Astroportal.pl

Interpretacja horoskopu

Droga na szczyt - Horoskop Tomka Mackiewicza

Tomek urodził się 13 stycznia 1975 o godz. 21.30 w Częstochowie. Jako solarny Koziorożec od dzieciństwa miał bliski kontakt z przyrodą. Trygon Słońca do ascendentu w Pannie sprawiał, że posiadał silną wolę.

Andrea Bocelli: pocałunek Boga

Już na pierwszy rzut oka widać bardzo silną Pannę, w której jest ascendent, Słońce, Ceres, Merkury, Wenus i Pluton. Bystry, praktyczny i analityczny umysł, dokładność, precyzja i usystematyzowany tok rozumowania.

Doda Elektroda, zawsze jest na nią moda

Doda w białej sukni ślubująca w kościele? Czy to jawa czy sen? Doda poinformowała na swoim fejsbukowym profilu, że w dniu 14.04.2018 w Hiszpanii odbył się jej pierwszy w życiu ślub kościelny.

Horoskop Andrzeja Dudy Prezydenta III Rzeczpospolitej Polskiej

Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 roku o godzinie 20.54 w Krakowie. Moment to bardzo specyficzny, bo kiedy przychodził na świat, władcą godziny planetarnej był Mars, a na zewnątrz szalała gwałtowna burza.

Silny Saturn w horoskopie – jak żyć?

Saturn obdarza powagą, powściągliwością i sztywnością. Osoby saturniczne nie są  spontaniczne i nie znoszą beztroskiej zabawy, gdyż ich zdaniem to bezproduktywna stara czasu.

Piękna i Bestia czyli horoskop mordercy

Mars z Saturnem w Rybach to dość częsta kombinacja spotykana u szaleńców, morderców, zwyrodnialców i osób chorych psychicznie. U Brady’ego Mars położony jest w 9 st. Ryb i na ekliptyce zajmuje stopień kojarzony z przestępstwami kryminalnymi.

Śmierć syna Lecha Wałęsy

Odejście Przemysława Wałęsy z pewnością musiało zaznaczyć się w astrologicznych zapisach u jego rodziców. Można znaleźć dużo przesłanek o tym, że byłego prezydenta może w tym roku solarnym spotkać bardzo wielki smutek.

Diego Rivera czyli rozmach Strzelca

Rivera był niezwykle pracowity o czym świadczy opozycja Saturna do Marsa. Tworzył z charakterystycznym dla Strzelca rozmachem. Często malował postacie historyczne, żyjące w różnych epokach, które łączyła wspólna idea.

Fenomen Adele

Właśnie obchodzi 28. urodziny. Karierę muzyczną zaczęła jako dziewiętnastolatka i szybko odniosła spektakularny sukces, stając się gwiazdą wielkiego formatu. Co sprawia, że ta młoda dama odniosła tak wielki sukces?

Antoni Gaudí - samotny geniusz

Niezwykle oryginalne, magiczne budowle Antoniego Gaudiego, wybitnego katalońskiego architekta można podziwiać w Barcelonie. Jego dzieła stały się wizytówką miasta i przyciągają rzesze turystów z całego świata. Gaudí miał Słońce w Raku, co tłumaczy jego wielkie przywiązanie do tradycji, rodziny i ojczyzny.

Jowiszowy finał sezonu w skokach narciarskich

Tegoroczny finał w skokach narciarskich, który odbył się 22 marca w Planicy w Słowenii, dostarczył wielkich emocji do ostatniego skoku. O zwycięstwo walczyli Severin Freund z Niemiec i Peter Prevc ze Słowenii.

Rodzina Wodników

Wodniki cenią wolność osobistą. Co dzieje się, kiedy zakochają się i zdecydują się założyć rodzinę? Przyjrzyjmy się horoskopom parze Wodników: kolumbijskiej piosenkarki Shakiry i jej życiowego partnera Gerarda Piqué, piłkarza FC Barcelony.

