Astroportal.pl

Jak go zaciągnąć do ołtarza?

Izabela Podlaska-Konkel

Czujesz, że to ten, ale nie wiesz, czy on chce spędzić z tobą resztę życia? Przeczytaj nasz astroporadnik, jak go przy sobie zatrzymać i co zrobić, żebyście powiedzieli razem sakramentalne „tak”.

Baran
Musisz stawiać przed nim kolejne niemożliwe do pokonania zadania i niczego mu nie ułatwiać. Im bardziej będziesz spolegliwa i uległa, tym mniejsze będzie jego zainteresowanie twoją osobą. Baran włoży obrączkę na palec, jeśli będzie miał rywala, którego musi pokonać, żeby trwać u twojego boku. Nie zapomnij więc rzucić od niechcenia, co słychać u twojego ex i kto robił ci niedawno dwuznaczne propozycje. I koniecznie noś seksowne krótkie spódniczki i głęboki dekolt. Wydaje ci się, że to tani chwyt, ale przywiąże go do ciebie na długie lata.

Byk
Dla Byka oświadczyny i poważny związek wiąże się nie tylko z uczuciami, ale i oceną, czy nadajesz się na idealną żonę. To nie ty decydujesz, to on musi wiedzieć, że żeniąc się robi najlepszą inwestycję pod słońcem. Dlatego od początku znajomości przekonuj go, że jesteś warta jego starań. Nie ubieraj się w sklepach z tanią odzieżą, na randkę zakładaj wyrafinowaną bieliznę i drogą biżuterię. Na widok sportowego stanika i świecidełek za pięć złotych może odejść mu ochota na kolejne spotkanie. Pokaż mu, że potrafisz podejmować praktyczne decyzje, wybierz się z nim na zakupy mebli, spraw, żeby docenił twój gust i wyrafinowanie, a nie będzie oglądał się za innymi kobietami.

Bliźnięta
Mężczyzna spod Bliźniąt nie rozumie, skąd u kobiet takie ciśnienie na ślub. Zaskakuj go ciekawymi informacjami, zaplanuj podróże, przedstaw go swoim znajomym. Bliźniak nie lubi nudy i monotonii, ale chętnie spędzi z tobą życie, jeśli specjalizujesz się w czymś, z czym on nie daje sobie rady. Znajdź tą dziedzinę, a nie będzie mógł bez  ciebie żyć. To mogą być rachunki, planowanie zawodowych spotkań czy pamiętanie o urodzinach jego krewnych. Zostań jego osobistą asystentką, a będzie twój na wieki.

Rak
Niedoścignionym wzorem kobiety dla mężczyzny spod Raka jest jego własna matka. Musisz jak najszybciej ją poznać i zacząć we wszystkim naśladować. Broń boże nie rywalizuj z nią o zrobienie najlepszej pomidorowej, ona zawsze będzie dla niego nie do pobicia. Pokaż mu jednak, że z tobą będzie miał jak u mamy, a będzie twój. Jest jeszcze jeden bardzo skuteczny sposób na ślub z Rakiem. Ciąża i perspektywa gromadki własnych dzieci uszczęśliwi go do tego stopnia, że da się zaobrączkować i zrobi dla ciebie wszystko.

Lew
Zdobyć Lwa to nie lada wyczyn. Na każdym kroku musisz podkreślać, jaki jest wyjątkowy i wspaniały. Doceniać jego wysiłki, świętować hucznie zawodowe sukcesy, stawać z nim ramię w ramię w obronie jego honoru i wspólnych wartości. Największy grzech, jaki możesz popełnić, to skrytykować go – nigdy ci tego nie wybaczy. Bądź zawsze umalowana i dobrze ubrana, nawet kiedy robisz mu rano jajecznicę w kuchni. Lew musi wiedzieć, że ma najpiękniejszą, najbardziej zadbaną i najlepiej ubraną kobietę pod słońcem. Wtedy nie będzie zwlekał z oświadczynami.

