Astroportal.pl

Horoskop na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2018 roku dzięki Jowiszowi w znaku Skorpiona możemy spodziewać się nowych przyjaźni, zacieśnienia więzi w rodzinie i z przyjaciółmi, a także osiągnięcia stabilizacji finansowej. To dobry czas na bezpieczne i długoletnie inwestycje. Saturn w znaku Koziorożca sprzyja porządkom, sumiennej pracy i wdrażaniu w życie ambitnych planów. Uran po siedmiu latach pobytu w znaku Barana wejdzie 15 maja do znaku Byka, gdzie pozostanie do 6 listopada i zmieni nasze podejście do pieniędzy, gromadzenia dóbr, diety, organizacji życia codziennego i poczucia piękna.

Najwięcej niespodzianek i zaskakujących wydarzeń będzie w drugiej połowie stycznia, lutym, lipcu i pierwszej połowie sierpnia, kiedy będziemy pod wpływem zaćmień Słońca i Księżyca. Na dobre wiadomości, sprzyjające wydarzenia i nowe życiowe szanse możemy liczyć w maju, drugiej połowie sierpnia i we wrześniu, kiedy na niebie utworzy się trygon Jowisza z Neptunem oraz separacyjny trygon Saturna z Uranem.

Horoskop na 2018 rok

Baran
Kwadratura Saturna zwraca uwagę na sprawy kariery, zdrowia i pozycji w świecie. Czekają cię ważne zadania i obowiązki, poważne propozycje, trudny, ale konieczny wybór, który zapewni sukces i stabilną pozycję, awans, testowanie sił. Nie jest to korzystny czas na pochopne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa. Od stycznia do kwietnia Uran w Baranie kusi do zmian, ale trzeba rozważnie podejmować decyzje. W listopadzie i grudniu warto zaczynać nowe sprawy. Kwadratura Plutona wciąż radzi uważać na zdrowie i ćwiczyć silną wolę, narzucić sobie dyscyplinę i walczyć o swoje. Od listopada trygon Jowisza przyniesie nowe możliwości i finansową poprawę.

Barany, które urodziły się między 21 i 31 marca odczują najsilniej kwadraturę Saturna i powinny być zdyscyplinowane, oszczędzać i nie rezygnować z tego, na czym im bardzo zależy. Barany, które urodziły się między 15 i 20 kwietnia będą pod silnym wpływem koniunkcji Urana, który od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zrobi koniunkcję z ich Słońcem. Bądźcie otwarci na zmiany wokół was, ryzykujcie, a dużo zyskacie. Barany urodzone między 8 i 11 kwietnia będą pod wpływem kwadratury Plutona na swoje Słońce, powinny więc uzbroić się w cierpliwość, walczyć z przeciwnościami losu, nie odpuszczać wrogom i realizować nieustępliwie ambitne plany.

Korzystny czas: 6.03-12.05.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 – 10.09.

Byk
Czeka cię bardzo dobry rok. Jowisz w opozycji do twojego znaku od stycznia do listopada sprzyja poprawie sytuacji finansowej, sprawom partnerskim i rodzinnym, zakładaniu spółek, zmianie pracy, awansowi. Warto więc odważnie inwestować i obracać pieniędzmi. Trygon Saturna pomoże ci umocnić pozycję zawodową i umożliwi poprawę zdrowia. Trygon Plutona wciąż daje ci silną wolę i możliwość rozwoju w sprawach uczuć, zainteresowanie psychologią, udane inwestycje. Od maja do listopada Uran w Byku przyniesie nowe pomysły, zaskakujące propozycje i zmiany w otoczeniu, które pozwolą Bykom zobaczyć swoje życie z nowej perspektywy. Sekstyl Neptuna wspiera rozwój artystycznych zainteresowań i ułatwia pozytywne zmiany w życiu uczuciowym.

Największe zmiany czekają Byki urodzone między 20 i 24 kwietnia. Uran od połowy maja do początku listopada będzie działał na ich Słońce i przyniesie nowe pomysły na karierę, kreatywne hobby, okazję do przeprowadzki, podróży i poznania nowych ludzi.

Korzystny czas: 31.03-23.04,13-29.05.
Nerwowe dni: 1-25.01,16.03-12.08, 11.09-14.11.

