Astroportal.pl

Kursy i wykłady

KURSY ASTROLOGII

Warszawska Szkoła Astrologii, którą założyłyśmy w 1999 roku, to miejsce, w którym możesz się nauczyć astrologii w praktyce. Mamy największą ofertę kursów ONLINE. Program nauki astrologii podzieliłyśmy na trzy etapy: dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów.

Internetowy kurs "Astrologia psychologiczna" I-II 2023

Horoskop czytany jako mapa, która wskazuje, kim jesteśmy, czym jest nasze życie, jakie mamy kompleksy i problemy, pomaga nam zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy.

Internetowy kurs "Astrologia prognostyczna" I-III 2023

Warszawska Szkoła Astrologii zaprasza na internetowy kurs poświęcony astrologii prognostycznej czyli przepowiadaniu przyszłości.

Internetowy kurs "Solariusze" II-IV 2023

Kurs trwa dwa miesiące i zawiera sześć lekcji, podczas których kursanci poznają wiedzę w zakresie teorii i praktycznej interpretacji solariuszy czyli horoskopów rocznych.

Internetowy kurs "Mapa nieba" IV-V 2023

Zapraszamy na kurs o czytaniu mapy nieba, obserwacji wschodów i zachodów gwiazd, cykli planet i faz Księżyca. Tę wiedzę możemy wykorzystać w magii planetarnej, astrologii elekcyjnej (wybór korzystnych dat).

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii I-IV 2023

Zapraszamy na kursy i warsztaty astrologii: Astrologia prognostyczna, Solariusze, Mapa nieba, Astrologia psychologiczna, Profesjonalny tarocista, Pluton w Wodniku, Saturn w Rybach i wiele innych.