Astroportal.pl

Mars w Pannie

Izabela Podlaska-Konkel

Ognisty Mars w ziemskim znaku Panny wytraca swoją energię, ale nie poddaje się bez walki. Działanie Marsa w tym zmiennym znaku jest chaotyczne i trudne do przewidzenia.

Osoba posiadająca w swoim horoskopie Marsa w znaku Panny lubi dużo pracować i w ten sposób wyładowuje swoją energię. Nie umie siedzieć bezczynnie, wciąż albo coś poprawia, naprawia, majsterkuje, planuje i tak bez końca. Ma skłonności do przepracowywania się, znajomi uważają, że bez wątpienia jest pracoholikiem. Jednak jak się za coś zabierze, zawsze robi to porządnie i najlepiej jak umie. Nie jest leniem.

Wyróżnia do pragnienia bycia doskonałym w tym, co aktualnie robi. Poświęca wiele czasu na dopracowywanie szczegółów każdego przedsięwzięcia: czy jest to sprzątanie, wyjazd w góry czy zawodowe obowiązki. Każdej wykonywanej czynności poświęca wytężoną uwagę, jest bardzo obowiązkowy i metodyczny. Szczegóły każdego przedsięwzięcia mają dla niego tak duże znaczenie, że czasem może stracić z oczu całość sprawy.

Jest bardzo zdyscyplinowany, obowiązkowy i praktyczny, dokładnie liczy wydatki i zna dobrze swoje potrzeby. Stara się przewidzieć wszystko tak, żeby aby nic nie mogło go zaskoczyć. Problemy rozwiązuje w sposób rzeczowy, praktyczne rozwiązania mają dla niego dużą wartość. Zdecydowane działanie może mu jednak utrudniać zbytni krytycyzm. Jest trochę życiowym pesymistą. Może mieć skłonności do snucia drobiazgowych intryg. Lubi kontakt z naturą.

Atakuje ludzi za pomocą krytycznych uwag. Nie może znieść, że ktoś w jego obecności nic nie robi, zarzuca więc innych obowiązkami. Nie lubi marnotrawstwa, a szczególnie nie znosi marnowania czasu.

Jest silny, ale łatwo ulega zmiennym nastrojom, przejmuje się każdym fizycznym niedomaganiem. Przywiązuje dużą uwagę do swojego zdrowia i trybu życia. Lubi rozmawiać o chorobach i poddawać się najprzeróżniejszym badaniom kontrolnym. Jednocześnie jest bardzo uczynny, lubi być chwalony i starać się dla innych.

Panna jest znakiem żywiołu ziemi, ale jakości zmiennej. Dlatego osoby z Marsem w tym znaku lubią działać, ale nieraz skupiają się bardziej na fazie przygotowań i planowania, niż na konkretnej czynności czy zadaniu. Chętnie wykonują prace fizyczne. Upór i perfekcjonizm pomagają im odnieść sukces zawodowy.

Kobiety z Marsem w Pannie szukają w życiu zaradnego mężczyzny, który byłby dla nich podporą i umiał w domu naprawić kran czy przybić półkę. Podobają się im mężczyźni zadbani, zwracający uwagę na dietę i higienę codziennego życia.

Znane osoby z Marsem w znaku Panny: Johny Depp, Calista Flockhart, Romy Schneider, Barack Obama, Jacques Chirac, Silvio Berlusconi, Józef Oleksy, Michał Wiśniewski, Andrzej Sapkowski, Ethan Coen, Grażyna Szapołowska, Patrycja Markowska, Michał Koterski, Wojtek Brzozowski, Venus Williams, Jacquelin Kennedy Onasis, Charles Manson, Sissy Spacek, Michael Caine, Indira Gandhi, Jayne Mansfield, George Michael, Peter Sellers, Ben Affleck, Matt Damon, Magic Johnson, Melanie Griffith, Yoko Ono, Brooke Shields, Chelsea Clinton.


9 lipca 2008, Warszawa

-->

© 2007 - 2023 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.