Bliźnięta
Przed tobą rok odpoczynku, nabierania sił i nowych życiowych perspektyw. Sekstyl Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci nową energię i chęć zmodernizowania każdej dziedziny życia – od domu przez garderobę i dietę po sprawy zawodowe. Kwadratura Neptuna ostrzega tylko przed zbytnim optymizmem i ufnością w sprawach finansowych, a także ostrożność w sprawach zdrowotnych. W listopadzie i grudniu Jowisz w opozycji przyniesie korzystne umowy, więcej pieniędzy i nowe perspektywy zawodowe.

Na silny wpływ Neptuna muszą przygotować się Bliźnięta urodzone między 1 i 8 czerwca. To będzie rok duchowych inspiracji, romantycznych uniesień, ale i mniejszych atrakcji towarzyskich i niechęci do podróży. Uczucia, emocje i związki staną się najważniejsze w życiu tych Bliźniąt. Nie jest to dobry czas na radykalne i ryzykowne decyzje zawodowe, finansowe i uczuciowe.

Korzystny czas: 24.04-18.05, 30.05-11.06.
Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Rak
2018 rok to czas testowania ważnych relacji i umów. Saturn w opozycji do twojego znaku będzie narzucał więcej obowiązków w sprawach zawodowych i ograniczał rozrywki czy niepotrzebne wydatki. Konieczna jest więc dyscyplina finansowa, żeby nie uszczuplić swojego majątku. Korzystny trygon Jowisza do listopada sprzyja poważnym inwestycjom w naukę, podróże, mieszkanie, kupno ziemi itp. Trygon Neptuna zapewni inspirację i pomysły, jak się rozwijać. Uran od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu będzie motywował do zmian, ale radykalne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa nie jest korzystne w tym roku. Jest to raczej rok próby dla trudnych relacji, nadwątlonych przyjaźni i niekorzystnych umów. Opozycja Plutona radzi być bezwzględnym i szybkim w egzekwowania swoich praw i korzyści.

Raki urodzone między 21 czerwca i 2 lipca będą najsilniej odczuwać wpływ opozycji Saturna w tym roku. Będziesz zmuszony do oceny swoich relacji z ludźmi, weryfikacji znajomych, zastanowienia się, w jakim kierunku zmierza twój związek, kto ci pomaga, a kto nie. Zrób porządki w uczuciach, zastanów się, które umowy i znajomości przynoszą ci radość i korzyści, a które nie. Nie wahaj się zerwać tych relacji, które ci ciążą i nie przynoszą pożytku. Nie wszyscy będą ci przychyli, musisz więc w tym roku liczyć głównie na siebie.

Raki urodzone między 10 i 15 lipca czeka opozycja Plutona do ich Słońca. Poczujesz, że musisz być silny w relacjach z ludźmi i nie możesz więcej ustępować i wycofywać się na z góry upatrzone pozycje w trudnych sytuacjach. Pluton doda ci sił, ale sprawi również, że będziesz wszystko o wiele bardziej emocjonalnie przeżywać. Twoje uczucia mogą być skrajne i nieraz nieadekwatne do sytuacji. Naucz się panować nad emocjami i nie pokazuj ich każdemu, a opanujesz każdy kryzys.

Pod silnym wpływem Urana będą Raki urodzone między 16 i 21 lipca. Musisz się przyzwyczaić do huśtawki nastrojów, szalonych pomysłów i zmieniających się planów. Przystosuj się do zmian w otoczeniu, buntuj, jeśli coś ci się nie podoba, podejmuj ryzykowne decyzje, bo w tym roku ci się one opłacą. W uczuciach duże zmiany, możliwe zakochanie od pierwszego wejrzenia.
 
Korzystny czas: 19.05-28.06.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 – 10.09.

Lew
Przed tobą korzystny czas dla spraw uczuciowych, rozwijania hobby, podróży i zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Kwadratura Jowisza od stycznia do października będzie cię kusić wydatkami i szybkimi kredytami, dlatego trzeba pilnować finansów i nie zadłużać się bez potrzeby. W listopadzie i grudniu będzie dobry czas na inwestycje i zyski za sprawą harmonijnego trygonu Jowisza. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci ciekawe propozycje, inspirację i kreatywność, a także nowe perspektywy zawodowe. Kwadratura Urana od maja do października przyniesie zmiany w sprawach zawodowych, możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zmiany.

Najsilniej wpływ kwadratury Urana od maja do listopada odczują Lwy urodzone między 22 i 26 lipca. Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy.

Korzystny czas: 13.06-5.09.
Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11.

