Astroportal.pl

Astrologia horarna

Czy dostanę obiecany posag?

Rozdział 73 księgi II "Astrologii chrześcijańskiej" Williama Lilly'ego, w którym autor omawia pytanie horarne dotyczące posagu żony klienta, przynależne do ósmego domu.

Gdzie jest syjamka?

Gdzie jest zagubiony kot? Co się stało z moim psem? - takie pytania często słyszą astrologowie, którzy zajmują się astrologią horarną. Stawiają wtedy horoskop, przyglądają się położeniu planet i niczym detektywi starają się wpaść na poprawną odpowiedź.

Gdzie są klucze?

Pytania o zaginione klucze czy przedmioty codziennego użytku (okulary, torebka, notes itp.) to jedne z najczęściej zadawanych pytań w astrologii horarnej. Oprócz dobrej analizy horoskopu jest tu potrzebna silna wolna i nieustępliwość w szukaniu.

Czy będziemy jeszcze razem?

Wygląda na to, że pytanie stało się już bezprzedmiotowe w momencie, w którym zacząłem nad nim pracę. Często jest też tak, że idąc do astrologa, szukamy u niego potwierdzenia dla decyzji, które i tak już zostały przez nas podjęte.

Kiedy będę miała dom?

Co odpowiedzieć klientce, która pyta astrologa, kiedy będzie miała dom? Astrologia horarna pozwala udzielić precyzyjnej odpowiedzi na tak konkretne pytanie.

Czy wynegocjujemy zniżkę?

Zadzwonił do mnie mój znajomy, z prośbą o poradę w sprawie kupna mieszkania. Razem ze swoją dziewczyną negocjują kupno mieszkania na wtórnym rynku. Cena jest dość wysoka, chcą więc trochę zbić cenę. Zaproponowali sprzedającemu 10 % zniżki. Postawiłam horoskop na moment zrozumienia pytania i zaczęłam przyglądać się rysunkowi.

Wstęp do astrologii horarnej

Astrologia horarna jest bardzo starą odmianą astrologii, która wykorzystuje bardzo dużo różnych technik znanych astrologom od wieków. Obecnie ta dziedzina astrologii zdobywa coraz więcej zwolenników - praktyków na całym świecie.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.