Nev Schulman - internetowy detektyw

Schulman, który stał się sławny dzięki tropieniu internetowych oszustów, ma koniunkcję Wenus z Plutonem w Skorpionie. Ten trudny aspekt sprawia, że Nev bardzo intensywnie przeżywa miłość i jeśli się zakocha, to myśli o swojej wybrance serca poważnie.

Tiziano Terzani i przepowiednia, która odmieniła jego życie

Zodiakalna Panna nie wierzy w ludzi, a jedynie w to, co widziała na własne oczy. Z kolei koniunkcja Merkurego z Marsem idealnie zrealizowała się poprzez pracę dziennikarza opisującego konflikty wojenne.

Brazylijski Mundial w rytmie Saturna

Oczy świata skupione są obecnie na Mundialu w Brazylii. Gospodarze liczą na wygraną. Niestety, brazylijskiemu trenerowi los nie sprzyja, gdyż aktualnie tranzytujący Saturn tworzy koniunkcję ze Słońcem w jego horoskopie.

Conchita Wurst – jak Feniks z popiołów

Jowisz, który obecnie przebywa w znaku Raka, dał nam nadzieję, że polska propozycja na tegoroczną Eurowizję to strzał w dziesiątkę. Tymczasem serca europejskich widzów nie podbiły nasze piękne dziewczęta lecz kobieta z brodą.

Brian Molko: mężczyzna czy kobieta?

Brian Molko to kontrowersyjna postać. Co tak gorszy i zachwyca jednocześnie? Przede wszystkim androgeniczny wygląd i makijaż podkreślający duże oczy artysty, co sprawia, że czasem trudno odgadnąć jakiej jest płci.

Motylem byłem – Bohdan Łazuka

Jeśli Skorpion raz pokocha, to kocha całe życie – nawet jeśli życie sprawi, że nie może być z ukochaną. U Łazuki to również wpływ znaku Wodnika, w którym, Łazuka ma Księżyc (uczucia) i Jowisza (powodzenie).

Beata Tyszkiewcz - Waleczne Serce

Pali jak smok, klnie jak szewc, kieliszeczkiem czegoś mocniejszego nie pogardzi. Ma słabość do pieniędzy i przystojnych przyjaciół swoich córek. Beata Tyszkiewicz – hrabianka pełna błękitnej krwi.

Michelangelo Antonioni - odkrywanie niewidzialnego

Wielość harmonijnych trygonów, które symbolizują stateczne zajęcia i spokój, zdawały realizować się w pierwszym okresie życia. Zainteresowanie architekturą pasuje mi tu do trygonu między Merkurym a Saturnem.

Mel Gibson - zdrada kosztuje

Mel, zodiakalny Koziorożec, wiódł przez wiele lat bardzo uporządkowane i rodzinne życie. Do czasu, aż na jego horoskop zaczęły działać bardzo trudne tranzyty planet: Saturna i Plutona.

Naomi Campbell - modelka czy bokser?

Siła fizyczna i duch rywalizacji oraz walki reprezentuje w horoskopie Mars, który u Naomi jest powietrznym w znaku Bliźniąt. Stąd jej agresja często wyraża się więc poprzez pogróżki, krzyki, opluwanie, rzucanie telefonem.

Piękny William i cierpliwa Kate

Po ośmiu latach znajomości drugi w kolejności następca tronu angielskiego Książę William oświadczył się 16.11.2010 roku Kate Middleton. Jako dowód swoich uczuć dał jej pierścionek zaręczynowy swojej matki Księżny Diany. Czy to znak, że narzeczona i przyszła żona księcia będzie drugą Lady Di, którą uwielbiały tłumy?

Lady Gaga i Pluton w Koziorożcu

Gdy Lady GaGa pojawia się na czerwonym dywanie, fotoreporterzy szaleją z zachwytu. Mars w jej horoskopie znajduje się w koniunkcji z Neptunem, a więc dla astrologów jest jasne, że ta kobieta doskonale wie, co robi.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.