Astroportal.pl

Kursy i wykłady

KURSY ASTROLOGII

Warszawska Szkoła Astrologii, którą założyłyśmy w 1999 roku, to miejsce, w którym możesz się nauczyć astrologii w praktyce. Mamy największą ofertę kursów ONLINE. Program nauki astrologii podzieliłyśmy na trzy etapy: dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów.

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii IX-XII 2022

Zapraszamy na kurs astrologii dla początkujących, kurs astrologii klasycznej, certyfikowane kursy tarota i astrologii dla profesjonalistów i w czwartki na warsztaty astrologii.

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" IX-XII 2022

Zapraszamy na kurs internetowy astrologii dla początkujących. Jest on skierowany do tych, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować wiedzę o astrologii.

Internetowy certyfikowany kurs "Profesjonalny Tarocista" X-XI 2022

Kurs będzie też dobrą okazją dla tych, którzy pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o tarocie. Kurs przygotowuje do samodzielnej pracy tarocisty.

Internetowy certyfikowany kurs "Profesjonalny astrolog" XI-XII 2022

Uzyskaj Certyfikat Profesjonalnego Astrologa w Warszawskiej Szkole Astrologii. Kurs przygotuje cię do samodzielnej pracy z klientem i przeprowadzania profesjonalnych sesji interpretacji horoskopu.

Internetowy kurs "Astrologia klasyczna" X-XI 2022

Kurs prezentuje najpopularniejsze i przydatne w praktyce techniki interpretacji horoskopu i tworzenia prognozy według klasycznych reguł astrologicznych.