Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Kursy i wykłady

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii V-VIII 2019

Zapraszamy na cotygodniowe czwartkowe warsztaty internetowe i kurs "Gwiazdy stałe". Od maja 2019 warsztaty odbywać się będą tylko przez Internet i zaczynać o godzinie 19.00.

Internetowy kurs "Gwiazdy stałe" VI-VIII 2019

Poznaj tajniki interpretacji gwiazd stałych w horoskopie. Podczas kursu zbadamy, jakie mity opowiadają o planetach i znakach zodiaku i gwiazdach stałych. Zbadamy, jaki wpływ mity mają na nasze życie.

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" IX-XII 2019

Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o astrologii.

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" IX-XI 2019

Dzięki astrologii porównawczej będziesz w stanie odróżnić, z kim możesz współpracować, kto nadaje się na twojego partnera życiowego, a kogo należy unikać.

XI Konferencja Astrologiczna 24-27.05.2019 Warszawa i Internet

Raz na dwanaście lat wielki benefik przebywa w swoim ognistym władztwie. Jak skorzystać z jego mocy i czym jest Jowisz w naszym horoskopie opowiedzą znani astrologowie polscy i zagraniczni.

6.06.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Tranzyty Neptuna - Miłosława Krogulska

Jego tranzyty są dużym wyzwaniem dla właściciela horoskopu, szczególnie kiedy Neptun dotyka świateł lub władcy horoskopu, bo zwykle wskazują na czas pełen zamieszania i poszukiwania nowych inspiracji.

7.06.2019 Stowarzyszenie Astrologów: „Czytanie Lilly’ego” cz. 5: Rodzice i rodzeństwo w horoskopie

Wykład na temat fragmentów "Astrologii chrześcijańskiej" Williama Lilly’ego, a po nim dyskusja w internecie. Prowadzi Izabela Podlaska-Konkel.

13.06.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Pierwszy dom – blaski i cienie - Izabela Podlaska

Pierwszy dom w horoskopie to miejsce działania i kontaktu ze światem. Tu znajdziemy odpowiedź na pytanie, jak być skutecznym aby osiągnąć sukces.

27.06.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Trygony – dar czy przekleństwo? - Izabela Podlaska

Poznamy różne rodzaje trygonów i zobaczymy na przykładach, kiedy działają one na korzyść, a kiedy osłabiają charakter właściciela horoskopu.

29.06.2019 g. 12.00 Astrologia karmiczna - wykład Tomasza Wińskiego

Czy naszym życiem kieruje przypadek, czy jest ono z góry zapisane i zaplanowane? Czy jednak to, co nas spotyka jest konsekwencją naszych własnych decyzji, czynów i wyborów?

29.06.2019 g. 13.30-18.00 Warsztat astrologii karmicznej Tomasza Wińskiego

Astrologia karmiczna daje odpowiedzi na to, dlaczego niektóre rzeczy, wydarzenia, sytuacje i osoby pojawiają się w naszym życiu.

4.07.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Próżny kurs Księżyca w horoskopie urodzeniowym - Miłosława Krogulska

Skupimy się na znaczeniu próżnego kursu w horoskopie indywidualnym i zastanowimy, jak wpływa na postrzeganie świata i relacji przez właściciela horoskopu.

11.07.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Warsztat interpretacji horoskopu - Izabela Podlaska-Konkel

Będziemy analizować horoskop urodzeniowy znanej osoby od jej dzieciństwa przez czas młodości aż po wiek dojrzały i starość, budując krok po kroku interpretację.

12.07.2019 Stowarzyszenie Astrologów: „Czytanie Lilly’ego” cz. 6: Małżeństwo i dzieci w horoskopie

Wykład na temat fragmentów "Astrologii chrześcijańskiej" Williama Lilly’ego, a po nim dyskusja w internecie. Prowadzi Izabela Podlaska-Konkel.

18.07.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Klucz do serca: astrologia partnerska - Miłosława Krogulska

Astrologia partnerska umożliwia porównanie horoskopów różnych osób i dotyczy sfery relacji intymnych, rodzinnych i biznesowych.

1.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Ciemna strona Lwa i Słońca w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Lew może oznaczać nadmierne skupienie na sobie, a Słońce działać jak szlachetny bohater lub jako walczące o uwagę duże dziecko.

8.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Medium coeli: siła aspiracji - Miłosława Krogulska

Podczas zajęć przyjrzymy się praktycznym znaczeniom medium coeli w poszczególnych znakach zodiaku oraz jego władcom, aby rozpoznać nasze atuty.

22.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Tranzyty Saturna przed domy horoskopu - Izabela Podlaska-Konkel

Tranzyty Saturna przez domy powiedzą nam, które dziedziny życia będą podlegać przemianie i wymagają gruntownych porządków, czy tego chcemy, czy nie.

29.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Astrologiczne talizmany - Miłosława Krogulska

Tworzenie talizmanów to część astrologicznej tradycji, która wraca dzisiaj do łask na fali zainteresowania naturalną magią.