Astroportal.pl

Horoskop idealnego kochanka

Mił‚osł‚awa Krogulska

Znaleźć idealnego kochanka, w dodatku z idealnym horoskopem, to nie lada wyzwanie! Namiętność i siłę charakteru zapewni mu Słońce w znaku Skropiona lub Barana.

Mars w znaku Strzelca doda mu optymizmu, a Merkury w znaku Wagi uczyni go ciekawym świata i skorym do zabierania nas w romantyczne podróże. Wenus w znaku Panny sprawi, że będzie mężczyzną eleganckim i uprzejmym, a w znaku Byka namiętnym i skorym do zmysłowych uciech. Na brylantowe kolie i bukiety kwiatów liczyć możemy, kiedy nasz wybranek ma trygon Słońca do Jowisza, planety hojności i optymizmu.

Horoskop idealnego kochanka

Czego lepiej unikać? Aspektów Księżyca do Saturna, bo tacy mężczyźni skupieni są tylko na sobie i nie rozumieją kobiecego punktu widzenia. Także Księżyc w aspektach z Uranem lub Plutonem wskazuje na pana, który może być zmienny w swoich zachciankach. Aspekty pomiędzy Słońcem a Plutonem to wielki magnetyzm, jednak mężczyźni z takimi aspektami bywają zaborczy i bezwzględni w realizacji swoich planów.

Cóż nam jednak po romantycznych wzlotach i czułych słówkach, jeśli nasz wybranek za chwilę zapragnie zdobywać nową kobietę? Wierność to podstawa dobrego związku. Czego szukać w horoskopie mężczyzny, żeby ją znaleźć? Planeta związku Wenus i planeta emocji Księżyc powinny być w harmonijnych aspektach (trygon, sekstyl) z Saturnem, planetą dyscypliny, samokontroli. Za najwierniejszych partnerów w zodiaku uchodzą Byki i Koziorożce, jako znaki stałe. Namiętne Skorpiony również nie lubią skoków w bok, jeśli naprawdę się zakochają. Planeta Saturn w jego horoskopie w dobrych (sekstyl, trygon) aspektach do Wenus i Księżyca sprawi, że będzie on wierny i skoncentrowany na budowaniu stałego związku.

 

Warszawa, 30 czerwca 2008 r.

Artykuł ukazał się w tygodniku "Gwiazdy Mówią" nr 28/2008.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.