Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Kursy i wykłady

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii V-VIII 2019

Zapraszamy na cotygodniowe czwartkowe warsztaty internetowe i kurs "Gwiazdy stałe". Od maja 2019 warsztaty odbywać się będą tylko przez Internet i zaczynać o godzinie 19.00.

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" IX-XII 2019

Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o astrologii.

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" IX-XI 2019

Dzięki astrologii porównawczej będziesz w stanie odróżnić, z kim możesz współpracować, kto nadaje się na twojego partnera życiowego, a kogo należy unikać.

18.07.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Klucz do serca: astrologia partnerska - Miłosława Krogulska

Astrologia partnerska umożliwia porównanie horoskopów różnych osób i dotyczy sfery relacji intymnych, rodzinnych i biznesowych.

1.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Ciemna strona Lwa i Słońca w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Lew może oznaczać nadmierne skupienie na sobie, a Słońce działać jak szlachetny bohater lub jako walczące o uwagę duże dziecko.

8.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Medium coeli: siła aspiracji - Miłosława Krogulska

Podczas zajęć przyjrzymy się praktycznym znaczeniom medium coeli w poszczególnych znakach zodiaku oraz jego władcom, aby rozpoznać nasze atuty.

22.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Tranzyty Saturna przed domy horoskopu - Izabela Podlaska-Konkel

Tranzyty Saturna przez domy powiedzą nam, które dziedziny życia będą podlegać przemianie i wymagają gruntownych porządków, czy tego chcemy, czy nie.

29.08.2019 Warszawska Szkoła Astrologii: Astrologiczne talizmany - Miłosława Krogulska

Tworzenie talizmanów to część astrologicznej tradycji, która wraca dzisiaj do łask na fali zainteresowania naturalną magią.