Astroportal.pl

Wenus w Wodniku

Izabela Podlaska-Konkel

Planeta Wenus w znaku powietrznego i stałego Wodnika realizuje swoją towarzyską i intelektualną naturę.

Osoby, które w swoim horoskopie urodzeniowym mają Wenus w znaku Wodnika, są bardzo towarzyskie, chętnie nawiązują nowe znajomości i czują się bezpiecznie w grupie przyjaciół. Swoje uczucia wyrażają swobodnie, niekonwencjonalnie i kokieteryjnie, często eksperymentują na tym polu. Potrzebują dużej niezależności w związku. Ich poglądy na miłość i związki są bardzo niekonwencjonalne. Pragną związku wolnego i niezależnego. Szybko sprowadzają uczucie do układów przyjacielskich. Są zwolennikami wolnej miłości i wolnych związków. Niechętnie myślą o małżeństwie. Potrafią przyjaźnić się z partnerem nawet po rozstaniu.
 
Ich życie bogate jest w fascynacje i miłości od pierwszego wejrzenia oraz w nagłe rozstania. Ich zdystansowana i bezosobowa postawa nie sprzyja bliskim związkom. Niektórzy uważają osoby z Wenus w znaku Wodnika za osoby zimne i niedostępne. Aby w pełni wyrażać i dawać swoje emocje, muszą utrzymywać aktywne i twórcze  kontakty towarzyskie z wieloma osobami. Mają mnóstwo znajomych, co może wzbudzać zazdrość u partnera. Brak kontaktu z kimś odbierają jako afront lub nawet zerwanie znajomości.

Szukają partnera, z którym mogą się zaprzyjaźnić. Jest to warunek udanego związku. Oczekują intelektualnej inspiracji i ciągłej wymiany poglądów. Lubią dyskutować na społeczne tematy, a nawet spierać się o nie. Fascynują się osobami oryginalnymi, wyjątkowymi i wyrafinowanymi.

Lubią egzotyczne potrawy, choć w swoich gustach kulinarnych są raczej stałe. Wciąż jednak wynajdują nowe formy rozrywki. Lubią czytać, chodzić do kina i intelektualnie się rozwijać. Mają pasję do podróżowania. Są mistrzami rozwiązywania krzyżówek, gier planszowych, skrabli i szachów.

Znane osoby z Wenus w znaku Wodnika:
Andrzej Wajda, Krystyna Janda, Edyta Bartosiewicz, Edyta Jungowska, Małgorzata Foremniak, Simone de Beauvoir , Nicolas Cage, Marlene Dietrich, Stephen Hawking , Kate Middleton , Yoko Ono, Glenn Close, Elton John, Janis Joplin, James Joyce, Sharon Stone, Bruce Willis, Kate Moss, Gary Oldman, Bruce Willis, Oprah Winfrey, Ashton Kutcher, Quentin Tarantino.

Warszawa, marzec 2014 r.

Artykuł opublikowany na Astroportal.pl 2.04.2014.

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.