Astroportal.pl

Jak rozpoznać seryjnego podrywacza?

Izabela Podlaska-Konkel

Chcemy przeżyć niezwykły romans, zakochać się i poczuć wyróżnione i adorowane. Zdarzają się jednak internetowi czy sanatoryjni podrywacze, którzy nie traktują nas poważnie i bawią się naszymi uczuciami. Jak ich rozpoznać i co zrobić, żeby nie dać się wkręcić? Każdy znak zodiaku ma swoje słabości i ciemne strony, które warto umieć rozpoznać. Dobrze się przyjrzyjmy każdemu adoratorowi, żeby nie poświęcić czasu temu, który nie rokuje na przyszłość i nie przegapić tego właściwego.

Baran
Podrywacz spod Barana jest męski i zdecydowany. Robi wrażenie idealnego partnera, a koleżanki mogą ci zazdrościć takiego samca, a nawet o niego z tobą rywalizować. Zaradny, z sukcesami, zdecydowany i władczy, będzie odpowiadał twojemu ideałowi prawdziwego mężczyzny. Niestety od razu będzie chciał przechodzić do konkretów i trudno mu będzie poczekać z seksem do piątej randki. Pamiętaj jednak, że Baran naciągacz po jednej nocy straci zainteresowanie tobą. Dlatego najpierw go lepiej poznaj, zanim wpuścisz go do sypialni.

Byk
Podrywacz spod Byka umie korzystać z życia i podejdzie cię prezentami, dobrym jedzeniem i umiejętnością organizacji weekendowych atrakcji. Od razu zauroczy cię wyczuciem mody, kolorów i znajomością dziwnych smaków. Omami cię małymi prezentami i ofertami pomocy przy malowaniu, remoncie czy przemeblowaniu. Przejdź szybko do konkretów i od razu umawiaj się z nim na wykonanie tych prac. Jeśli będzie odmawiał, a wyjście do modnej restauracji będzie przekładał w nieskończoność, to znak, że nie traktuje cię poważnie.

Bliźnięta
Mężczyzna spod Bliźniąt to rasowy podrywacz i trudno go od razu zdemaskować, a jeszcze trudniej oprzeć się jego urokowi. Towarzyski, inteligentny, opowie ci o sobie wszystko i będzie dzwonił co godzinę, żeby sprawdzić, co u ciebie i podzielić się z tobą najnowszymi informacjami. Będzie sprawiał wrażenie, że świata poza tobą nie widzi. Jeśli jednak zacznie znikać na dzień lub dwa, czy nie odbierze od ciebie telefonu przez tydzień, to znak, że znalazł sobie nową ofiarę i możesz zapomnieć o wszystkich obietnicach, które ci złożył. Najlepiej od razu zacznij weryfikować, co o sobie mówi, bo szybko się przekonasz, że większość to same kłamstwa.

Rak
Raczy Don Juan będzie dużo mówił o swoich wzruszeniach, uniesieniach i tym, co czuje na widok zachodu słońca. Będzie chciał na tobie zrobić wrażenie nieśmiałego, wrażliwego bardzo uczuciowego mężczyzny. Kiedy zacznie ci recytować wiersze i namawiać cię do wspólnego ustalania imion waszych przyszłych dzieci, niech ci się zapali lampka ostrzegawcza. Zażądaj spotkania z jego rodziną lub sama zorganizuj rodzinny obiad u siebie. Jeśli się nie pojawi i będzie mnożył wymówki, to znaczy, że nie traktuje ciebie poważnie.

Lew
Mężczyzna spod Lwa umie się zareklamować jak żaden inny. Wszystko ma najlepsze, najładniejsze, największe i najwspanialsze. Jego pewność siebie zachwyci cię i sprawi, że szybko zaczniesz snuć wspólne partnerskie plany. Zrób jednak jeden test, żeby sprawdzić, czy mu na tobie zależy. Zapisuj przez tydzień wszystkie komplementy, jakie ci prawi. Jeśli nie będzie nic do zanotowania, to znak, że spotkałaś narcyza, który traktuje ciebie jak lustro do przeglądania się i podziwiania swojego oblicza.

Panna
Podrywacz spod Panny będzie sprawiał wrażenie poukładanego, rozsądnego i życiowego. Będzie przed tobą roztaczał plany dotyczące całego życia, opisze ci, jak umeblujecie razem wspólne mieszkanie oraz wyliczy, za ile lat skończycie spłacać kredyt za wymarzone gniazdko. Zaoferuje, że naprawi cieknący kran i pomoże w ciężkich zakupach. Jeśli jednak będzie tą pomoc odkładał z powodu swoich ważnych spraw, a na pytanie o uczucia będzie się wymigiwał i powie, że nie jest romantykiem, daj sobie z nim spokój.