Panna
Mężczyzna spod Panny nie jest typem samotnika, w swoich życiowych planach zawsze uwzględnia ślub i rodzinę. Skromność, pracowitość i opiekuńczość to cechy, których szuka u idealnej kandydatki na żonę. Na równi z miłosnymi uniesieniami, ceni sobie praktyczne podejście do życia. Jeśli przekona się, że jesteś oszczędna, zaradna i nie naciągasz go na drogie wakacje i ekstrawaganckie wydatki, zacznie się w tobie jeszcze bardziej zakochiwać.

Waga
Waga ma problem z określaniem się, czego tak naprawdę chce. Zawsze jest tyle kobiet wokół niego i każda jest tak samo piękna, atrakcyjna i ciekawa. Jak sprawić, żeby wybrał właśnie ciebie? No cóż, postaw go przed faktem dokonanym. Bądź zdeterminowana i nie odpuszczaj. Kup suknię ślubną, przypadkowo zaciągnij go do sklepu z obrączkami, zarezerwuj termin. Dopiero przyparty do muru, z chęcią zgodzi się cię poślubić.

Skorpion
Mężczyzna spod Skorpiona ma bardzo wyostrzoną intuicję i wie, kiedy ktoś chce go namówić do czegoś, czego on nie chce. Dlatego nie ma jednej sprawdzonej strategii na zaciągnięcie go do ołtarza. Musisz wyczuć, czego najbardziej na świecie się boi (co nie będzie łatwe) i w odpowiednim momencie uratować go wbrew jego samemu. Wspólny sekret też połączy was na wieki. Jest jeszcze prostszy sposób: seks. Zawsze, wszędzie, o każdej porze i w każdej możliwej pozycji. To go przekona, że znalazł kobietę swojego życia.

Strzelec
Strzelec chciałby, żeby jego związek i małżeństwo wyglądały jak podróż na kraniec świata. Nie może się nudzić, a rytuały i stabilizację przyjmuje jako znak, że miłość wygasła. Aby przekonał się, że jesteś mu przeznaczona, musicie dużo razem podróżować, nie spędzać randki nigdy w tym samym miejscu i mieć tę samą filozofię życia. Rodzina w Ameryce lub przyjaciele z Indii mogą go ostatecznie przekonać, że życie z tobą nigdy nie będzie nudne.

Koziorożec
Koziorożec potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do ciebie i dobrze cię poznać. Nie oczekuj, że stanie się to przez pierwsze trzy, cztery lata waszej znajomości. Kiedy przestawi cię swoim znajomym i rodzinie, zorientujesz się, że ma wobec ciebie poważne zamiary. Jeśli nie zrobisz mu wstydu i wykażesz się taktem i nienagannymi manierami, zostaniesz poważną kandydatką na żonę. Potem pozostaje ci już tylko cierpliwie czekać.

Wodnik
Wodnik ceni niezależność bardziej niż życiowe szczęście. Możesz  jednak sprawić, że nie będzie mógł bez  ciebie żyć. Wodnik wbrew opinii szalonego społecznika i buntownika, lubi domowe pielesze i spokój, który może mu zapewnić tylko wyrozumiała żona. Dlatego zgadzaj się na wizyty jego kolegów, granie po nocach, dziwne pory posiłków i ekstrawaganckie hobby. A jeśli pojedziecie w podróż dookoła świata lub chociaż do egzotycznego kraju, zgodzi się nawet na ślub.

Ryby
Pokaż mu więc, że wierzysz, iż wasze spotkanie nie było przypadkowe i że miałaś sen, że go spotkasz, a wasza relacja może być karmiczna. Mężczyzna spod Ryb chce być jak średniowieczny rycerz, który ratuje swoją wybrankę z kolejnych opresji. Dlatego musisz cały czas wpadać w tarapaty, z których tylko on będzie cię mógł uratować. Jak tylko zobaczy, że sama przepychasz zlewozmywak w kuchni i zmieniasz koło w samochodzie, przestanie się starać i zacznie wątpić, czy jesteś mu przeznaczona.


Publikacja na Astroportal.pl 3.07.2017

 

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.