Astroportal.pl

Kochanek na wakacje

Mił‚osł‚awa Krogulska

Letnia pogoda kusi do miłości. Jednak najwięcej przygód i namiętnych fantazji rozgrywa się nie w rzeczywistości, a w naszej wyobraźni. Pozwólmy więc sobie na wakacyjny luz, także w naszych miłosnych marzeniach!

Idealny on
Wyciągnięte na leżaku, leniwie rozglądamy się dookoła spod przeciwsłonecznych okularów. Patrzymy z czułością na dobrze znanego, wciąż kochanego partnera i niejednej z nas przychodzi go głowy myśl, że gdyby tak na chwilę zgubił brzuszek, spojrzał namiętnie i zamienił się w... no właśnie w kogo? W George'a Clooney'a! – wykrzyknie większość kobiet, jak świat długi i szeroki.

Horoskop George'a Clooney'a

Horoskop George'a Clooney'a


Ten wieczny kawaler urodził się pod znakiem Byka, ale Słońce i Merkury w jego horoskopie znajdują się w kwadraturze z niespokojną planetą Uran. To oznaka ciągłej ucieczki od odpowiedzialności i panicznego lęku przed założeniem ślubnej obrączki. Jednak Ascendent w romantycznym znaku Ryb, a także silna pozycja planety Mars sprawiają, że uśmiechowi Clooneya żadna kobieta nie jest w stanie się oprzeć.

W kobiecych rankingach wysoką pozycję zajmuje Harrison Ford. Jowisz w jego horoskopie  wskazuje na szczodrość, a nów Księżyca w znaku Raka na opiekuńczość i dobre relacje z kobietami. Podobnie jak Clooney, Harrison Ford ma mocnego Marsa w swoim horoskopie!

Horoskop Harrisona Forda

Horoskop Harrisona Forda

Astrologowie za planetę męskiej energii uważają Marsa. To jego siła w horoskopie decyduje, czy mężczyzna stanie się obiektem damskich westchnień. Znaki zodiaku, które łączone są z Marsem, to Baran oraz Skorpion. Wiele kobiet za najbardziej męskich i godnych pożądania uważa właśnie Barany i Skorpiony. To urodzeni zdobywcy serc niewieścich, niestrudzeni kochankowie, pełni fantazji adoratorzy. Kochanek spod znaku Barana zdobywa szybko, ale lepiej nie ulegać mu całkowicie, bo kiedy nasyci swoje zmysły, szuka następnej zdobyczy. Kochanek spod znaku Skorpiona to wytrawny uwodziciel, potrafi kusić i skłaniać do łamania barier. Romans z nim to igranie z ogniem, bo kiedy na prawdę pokocha, to na śmierć i życie.

Leonardo di Caprio z wiekiem wydaje się tracić wdzięk, a nabywać brzuszek. Jednak siła jego horoskopu pozostaje niezmienna: Słońce, Wenus i Mars w znaku Skorpiona zapowiadają, że wiele się będzie działo w jego miłosnym życiu. Mieszkańcy Krakowa mogli w czerwcu spotkać go w Krakowie, dokąd przyleciał w sekrecie w pogoni za polską modelką.

Horoskop Leonarda di Caprio

Horoskop Leonarda DiCaprio


Także pod znakiem Lwa i Koziorożca spotkamy wielu niezwykłych mężczyzn, bo i w tych znakach Mars ma wiele do powiedzenia! Zodiakalny Lew z banalnego flirtu zdolny jest zrobić operę w trzech aktach, a pod pancerzem spokojnego Koziorożca aż kipi burza zmysłów.

Zodiakalnym Lwem jest Ben Affleck, a w jego horoskopie Wenus znajduje się w koniunkcji z osią Ascendentu. Zapewnia mu to powodzenie w miłości, ale też czyni nieco łatwowiernym! Nieudany romans z Jennifer Lopez nauczył go, że o prawdziwych uczuciach nie rozmawia się w błysku fleszy!

Horoskop Bena Afflecka

Horoskop Bena Afflecka


Mężczyźni, których większość kobiet uważa za przystojnych, mają w swoich horoskopach aspekty pomiędzy planetami Mars i Wenus. Mars oznacza siłę i męskie cechy charakteru, a Wenus pozwala im wyrazić się w sposób łagodny i elegancki. Przy takim mężczyźnie czujemy się bardziej kobieco, bo potrafi on docenić nasze starania.