Panna
Przed tobą rok spokoju, odpoczynku i porządków. Sekstyl Jowisza od stycznia do października zapewni ci stabilność finansową i możliwość poszerzania wiedzy oraz podróże. To dobry czas na rozsądne inwestycje, leczenie i poprawę zdrowia. Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od maja do października da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Opozycja Neptuna ostrzega przed ryzykownymi relacjami, niesprawdzonymi terapiami zdrowotnymi i oszustami, którzy obiecują gruszki na wierzbie.

Najsilniej wpływ Neptuna odczują Panny urodzone między 3 i 11 września. Możesz poczuć, że jesteś zagubiony, twoje cele życiowe przestały być atrakcyjne, że nic ci się nie chce i przestałeś zwracać uwagi na codzienne sprawy. To rok inspiracji duchowych, zajęcia się uczuciami i rodziną, a także zadbania o zdrowie. Nie podejmuj decyzji o całkowitym wycofaniu się z kariery czy zamieszkaniu w samotni na końcu świata, bo za kilka lat będziesz tego żałował. Wykorzystaj ten rok na odpoczynek, rozwijanie artystycznych i kreatywnych aktywności, a poczujesz, że Neptun dał ci coś cennego.

Korzystny czas: 10.07-6.08, 6-21.09.
Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Waga
Nadchodzi ważny rok, kiedy trzeba będzie podjąć trudne, ale konieczne decyzje, które Wagi odwlekają od dawna. Kwadratura Saturna każe ci zwrócić uwagę na zdrowie, zrezygnować z uciążliwych obowiązków, niekorzystnych umów i wycofać się z obietnic, które nie są możliwe do spełnienia. Ostrożnie postępuj w sprawach finansowych, bo nie jest to dobry rok na wzięcie dużego kredytu czy ryzykowne inwestycje. Opozycja Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu przyniesie ci ciekawe propozycje i nowych ludzi. Kwadratura Plutona wciąż radzi ostrożność wobec dziwnych propozycji zawodowych, lepiej trzymać rękę na pulsie i nie oddawać nikomu kontroli nad swoimi sprawami. W listopadzie i grudniu za sprawą sekstylu Jowisza możesz liczyć na stabilizację w sprawach finansowych.

Wagi urodzone między 23 września i 4 października będą najsilniej odczuwać kwadraturę Saturna. Możesz poczuć, że jesteś ze wszystkim sam i nie ma nikogo, kto by ci pomógł uporać się z narastającymi obowiązkami. To rok zawodowych i finansowych porządków. Warto zacząć planować wszystko, co robisz, a nie nikomu nie podpadniesz. Oszczędzaj, cierpliwie czekaj na awans i nie buntuj się, jeśli ktoś pominie ci przy rozdawaniu nagród. Teraz pracujesz sumiennie na swoje przyszłe sukcesy. Pamiętaj o odpoczynku, wysypiaj się i nie zaniedbuj badań lekarskich, a będziesz cały rok w dobrej formie.

Kwadraturę Plutona będą odczuwać najsilniej Wagi urodzone między 11 i 16 października. W twoim życiu może pojawić się osoby, które będą z tobą konkurować i niechętnie będą współpracować. Poczuj, że to ty musisz zrobić pierwszy krok, żeby coś się zadziało. W sprawach uczuciowych czeka cię ważny związek lub jeśli jesteś w relacji, test dla partnera. Pamiętaj, że twoje sprawy w tym roku są o wiele ważniejsze, nie poświęcaj się więc dla innych i nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo przegapisz swoje pięć minut.

Wagi urodzone między 17 i 22 października będą od maja do listopada pod wpływem opozycji Urana. Poczujesz chęć do zmian i niecierpliwie wyglądasz będziesz nowych znajomych, podróży i okazji do uwolnienia się od niewygodnych zobowiązań. Postaw na siebie i wykorzystaj każdą szansę, którą przyniesie ci los. Poczujesz, że masz wreszcie wpływ na to, co się wokół ciebie dzieje i to ty zdecydujesz, jak wyglądać będzie twoja przyszłość. Znajomi i rodzina będą cię z trudem poznawać, ale nie przejmuj się, każda z miana w tym roku jest dla ciebie korzystna.

Korzystny czas: 7.08-8.09, 22.09-9.10, 31.10-1.12.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 – 10.09.

Skorpion
Czeka cię przełomowy i korzystny rok. Jowisz od stycznia do 8 listopada przebywa w twoim znaku i daje ci nowe szanse i otwiera przed tobą zamknięte dotąd drzwi. Samotni odnajdą przyjaciół, a może nawet i miłość życia. Inwestuj, zmieniaj pracę na ambitniejszą i lepiej płatną, ryzykuj i nie bój się, że ci coś nie wyjdzie. Saturn w sekstylu otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się i zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Trygon Neptuna zapewni nowe hobby, rozwój artystycznych zdolności i intuicji. Sekstyl Plutona pomoże pogłębić przyjaźń. Opozycja Urana od maja do października przyniesie zmiany w twoim otoczeniu, nowe szanse i przypływ życiowej energii.

