Jeśli Skorpion raz pokocha, to kocha całe życie – nawet jeśli życie sprawi, że nie może być z ukochaną. U Łazuki to również wpływ znaku Wodnika, w którym, Łazuka ma Księżyc (uczucia) i Jowisza (powodzenie).

Beata Tyszkiewcz - Waleczne Serce

Pali jak smok, klnie jak szewc, kieliszeczkiem czegoś mocniejszego nie pogardzi. Ma słabość do pieniędzy i przystojnych przyjaciół swoich córek. Beata Tyszkiewicz – hrabianka pełna błękitnej krwi.

Michelangelo Antonioni - odkrywanie niewidzialnego

Wielość harmonijnych trygonów, które symbolizują stateczne zajęcia i spokój, zdawały realizować się w pierwszym okresie życia. Zainteresowanie architekturą pasuje mi tu do trygonu między Merkurym a Saturnem.

Mel Gibson - zdrada kosztuje

Mel, zodiakalny Koziorożec, wiódł przez wiele lat bardzo uporządkowane i rodzinne życie. Do czasu, aż na jego horoskop zaczęły działać bardzo trudne tranzyty planet: Saturna i Plutona.

Naomi Campbell - modelka czy bokser?

Siła fizyczna i duch rywalizacji oraz walki reprezentuje w horoskopie Mars, który u Naomi jest powietrznym w znaku Bliźniąt. Stąd jej agresja często wyraża się więc poprzez pogróżki, krzyki, opluwanie, rzucanie telefonem.

Piękny William i cierpliwa Kate

Po ośmiu latach znajomości drugi w kolejności następca tronu angielskiego Książę William oświadczył się 16.11.2010 roku Kate Middleton. Jako dowód swoich uczuć dał jej pierścionek zaręczynowy swojej matki Księżny Diany. Czy to znak, że narzeczona i przyszła żona księcia będzie drugą Lady Di, którą uwielbiały tłumy?

Lady Gaga i Pluton w Koziorożcu

Gdy Lady GaGa pojawia się na czerwonym dywanie, fotoreporterzy szaleją z zachwytu. Mars w jej horoskopie znajduje się w koniunkcji z Neptunem, a więc dla astrologów jest jasne, że ta kobieta doskonale wie, co robi.

Aktualnie na niebie

SłońceLew
22 VII 2021
22 VIII 2021
MerkuryPanna
11 VIII 2021
30 VIII 2021
WenusPanna
22 VII 2021
16 VIII 2021
MarsPanna
29 VII 2021
15 IX 2021
JowiszWodnik
28 VII 2021
29 XII 2021
SaturnWodnik
17 XII 2020
7 III 2023
UranByk
6 III 2019
7 VII 2025
NeptunRyby
3 II 2012
30 II 2025
PlutonKoziorożec
I 2008
I 2024