Astroportal.pl

Aspekty

O trygonie Jowisza z Neptunem

Trygon jest aspektem komunikacji, ułatwiania i otwierania nowych perspektyw. Trygon Neptuna daje Jowiszowi nadzieję, wskazuje drogę, jest jak światło z latarni morskiej, które daje zakodowane sygnały.

Jak przetrwać trudne aspekty planet?

Radość, bogactwo i swoboda – to powinny przynosić nam planety. Niestety, nie zawsze chcą. Tego zabrania Pluton, tamto zabiera Saturn, a jeszcze inną sprawę komplikuje nam Neptun. Jak żyć, gdy na niebie niezbyt różowo?

Różne oblicza koniunkcji Wenus z Saturnem

Ten aspekt cieszy się wyjątkowo złą sławą wśród astrologów. Czy każdy kto ma swoim horoskopie urodzeniowym koniunkcję Wenus z Saturnem jest skazany na samotność i biedę?

Koniunkcja Wenus z Neptunem

Aspekt Wenus i Neptuna w horoskopie obdarza talentem artystycznym i silną potrzebą przeżywania wielkiej miłości. Wielu artystów z tym aspektem tworzy dzieła wyjątkowe, zachwycające, a czasem szokujące.

Aspekty Słońca z Marsem - opis aspektów

W miarę upływu lat u wszystkich posiadaczy aspektu Słońce - Mars, bez względu na płeć, charakter łagodnieje. Mars jest planetą młodości, a więc kiedy szaleje, Słońce uczy się jak wykorzystać marsową energię.

Aspekty Słońca z Marsem - charakterystyka osób

Mars to naturalna męska energia, a więc posiadacze tych aspektów zawsze próbują przejąć rolę przewodnika stada. Dodatkowo mężczyźni tacy cieszą się powodzeniem u kobiet.

Aspekty Słońca z Marsem - wstęp

Osoby z aspektami Słońca i Marsa szukają celu do zdobycia lub wroga do pokonania. Są to urodzeni wojownicy, pyskacze i osoby wnoszące zamieszanie. W ich otoczeniu stale musi się coś dziać.

Aspekty Słońca z Plutonem - opis

Pluton wyciągnie rękę po swoje i nie spocznie, dopóki nie osiągnie swojego celu. Chyba, że cel znacząco stracił na wartości, co dla charakterów plutonicznych bywa pewnego rodzaju złośliwą satysfakcją.

Aspekty Słońca z Plutonem - wstęp

Pewien typ ludzi bardzo lubi czuć się mocniejszymi, silniejszymi i lepiej poinformowanymi od innych. To oni posiadają w horoskopie mocnego Plutona, Słońce w VIII domu lub aspekty między Słońcem i Plutonem.

Czy kwadratura może być korzystna?

Astrologia jest złożoną dziedziną i – jak to mawiamy między nami astrologami – nie jest ani piekarnią, ani apteką. To znaczy, że nie ma idealnego przepisu na interpretację horoskopu. To, co pomaga jednemu, może wręcz zaszkodzić drugiemu.

Trygon

Trygon to jeden z głównych aspektów używanych w astrologii. Powstał w wyniku podziału zodiaku, który liczy 360 stopni, na trzy, mierzy więc 120 stopni. Aspekt trygonu łączy znaki z tego samego żywiołu i różnych jakości.

Opozycja

Opozycja to jeden z głównych aspektów używanych w astrologii. Powstał w wyniku podziału zodiaku, który liczy 360 stopni, na dwa, mierzy więc 180 stopni. Aspekt opozycji łączy znaki z tej samej jakości i różnych, ale harmonijnych wobec siebie żywiołów.

Co to jest aspekt?

Charakterystykę aspektów wywodzi się z symboliki żywiołów i jakości w zodiaku oraz z numerologicznego znaczenia odległości i figur kątowych, jakie tworzą ze sobą elementy horoskopu.

Aspekty Słońca i Saturna - opis aspektów

Aspekty koniunkcji, sekstylu i trygonu według tradycyjnej astrologi pozwalają zachować długie życie, jednak koniunkcja zapowiadać może ciężkie choroby w dzieciństwie.

Aspekty Słońca i Saturna - charakterystyka

Saturn w horoskopie może symbolizować rodzinę (ojca lub matkę, jeśli to ona bardziej się w procesie wychowania udziela), ale przede wszystkim opisuje najbliższe otoczenie, które weryfikuje przystosowanie dziecka do działania w społeczeństwie.

Aspekty Słońca i Saturna - wstęp

Aspekty Słońca i Saturna w horoskopie indywidualnym to bardzo obszerny temat, którego nie sposób wyczerpać w krótkim artykule. Bowiem ile horoskopów, tyle możliwości ich realizacji i dróg życiowych.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.