Astroportal.pl

O kim marzą kobiety?

Mił‚osł‚awa Krogulska

Każda z nas marzy czasem, jaki jest idealny mężczyzna. Każdy ma inne potrzemy, fantazje i marzenia, co doskonale pokazuje astrologia.

Panie spod znaku Barana najczęściej marzą o mężczyźnie zdecydowanym i wysportowanym. Szybki romans bez zbędnych słów ze Strzelcem, który zabrałby je na kraj świata to ich sekretne marzenie.

Panie spod znaku Byka chętnie widziałyby się u boku światowca z własnym jachtem. Pan spod Koziorożca lub Panny, znający dobre maniery i obsypujący je prezentami, to kochanek idealny.

Panie spod znaku Bliźniąt marzą o wielkiej miłości w podróży. Wyprawa Orient Expresem w towarzystwie ekscentrycznego Wodnika to spełnienie marzeń prawdziwej Bliźniaczki. Ideał musi jednak mieć ciekawe poglądy, bo wszystkie Bliźnięta uwodzi się przede wszystkim przez... uszy!

Panie spod znaku Raka wolą dobrze znaną scenerię dla swych miłosnych fantazji. Hydraulik jak z plakatu lub przystojny strażak spod znaku Barana to mężczyźni, przy których chętnie pokazałyby bardziej namiętną stronę swojej ostrożnej natury.

Panie spod znaku Lwa marzą o romansie w kasynie, na statku wycieczkowym, w ekskluzywnym kurorcie. Lwice lubią luksus i dobrą zabawę, a kochanek z fantazji musi być kimś: kapitanem, generałem, Jamesem Bondem, najlepiej także spod znaku Lwa.

Panie spod znaku Panny nikomu nie zdradzą swoich miłosnych sekretów. Jednak obiektem ich westchnień stają się wielcy aktorzy i przystojniacy z pierwszych stron gazet. W życiu codziennym szybko by się nimi znudziły, ale fantazje rządzą się własnymi prawami!

Panie spod znaku Wagi dałyby się uwieść wielkiemu artyście lub romantycznemu poecie, który zawijałby bukiety kwiatów w rękopisy swoich wierszy. Jako muzy pozowałyby do aktów, były natchnieniem sonetów i porywających koncertów. Panowie spod Ryb lub Bliźniąt mogą urzeczywistnić to marzenie.

Panie spod znaku Skorpiona chętnie puszczają wodze swojej fantazji. Z uległej niewolnicy przemieniają się we władczynie ciał i serc wielkich władców; doprowadzają mężczyzn do szaleństwa, same kontrolują sytuację. Koziorożec lub Byk chętnie poddałby się tym słodkim torturom.

Panie spod znaku Strzelca marzą o partnerze, który zabierze je na koniec świata. Namiętne randki w cieniu palm lub na lodowcu rozpalą ich wyobraźnię. Mogłyby skusić się na romans z kimś tak samo szalony i nieobliczalny jak ... one same. Panowie spod znaku Strzelca, Bliźniąt i Lwa mieliby u nich szanse.

Panie spod znaku Koziorożca, na co dzień uporządkowane i punktualne, w marzeniach dałyby się porwać wodzowi Indian lub dzikiemu Masajowi. Pan spod znaku Skorpiona ma w sobie odpowiednio dużo dzikich instynktów, aby dobrze wcielić się w taką rolę.

Panie spod znaku Wodnika pragną, aby w miłości nigdy nie było nudno! Ekscentryczny naukowiec lub obieżyświat, najlepiej spod znaku Bliźniąt, Wodnika lub Strzelca, mógłby przekonać je do romansu w amazońskiej dżungli lub na szczycie niedostępnej góry.

Panie spod znaku Ryb nawet w marzeniach szukają czułości i emocjonalnego bezpieczeństwa. Romeo cierpliwie czekający pod balkonem mógłby być spod znaku Raka lub Skorpiona, bo romanse Ryb wymagają magicznej oprawy i sporej dozy tajemnicy.

 

Warszawa, 30 czerwca 2008 r.

Artykuł ukazał się w tygodniku "Gwiazdy Mówią" nr 28/2008.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.