Astroportal.pl

Motylem byłem – Bohdan Łazuka

Izabela Podlaska-Konkel

Kocha czy nie kocha? O sile uczucia dowiadujemy się nieraz dopiero po latach. O czym przekonał się Bohdan Łazuka, który w 2010 roku poślubił po 9 latach rozłąki swoją.... czwartą żonę Renatę Węglińską. Wcześniej byli ze sobą przez 21 lat.

Kochliwy Skorpion
Mężczyźni spod znaku Skorpiona kochają na zabój i są bardzo zazdrośni. Chyba, że to oni zmieniają obiekt uczuć. Łazuka aż pięć razy stawał przed ołtarzem i przysięgał miłość i wierność po grób. Tylko że tyle tych kobiet było dookoła niego, wpatrzone w niego jak w obrazek. Jednak okazało się, że z ostatnią żoną łączy go naprawdę silne uczucie, bo ożenił się z nią powtórnie. Skorpion to znak z żywiołu wody, co oznacza, że jak już raz coś poczuł i przeżył, nigdy tego już nie zapomni. I czuje to tak samo, nawet jeśli minie dwadzieścia lat. Stąd biorą się rady, że lepiej Skorpionów nie drażnić, bo nawet po latach czują chęć zemsty. Może się o tym przekonać teraz córka Łazuki Olga, o którą tata jest bardzo zazdrosny i nie przepada za jej adoratorami. To samo z miłością. Jeśli Skorpion raz pokocha, to kocha całe życie – nawet jeśli życie sprawi, że nie może być z ukochaną. Łazuka przyznaje, że jest w serdecznych i przyjacielskich stosunkach ze wszystkimi swoimi żonami. To również wpływ znaku Wodnika, w którym, Łazuka ma Księżyc (uczucia) i Jowisza (powodzenie). Przyjaźń ceni ponad wszystko i umie, nawet po największej awanturze, wyciągnąć rękę na zgodę i dogadać się z bliskimi osobami.

Bohdan Łazuka horoskopBohdan Łazuka ur. 31.10.1938 r, g. 13:00, (CET -1:00), Lublin, Polska, klasyfikacja: A, źródło: Bohdan Łazuka podał swoją godzinę urodzenia Izabeli Podlaskiej-Konkel w sylwestrowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" TVP2 31.12.2012, zna ją od matki, archiwum Izabeli Podlaskiej-Konkel

Utalentowany Mars w Wadze
Mars, planeta energii i walki życiowej, jest w jego horoskopie w znaku dyplomatycznej Wagi. Dlatego uważany jest za szarmanckiego, eleganckiego i dowcipnego, z dystansem do siebie. Jednak to właśnie słowem potrafi najbardziej dopiec i być dosadny w komentowaniu tego, co się wokół niego dzieje. Nieprzypadkowo ludzie uwielbiają go za role komediowe, jakie stworzył w filmie i teatrze. Jest mistrzem improwizacji oraz gier słownych. Mars w znaku Wagi daje mu bowiem łatwość wypowiedzi i formowania trafnych zdań. Ma również wiele talentów, które nie zawsze wykorzystuje. Mars w Wadze daje piosenkarzowi również czar osobisty i dar zjednywania sobie kobiecych serc. Sprawia też jednak, że aktor lubi plotkować, o czym można się przekonać w jego najnowszej książce „Przypuszczam, że wątpię”, w którym opowiada wiele pikantnych szczegółów z życia polskiej estrady w PRL-u.

Wenus w Strzelcu lubi grube żarty
Łazuka znany jest ze swoich ról komediowych, mimo że miał duży talent dramaturgiczny i był zapraszany do grania dramatów Szekspira. Wenus, planeta relacji z ludźmi i typu przyjemności i zabawy, jakie się lubi, jest w jego horoskopie w znaku optymistycznego i rozrywkowego Strzelca. Dlatego nie oszczędza na dobrą zabawę i lubi dobre alkohole do tego stopnia, że Hanka Bielicka miała zwyczaj komentować, że najzabawniejszy to on jest po alkoholu. Dziś przyznaje, że przez picie dużo głupot w życiu narobił i teraz stara się oszczędzać zdrowie i nerwy rodziny. W 2006 roku sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na rok po tym, jak został zatrzymany przez policję, bo jechał na podwójnym gazie, bez świateł i miał w wydychanym powietrzu 1,5 promila alkoholu. Słońce w horoskopie piosenkarza jest w trudnej relacji z Plutonem, planetą skrajnych przeżyć i testowania granic swojego organizmu. Stąd u Łazuki upodobanie do imprezowania bez umiaru i naciskania na pedał gazu w samochodzie. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że w życiu nigdy się nie nudził. To też zasłucha planety zaskoczenia i życiowej inwencji, Urana działa w jego horoskopie na Merkurego i Słońce, osobiste planety piosenkarza. I pewnie dlatego aktor będzie nas zaskakiwał jeszcze przez kolejne lata – bo Uran sprawia, że jest wciąż młody duchem i humor mu dopisuje.

Opis horoskopu:
Słońce i Merkury w Skorpionie sprawiają, że ceni wartości rodzinne i trwałe uczucia, ale jednocześnie jest bardzo zazdrosny.
Księżyc i Jowisz w Wodniku dają mu popularność i cenne przyjaźnie.
Wenus w Strzelcu sprawia, że za kobietami pojedzie na koniec świata.
Mars w Wadze daje mu artystyczny talent i wielu znajomych.
Saturn w Baranie sprawia, że czasami brak mu samodyscypliny.
Uran w Byku sprawia, że trudno mu utrzymać pieniądze przy sobie.
Neptun w Pannie zapewnia mu wytrwałość i pracowitość w dziedzinach artystycznych.
Pluton w Lwie daje mu charyzmę i seksapil.

Pierwsza publikacja artykułu w tygodniku „Gwiazdy mówią” w listopadzie 2010 r., publikacja na Astroportal.pl 3.11.2013 r.


Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.