Astroportal.pl

Synteza horoskopu

Rodzice w horoskopie

Zbadaj sygnifikatory ojca i matki, aby w najprostszy sposób dowiedzieć się, które z nich będzie miało więcej szczęścia pod względem darów losu, ciała i umysłu. Jowisz i Wenus symbolizują to, co przyniesie powodzenie i szczęście każdemu z rodziców.

Astrologia i zdawanie egzaminów

Pytanie o egzamin jest często zadawane przez klientów astrologów i stanowi trudny egzamin także dla wróżki. "Czy zdam" to pytanie zamknięte, czyli można odpowiedzieć tak lub nie. Jak sobie z nim poradzić?

Seks w horoskopie

Z horoskopu można wywnioskować, jaki typ związków będzie tworzył właściciel horoskopu, jakie przyjemności będą go pociągać i zadowalać oraz jaki typ seksualnych kontaktów będzie preferował.

Przepowiednia z dnia urodzin

Tradycja astrologiczna i magiczna przypisuje poszczególne dni tygodnia do planet, które nimi władają. Dzisiaj, podczas interpretacji horoskopu urodzeniowego rzadko korzysta się z tej metody. Jednak wiedza z niej płynąca pozwala dokonać wielu cennych obserwacji.

Etapy interpretacji horoskopu

Po wpisaniu do programu astrologicznego daty urodzenia wraz z godziną i miejscem, patrzymy na rysunek horoskopu i próbujemy odczytać jego znaczenie. Zanim jednak zabierzemy się do interpretacji, trzeba dokładnie zbadać relacje między planetami, ich położenie w znakach zodiaku i domach oraz rozłożenie w ćwiartkach horoskopu.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.