Marsa, Wenus i Księżyc w delikatnym znaku Raka ma w swoim horoskopie Keanu Reeves. Silny wpływ żywiołu wody czyni z niego mężczyznę uczuciowego, ale także nieco zagubionego, który zdolny byłby uratować świat, jeśli tylko jakaś kobieta mu w tym pomoże.

Horoskop Keanu Reevesa

Horoskop Keanu Reeves'aAspekty pomiędzy Wenus a Neptunem mają w swoich horoskopach mężczyźni fotogeniczni, którzy mogliby zrobić karierę modela. Jednak w codziennym życiu wydawać się mogą zbyt leniwi jak na prawdziwych mężczyzn. Trudno od nich wymagać, aby obronili nas przed tygrysem lub bandą opryszków.

Wentworth Miller pnie się w rankingach popularności, a im będzie starszy, tym bardziej wydawać się nam będzie przystojny. Słońce w koniunkcji z Saturnem i Merkurym oraz w opozycji do Neptuna to wielka aktorska charyzma. Wenus w kwinkunksie do Neptuna i Mars w kwadraturze do Urana obdarowały go niespokojnym charakterem i wielkim powodzeniem u kobiet.

 Horoskop Wentwortha Millera


Horoskop Wentwortha Millera

Idealny wakacyjny kochanek to także ktoś, kto swoim postępowaniem nie poprzestawia nam życia do góry nogami, jeśli zdarzy się nam wcielić fantazje w czyny. Lepiej więc uważajmy, jeśli naszym wybrankiem jest Wodnik lub Ryba, bo ci panowie za nic mają konwenanse i po wakacjach bez zapowiedzi stanąć mogą w naszych progach z bukietem róż oraz własnym dobytkiem w walizce. Panowie spod znaku Bliźniąt i Strzelca nie należą do dyskretnych, a wakacyjny romans z nimi szybko staje się gorącym tematem w towarzystwie.

Johnny Depp urodził się pod znakiem Bliźniąt, a Mars w jego horoskopie znajduje się w koniunkcji z Uranem. Ekscentryczne role przyniosły mu popularność, a jego młodzieńcze ekscesy gościły na łamach prasy. Udomowiony przez Vanessę Paradis jest szczęśliwym ojcem, ale mimo wielkiej miłości, w ostatniej chwili odwołał swój ślub!

 Horoskop Johnny Deppa

Horoskop Johnny Deppa


Kuba Wesołowski lubi pokazywać się w towarzystwie pięknych kobiet. Słońce w koniunkcji z męską planetą Mars w uczuciowym znaku Raka w opozycji do Księżyca w koniunkcji z romantycznym Neptunem sprawiają, że aktor co chwila walczy o nowe uczucie i bez problemu przyciąga uwagę kobiet i zdobywa ich względy, gdzie tylko się pojawi. Wenus w zmysłowym znaku Byka czyni z niego wyrafinowanego kochanka i wielbiciela kobiet. Saturn w opozycji do Wenus sprawia, że na razie jest nałogowym kawalerem, co na pewno się zmieni, kiedy skończy trzydzieści lat.

Horoskop Kuby Wesołowskiego

Horoskop Kuby Wesołowskiego

Perypetie życia uczuciowego Jana Wieczorkowskiego i kolejnych związków śledzi cała polska prasa plotkarska. Słońce i Merkury są w jego horoskopie w znaku romantycznych Ryb, dlatego szuka kobiet – artystek, które zrozumieją jego duszę. Silny Mars w jego horoskopie, który jest w znaku zmysłowego Byka w harmonijnym sekstylu do Słońca, dodaje mu seksapilu i męskiego zdecydowania, które tak przyciąga uwagę kobiet. Wenus w opozycji do Urana sprawia, że aktor zakochuje się od pierwszego wejrzenia i równie szybko zmienia partnerki.

 Horoskop Jana Wieczorkowskiego

Horoskop Jana WieczorkowskiegoWarszawa, 30 czerwca 2008 r.

Artykuł ukazał się w tygodniku "Gwiazdy Mówią" nr 28/2008.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.