Skorpiony urodzone między 23 i 26 października będą pod silnym wpływem opozycji Urana, która zmieni podejście do związków, umów i relacji. W twoim życiu pojawią się nowi ludzie, jeśli jesteś samotny, spotkasz kogoś ważnego na swojej drodze. Niekorzystne i trudne do utrzymania umowy, relacje czy zobowiązania mogą się nagle zakończyć. Patrz w przyszłość i nie oglądaj się za siebie. Coś musi się skończyć, żeby pojawiło się coś nowego.

Korzystny czas:  9.08-30.10, 1-31.12.
Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11.

Strzelec
Odpoczywaj i nigdzie się nie spiesz od stycznia do października. Saturn opuścił w grudniu 2017 twój znak zodiaku i nie wróci do niego przez kolejne 29 lat, więc ciesz się tym, co udało ci się zbudować przez ostatnie dwa i pół roku. Czas na zbieranie sił, gromadzenie zasobów, porządkowanie spraw zawodowych i osobistych. Czeka cię w tym roku powrót życiowego optymizmu i nowe pola do działania. Zaplanuj długoletnie inwestycje, unikaj zaczynania wielu spraw naraz, bo kwadratura Neptuna wciąż może narażać cię na błędy w sprawach osobistych i finansowych. Od listopada Jowisz będzie przebywał w twoim znaku. Przygotuj się, że koniec roku przyniesie wiele korzystnych wydarzeń, zaskakujących propozycji i okazji do polepszenia obecnej sytuacji. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu doda ci sił i przyspieszy upragnione zmiany.

Strzelce urodzone między 4 i 10 grudnia będą pod wpływem kwadratury Neptuna na ich urodzeniowe Słońce. Ostrożnie podejmujcie decyzje uczuciowe i finansowe, nie ufajcie każdemu, kto obiecuje wam nie wiadomo co, słuchajcie się swojej intuicji, a nikt ani nic nie wyprowadzi was na manowce. Zanim podejmiecie trudną decyzję, poradźcie się kogoś zaufanego, bo możecie nie być obiektywni w ocenie swojej sytuacji, bo możecie osłabić swoją pozycję nieostrożnym działaniem. Neptun da wam jednak blask i atrakcyjność, która sprawi, że staniecie się popularni i lubiani.

Korzystny czas: 1-10.01, 31.10-30.11, 13-31.12.
Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Koziorożec
Czeka cię przełomowy rok. Saturn w twoim znaku zodiaku doda ci ambicji. Skup się na karierze i porządkach w życiu uczuciowym. Zostaną ci powierzone ważne zadania i sprawy, od których zależeć będzie twoja przyszłość. Czas działać, inaczej zostaniesz w tyle. Nie możesz w nieskończoność odwlekać wzięcia się za te sprawy, do których uważasz, że jeszcze nie dojrzałeś. Podejmuj ważne decyzje, startuj w konkursach o lepsze stanowisko, walcz o swoje, nie odkładaj niczego na później. Spłać długi i zobowiązania wobec innych, inaczej cię jeszcze bardziej wyniszczą. W relacjach zdecyduj się na śmiały krok, inaczej przegapisz najważniejszy moment i potem będziesz żałował. Działaj rozważnie, ale nie cofaj się przed niczym i nie zrażaj początkowymi trudnościami. Saturn, władca twojego znaku, da ci siłę, aby zdobyć szczyt góry, na którą od kilku lat się wspinasz. Dbaj o równowagę ciała i umysłu, ćwicz jogę, spaceruj, chodź na masaż, zrelaksuj się od czasu do czasu. Jowisz w sekstylu od stycznia do października doda ci sił i pomoże uzyskać finansową równowagę. Sekstyl Neptuna zapewni ci wsparcie przyjaciół, znajomych i krewnych. Uran w kwadraturze od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu przyniesie dużo nowych propozycji i skłoni cię do szybkiego działania. Koniunkcja Plutona wciąż każe ci walczyć o swoje i kształtuje twoją siłę woli oraz charakter.