Waga
Mężczyzna spod Wagi jest mistrzem flirtu. Trudno się oprzeć jego uśmiechowi i zainteresowaniu, jakie będzie wykazywał wszystkim, co robisz. Chętnie posłucha o twoich byłych partnerach, doradzi w potrzebie, porozmawia, kiedy masz gorszy humor. Będzie miał jednak problem z podjęciem wspólnych decyzji. Kiedy okaże się, że jego planami rządzi matka lub przyjaciółka z dzieciństwa, uciekaj gdzie pieprz rośnie, zanim wciągnie cię w toksyczny trójkąt, w którym ty i twoje potrzeby będą na szarym końcu.

Skorpion
Namiętny i tajemniczy, podrywacz spod Skorpiona omami cię swoim seksapilem i niedostępnością, zniewoli silnymi emocjami. Będzie domagał się od ciebie, żebyś zdradziła mu swoje największe sekrety i opowiedziała o wszystkich traumach i emocjonalnych problemach, jakie cię w życiu spotkały. Uważaj, bo kiedy raz otworzysz tę puszkę Pandory, nie będziesz w stanie przestać i zaczniesz zwierzać mu się ze wszystkiego. Kiedy jednak on nie odwzajemni ci się tym samym i będzie cię w kółko pouczał, co powinnaś czuć i jak reagować na świat, zapytaj go wprost o jego tajemnice. Jeśli zrobi unik i nie wpuści cię do swojego świata, to znaczy, że nie traktuje cię poważnie i tak naprawdę bawi się twoimi emocjami.

Strzelec
Podrywacz spod Strzelca będzie roztaczał przed tobą wizję wspólnej podróży dookoła świata, mistycznych przeżyć we dwoje i medytacji transcendentalnej, która was zmieni nie do poznania. Jego plany będą się jednak zmieniać co minutę i trudno ci będzie ustalić, o co mu chodzi. Żeby sprawdzić, czy rzeczywiście mu na tobie zależy, poproś go o pomoc przy zakupach w sklepie meblowym lub zaproponuj obiad u rodziców. Jeśli odmówi wymawiając się brakiem czasu, to znak, że nie zamierza dla ciebie chodzić na ziemię i zniżać się do tak przyziemnych czynności.

Koziorożec
Biznesmen, nieustannie zajęty załatwianiem wielkich spraw i goniony przez plan dnia, który ma rozpisany od piątej rano do późnych godzin wieczornych, podrywacz spod Koziorożca osaczy cię swoim poważnym podejściem do życia i od razu pomyślisz, że jest to idealny kandydat na męża. Jeśli jednak zawodowe obowiązki będzie stawiał na pierwszym miejscu i odwlekał zbyt długo miłosne wyznanie, daj sobie z nim spokój. Inaczej za dziesięć lat dowiesz się od niego, że potrzebuje więcej czasu, żeby się zaangażować.

Wodnik
Podrywacz Wodnik będzie sprawiał wrażenie twojego najlepszego przyjaciela. Szybko okaże się, że macie to samo hobby i lubicie robić te same rzeczy. Poznasz jego znajomych i wsiąkniesz w świat jego pasji. Kiedy jednak okaże się, że ma dużo koleżanek i traktuje je równie poważnie jak ciebie, szybko zareaguj. Musisz od razu postawić sprawę jasno, że nie szukasz przyjaciela, a partnera. Kiedy on będzie się zastanawiał i dyskutował z tobą o filozoficznych znaczeniach słowa miłość, zrozumiesz, że związek z tobą traktował jako weekendową rozrywkę.

Ryby
Mężczyzna spod Ryb jest tajemniczym kochankiem, który musi mieć odpowiedni nastrój, aby się z tobą spotkać, życiowe tragedie do rozwiązania, zanim ponownie odbierze od ciebie telefon, oraz życiową misję, która nie pozwala mu być z tobą tu i teraz. Będzie ci mówił o karmicznym związku, który was łączy i romansie, który mieliście w przeszłych wcieleniach. Poddaj go jednak trudnej, ale skutecznej próbie i poproś o pomoc w remoncie lub załatwieniu trudnej urzędowej sprawy. Kiedy zorientujesz się, że nie ma dla ciebie czasu, a większość piątkowych i sobotnich wieczorów spędzasz sama, czekając na jego telefon, daj sobie z nim spokój.

Opublikowano na Astroportal.pl 26.11.2017 r.

Izabela Podlaska-Konkel astrologIzabela Podlaska-Konkel jest astrologiem od 1998 roku. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, horarnej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Autorka podręcznika "Astrologia horarna w praktyce" (wyd. Albireo, 2017)Współautorka „Podręcznika astrologii” (wyd. Albireo 2014). Redaktor naczelna kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, wydawca kwartalnika „Tarocista”, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl Tel. kontaktowy + 48 600 218 488 

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2023 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.