Astroportal.pl

Namiętność a znaki zodiaku

Izabela Podlaska-Konkel

Dowiedz się z naszego mini poradnika, jak znając znak zodiaku partnera czyli to, gdzie znajduje się Słońce w jego horoskopie urodzeniowym, spełnić erotyczne fantazje i rozpalić w partnerze namiętność.Znaki ogniste: Barany, Lwy i Strzelce nie lubią czekać w nieskończoność na seks, choć kilka przeszkód na drodze do celu sprawi, że docenią uniesienia w sypialni. Są zawsze gotowe do erotycznych przygód, dobrze działa na nich rywalizacja o partnera, ale i niezakrywanie swoich wdzięków. Na randkę z Lwem czy Baranem wyeksponuj dekolt i załóż mini spódniczkę, wypnij tors i odsłoń bicepsy, a ognisty partner od razu prawidłowo odczyta twoje zamiary.

Znaki ziemskie: Byki, Panny i Koziorożce nie lubią łączyć seksu z miłością na początku znajomości. Zbyt romantyczne wyznania na pierwszej randce mogą je nawet zniechęcić do partnera. Są jednak bardzo zmysłowe i chętnie odkrywają sekrety swojego ciała. Uwielbiają przytulanie i bliskość, która szybko przeradza się w namiętność. Musisz jednak zainwestować w tę znajomość. Dobra kolacja, prezent lub bukiet kwiatów i przede wszytskim cierpliwość będą mile widziane.

Znaki powietrzne: Bliźnięta, Wag i Wodniki do łóżka chętnie pójdą z ciekawości. Trzeba mieć oryginalną historię, aby podziałać na ich zmysły. Wyszukane słowa lub ciekawostki z historii ludzkiej seksualności przekonają znaki powietrzne, że jesteś idealnym kandydatem do erotycznej przygody. Nuda i brak atrakcji mogą sprawić, że się zniechęcą lub zaczną szukać kogoś ciekawszego. Każda randka musi być w nowym miejscu, w sypialni natomiast trzeba też ciągle proponować coś nowego.

Znaki wodne: Raki, Skorpiony i Ryby muszą czuć pokrewieństwo dusz i silne emocje, żeby  doznać erotycznego spełnienia. Partner musi zapewnić je o swojej miłości lub przekonać, że ich spotkanie nie było przypadkowe i łączą ich karmiczne więzy, a osoba z żywiołu wody od razu będzie wiedziała, że to jest to. Znaki wodne mają bujną wyobraźnię, dlatego trzeba się bardzo postarać, aby spełnić ich erotyczne fantazje.

Pierwsza publikacja w tygodniku "Gwiazdy mówią" 2016, publikacja na Astroportal.pl 23.05.2016


Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.