Najsilniej wpływ koniunkcji Saturna w tym roku odczują Koziorożce urodzone między 21 i 31 grudnia. Bądź cierpliwy, oszczędzaj, podejmuj szybkie decyzje dotyczące kariery, poczuj, że zasłużyłeś na to, na co pracowałeś przez ostatnie siedem lat i sięgnij po to. Oszczędzaj siły, zrób badania kontrolne, odpoczywaj i pod żadnym pozorem nie rezygnuj w tym roku z urlopu.

Koziorożce urodzone między 14 i 20 stycznia będą pod wpływem kwadratury Urana na ich Słońce. Spodziewaj się dużych zmian, łap nowe okazje i nie narzekaj, że musisz się czegoś od nowa nauczyć. Poczujesz nadmiar energii, więcej się więc ruszaj, a jeśli będziesz mieć problemy ze snem, zacznij uprawiać jakiś sport, a organizm się odwdzięczy za zdrową porcję ruchu.

Koziorożce urodzone między 8 i 12 stycznia będą pod silnym wpływem koniunkcji Plutona do ich urodzeniowego Słońca. To czas walki o swoje, realizacji ambicji, walki z konkurencją i nieustępliwej realizacji planów. Nie bój się i walcz o swoje, a zakończysz rok z dużymi sukcesami. Dbaj tylko o zdrowie i rozładowuj silne emocje, jakie w tym roku będą ci towarzyszyć.

Korzystny czas: 1-30.01.
Nerwowe dni: 16.03-15.05, 13.08 – 10.09.

Wodnik
Przed tobą rok nowych możliwości i wielu pokus. Porządkuj na spokojnie zawodowe sprawy, naucz się czegoś nowego, podróżuj i ciesz się życiem, Umacniaj relację, zacieśniaj znajomości i przyjaźnie, bo już niedługo mogą ci się bardzo przydać. Jowisz w kwadraturze do stycznia do października będzie cię skłaniał do większych wydatków i zaczynania wielu rzeczy naraz, spróbuj więc zrobić plan, żeby pod koniec roku zostało coś więcej niż tylko zadłużenie na kartach kredytowych. W listopadzie i grudniu inwestuj i spodziewaj się większych zysków oraz szczęśliwych wydarzeń dzięki sekstylowi Jowisza. Od maja do października kwadratura Urana zapewni ci ciekawe propozycje, nowe znajomości, zaskakujące zmiany i okazję do dalekich podróży.

Najsilniej odczują wpływ Urana Wodniki urodzone między 20 i 23 stycznia. Od maja do października przygotuj się na zmiany, nowe propozycje i szalone wydarzenia, które zmienią całkowicie twoje podejście do życia i poszerzą twoje możliwości. Poczujesz się wolny i wreszcie będzie robił to, co lubisz.

Korzystny czas: 18.01-17.02.
Nerwowe dni: 1-25.01,16.03-12.08, 11.09-14.11.

Ryby
Nadchodzi czas odpoczynku i spokoju. Trygon Jowisza od stycznia do października pomoże ci ustabilizować twoją sytuację finansową oraz da szansę na szczęście w miłości i sprawach rodzinnych. Koniunkcja Neptuna sprawi, że będziesz podejmować decyzje pod wpływem intuicji i uczuć. Sekstyl Saturna zapewni pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi. Saturn doda też Rybom więcej realizmu i praktycznego podejścia. Łatwiej będzie zrobić krok w kierunku stabilizacji i skupić się na pomaganiu innym. To dobry rok na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje, zarobienie na swoim hobby. Sekstyl Urana od maja do października zapewni ożywienie, więcej energii życiowej i nowe inspiracje.

Ryby urodzone między 2 i 8 marca będą pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna na ich Słońce, muszą więc zacząć odróżniać sen od jawy i przemóc się, żeby nie wycofać się na cały rok z życia zawodowego czy towarzyskiego. Samotność nie będzie ci służyć. Podtrzymuj znajomości, angażuj się w relacje, które pomogą ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie. Zanim podejmiesz ważną życiową decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudność z obiektywną oceną swojej sytuacji.

Korzystny czas: 11.02-6.03.
Nerwowe dni: 26.01-16.03,15.11-31.12.

Więcej przeczytasz na portalu Czary.pl

Izabela Podlaska-Konkel astrologIzabela Podlaska-Konkel jest astrologiem od 1998 roku. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, horarnej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Autorka podręcznika "Astrologia horarna w praktyce" (wyd. Albireo, 2017)Współautorka „Podręcznika astrologii” (wyd. Albireo 2014). Redaktor naczelna kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, wydawca kwartalnika „Tarocista”, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl Tel. kontaktowy + 48 600 218 488

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.