Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Kursy i wykłady

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii V-VIII 2020

Wiosną i latem 2020 zapraszamy na warsztaty astrologii i tarota dla początkujących i zaawansowanych. Polecamy kurs astrologii horarnej w praktyce.

Internetowy kurs "Astrologia dla początkujących" IX-XII 2020

Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o astrologii.

Internetowy kurs "Interpretacja solariusza" IX-XI 2020

Kurs trwa dwa miesiące i zawiera osiem lekcji, podczas których kursanci poznają wiedzę w zakresie teorii i praktycznej interpretacji solariuszy czyli horoskopów rocznych.

11.08.2020 Warszawska Szkoła Astrologii: Astrologia mundalna 3: Wielkie koniunkcje - Iza Podlaska-Konkel

Przyjrzymy się historii i roli znaczenia wielkich koniunkcji w astrologii. Będziemy analizować koniunkcje planet społecznych i pokoleniowych w 2020 roku.

13.08.2020 Warszawska Szkoła Astrologii: Kwadratury: jak je rozgryźć? - Mii Krogulska

Podczas zajęć przyjrzymy się znaczeniu kwadratur różnych par planet. Jak unikać problemów, jakie mogą stwarzać kwadratury i jak wykorzystać ich potencjał?

20.08.2020 Warszawska Szkoła Astrologii: Warsztat interpretacji horoskopu - Izabela Podlaska-Konkel

Warsztat poświęcony interpretacji horoskopu w praktyce. Będziemy analizować horoskop urodzeniowy znanej osoby, budując krok po kroku interpretację.

27.08.2020 Warszawska Szkoła Astrologii: Planety spalone - Miłosława Krogulska

Koniunkcja planety ze Słońcem wywiera wpływ na właściciela horoskopu. Jak ją interpretować? Czy stare reguły mają przełożenie na horoskopy indywidualne?