Astroportal.pl

Aspekty

O trygonie Jowisza z Neptunem

Trygon jest aspektem komunikacji, ułatwiania i otwierania nowych perspektyw. Trygon Neptuna daje Jowiszowi nadzieję, wskazuje drogę, jest jak światło z latarni morskiej, które daje zakodowane sygnały.

Jak przetrwać trudne aspekty planet?

Radość, bogactwo i swoboda – to powinny przynosić nam planety. Niestety, nie zawsze chcą. Tego zabrania Pluton, tamto zabiera Saturn, a jeszcze inną sprawę komplikuje nam Neptun. Jak żyć, gdy na niebie niezbyt różowo?

Różne oblicza koniunkcji Wenus z Saturnem

Ten aspekt cieszy się wyjątkowo złą sławą wśród astrologów. Czy każdy kto ma swoim horoskopie urodzeniowym koniunkcję Wenus z Saturnem jest skazany na samotność i biedę?

Koniunkcja Wenus z Neptunem

Aspekt Wenus i Neptuna w horoskopie obdarza talentem artystycznym i silną potrzebą przeżywania wielkiej miłości. Wielu artystów z tym aspektem tworzy dzieła wyjątkowe, zachwycające, a czasem szokujące.

Aspekty Słońca z Marsem - opis aspektów

W miarę upływu lat u wszystkich posiadaczy aspektu Słońce - Mars, bez względu na płeć, charakter łagodnieje. Mars jest planetą młodości, a więc kiedy szaleje, Słońce uczy się jak wykorzystać marsową energię.

Aspekty Słońca z Marsem - charakterystyka osób

Mars to naturalna męska energia, a więc posiadacze tych aspektów zawsze próbują przejąć rolę przewodnika stada. Dodatkowo mężczyźni tacy cieszą się powodzeniem u kobiet.

Aspekty Słońca z Marsem - wstęp

Osoby z aspektami Słońca i Marsa szukają celu do zdobycia lub wroga do pokonania. Są to urodzeni wojownicy, pyskacze i osoby wnoszące zamieszanie. W ich otoczeniu stale musi się coś dziać.

Aspekty Słońca z Plutonem - opis

Pluton wyciągnie rękę po swoje i nie spocznie, dopóki nie osiągnie swojego celu. Chyba, że cel znacząco stracił na wartości, co dla charakterów plutonicznych bywa pewnego rodzaju złośliwą satysfakcją.

Aspekty Słońca z Plutonem - wstęp

Pewien typ ludzi bardzo lubi czuć się mocniejszymi, silniejszymi i lepiej poinformowanymi od innych. To oni posiadają w horoskopie mocnego Plutona, Słońce w VIII domu lub aspekty między Słońcem i Plutonem.

Czy kwadratura może być korzystna?

Astrologia jest złożoną dziedziną i – jak to mawiamy między nami astrologami – nie jest ani piekarnią, ani apteką. To znaczy, że nie ma idealnego przepisu na interpretację horoskopu. To, co pomaga jednemu, może wręcz zaszkodzić drugiemu.

Trygon

Trygon to jeden z głównych aspektów używanych w astrologii. Powstał w wyniku podziału zodiaku, który liczy 360 stopni, na trzy, mierzy więc 120 stopni. Aspekt trygonu łączy znaki z tego samego żywiołu i różnych jakości.

Opozycja

Opozycja to jeden z głównych aspektów używanych w astrologii. Powstał w wyniku podziału zodiaku, który liczy 360 stopni, na dwa, mierzy więc 180 stopni. Aspekt opozycji łączy znaki z tej samej jakości i różnych, ale harmonijnych wobec siebie żywiołów.

Co to jest aspekt?

Charakterystykę aspektów wywodzi się z symboliki żywiołów i jakości w zodiaku oraz z numerologicznego znaczenia odległości i figur kątowych, jakie tworzą ze sobą elementy horoskopu.

Aspekty Słońca i Saturna - opis aspektów

Aspekty koniunkcji, sekstylu i trygonu według tradycyjnej astrologi pozwalają zachować długie życie, jednak koniunkcja zapowiadać może ciężkie choroby w dzieciństwie.

Aspekty Słońca i Saturna - charakterystyka

Saturn w horoskopie może symbolizować rodzinę (ojca lub matkę, jeśli to ona bardziej się w procesie wychowania udziela), ale przede wszystkim opisuje najbliższe otoczenie, które weryfikuje przystosowanie dziecka do działania w społeczeństwie.

Aspekty Słońca i Saturna - wstęp

Aspekty Słońca i Saturna w horoskopie indywidualnym to bardzo obszerny temat, którego nie sposób wyczerpać w krótkim artykule. Bowiem ile horoskopów, tyle możliwości ich realizacji i dróg życiowych.

Aktualnie na niebie

SłońceLew
22 VII 2021
22 VIII 2021
MerkuryPanna
11 VIII 2021
30 VIII 2021
WenusPanna
22 VII 2021
16 VIII 2021
MarsPanna
29 VII 2021
15 IX 2021
JowiszWodnik
28 VII 2021
29 XII 2021
SaturnWodnik
17 XII 2020
7 III 2023
UranByk
6 III 2019
7 VII 2025
NeptunRyby
3 II 2012
30 II 2025
PlutonKoziorożec
I 2008
I 2024