Astroportal.pl

Czy będziemy jeszcze razem?

Tomasz Wiński

Pytanie klientki:
Miałam mężczyznę którego kochałam i odszedł ode mnie bez pożegnania, dzisiaj minie 9 miesięcy, i w niedzielę był u mnie w pracy, i chciałam się zapytać czy będziemy jeszcze razem? M.

Poniżej zamieszczam horoskop horarny, na moment, w którym zrozumiałem pytanie zadane mi przez M.

Horoskop horarny: Czy będziemy jeszcze razem?


Pierwsza rzecz, która zwraca od razu uwagę w tym horoskopie, to ascendent, który znajduje się w ostatnich trzech stopniach znaku. Czyli wygląda na to, że pytanie stało się już bezprzedmiotowe w momencie, w którym zacząłem nad nim pracę. Często jest też tak, że idąc do astrologa, szukamy u niego potwierdzenia dla decyzji, które i tak już zostały przez nas podjęte.

Ale mimo wszystko spójrzmy, co się dzieje w horoskopie. Sygnifikatorem M. jest Księżyc, jako władca domu I, który znajduje się w Strzelcu w tzw. próżnym kursie, co oznacza, że do końca znaku nie wejdzie już w aspekt z żadną planetą. Nie ma tutaj w ogóle znaczenia, że jest to ostatni stopień znaku. Tak, czy inaczej nie będzie aspektu, czyli nic się nie stanie. M. nie zejdzie się ze swoim mężczyzną. Pomimo, że być może dojdzie do spotkania między nimi. Dlatego, że planetą reprezentującą mężczyznę jest, jako władca domu VII, Saturn w znaku Panny, a Księżyc M. zmierza do Koziorożca (czyli do znaku Saturna), do aplikacyjnego trygonu z Saturnem. Jednak nie zapominajmy, że Księżyc w Koziorożcu znajduje się na wygnaniu. Ten mężczyzna, gdyby się na to zdobył, nie ma szans na reaktywację związku.

22 września 2007, Warszawa

Tekst został najpierw opublikowany na stronie autora Astrologus.pl

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.