Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2017
 

Kursy i wykłady

Kurs internetowy "Progresje sekundarne" VII-VIII 2017

Kursanci poznają wiedzę w zakresie teorii i praktycznej interpretacji progresji czyli techniki pozwalającej ocenić, jak zmienia się horoskop urodzeniowy w czasie i kiedy następują największe przełomy.

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" IX-XII 2017

Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o astrologii.

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" IX-XI 2017

Dzięki astrologii porównawczej będziesz w stanie odróżnić, z kim możesz współpracować, kto nadaje się na twojego partnera życiowego, a kogo należy unikać.

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii V-VIII 2017

W zajęciach mogą brać udział osoby, które znają podstawy astrologii (znaczenie znaków, planet, domów i podstawy interpretacji horoskopu).

22.06.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Modnie i wygodnie - o zodiakalnych Bykach - Mii Krogulska

Jak Byki postrzegają świat? Co jest dla nich wartością, a z czym nie chcą mieć do czynienia. Czasami nie trzeba być Bykiem, aby mieć w sobie coś z tego znaku.

29.06.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Pytania o pieniądze - Izabela Podlaska-Konkel

Poznamy sygnifikatory bogactwa i biedy w horoskopie, a także tranzyty, progresje i inne techniki, które wskazują na wzbogacenie się lub bankructwo.

6.07.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Dom Marsa - Mii Krogulska

Dom, w którym znajduje się Mars (i którym Mars włada w horoskopie) potrafi sprawiać problemy. W tej dziedzinie życia nie chcemy iść na kompromis, tu czujemy się atakowani i ciągle czymś zaskakiwani.

13.07.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Słabe punkty horoskopu - Izabela Podlaska-Konkel

Gdzie jest nasz słaby punkt w horoskopie? Jak możemy go oswoić, wykorzystać na swoją korzyść, opanować jego negatywne działanie?

20.07.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: W neptunowej mgle - tranzyty Neptuna - Miłosława Krogulska

Neptun to planeta, która w tranzytach potrafi narobić sporo bałaganu z naszym życiu. Jej nadejście zapowiada czas zmiany życiowych priorytetów.

3.08.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Horoskopy matek i córek - Izabela Podlaska-Konkel

Jak poznać, która relacja matki z córką będzie trudna, a która łatwa? Omówimy wszystkie relacje między planetami w horoskopie porównawczym.

10.08.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Tranzyty do ascendentu - Miłosława Krogulska

Gdy planety tranzytują ascendent, przynoszą nową wiedzę i bodźce do rozwoju. Podczas zajęć rozpatrzymy relacje między ascendentem i domem I, XII i II.

24.08.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Wenus w domach horoskopu - Izabela Podlaska-Konkel

Wenus w horoskopie symbolizuje poczucie piękna i harmonii, typ relacji, jakie tworzymy, chęć zabawy i rozrywki, jakie lubimy, stosunek do pieniędzy.

31.08.2017 Warszawska Szkoła Astrologii: Księżycowe rozterki i tęsknoty - Miłosława Krogulska

Podczas zajęć omówione zostaną różne kombinacje pozycji Księżyca, a także najczęstsze problemy i szanse, jakie nam dają.