Astroportal.pl

Wenus w Bliźniętach

Izabela Podlaska-Konkel

Planeta Wenus dobrze czuje się w powietrznym znaku Bliźniąt. Realizuje tu swoją towarzyską stronę, związaną ze swoim władztwem w znaku Wagi.

Osoby, które w swoim horoskopie urodzeniowym mają Wenus w znaku Bliźniąt, są bardzo rozgadane, towarzyskie i wciąż gonią w poszukiwaniu nowych słuchaczy i partnerów do rozmów. Są uprzejme, życzliwe i łaskawe dla innych. Wysoko cenią różnorodność, wyrafinowane gusta i kontakt umysłowy z innymi ludźmi. Są spontaniczne i szybko przystosowują się do nowych okoliczności.

Są towarzyskimi kameleonami. Wystarczy im kilka minut, aby zaprzyjaźnić z każdym lub dołączyć do nowej grupy. Zawsze znajdą temat do rozmowy, który zaintryguje nowo poznane osoby. Mają bardzo dużo znajomych, należą do różnych kręgów towarzyskich i społecznych.

Szukają partnerów inteligentnych i dowcipnych. Dążenie do przyjemności idzie u nich w parze ze zmienną ciekawością, rozmownością i koleżeńskim nastawieniem. Swoje uczucia wyrażają w pięknych słowach, inteligentnie i zawadiacko. Aby odczuwać bliskość z drugą osobą, muszą na bieżąco opowiadać jej o swoich myślach i wrażeniach.

Potrzeba ciągłego urozmaicenia codziennych relacji z ludźmi oraz głód nowych wrażeń i bodźców może zmniejszać ich szanse na trwalsze związki. Ich lęk przed zobowiązującymi kontaktami i związkami przejawia się w lekkomyślnym podejściu do miłości. Wiara w znalezienie ideału partnera może doprowadzić takie osoby do ciągłych poszukiwań i wielu powierzchownych związków. Aby tego uniknąć osoby z Wenus w znaku Bliźniąt muszą przestać zadowalać się powierzchownymi kontaktami i spróbować wniknąć i zaangażować się głębiej w związek z drugą osobą. Często wikłają się w romanse z dwoma osobami na raz, co powoduje wiele problemów i zamieszania. Są mistrzami słownych flirtów i szybkiego nawiązywania znajomości.

Mają często zmieniające się gusta, zarówno jedzeniowe, jak i dotyczące stylu ubierania się. Wciąż próbują czegoś nowego, egzotycznego. Pojawiają się wszędzie, gdzie dzieje się coś nowego i ciekawego: na wykładzie o astronomii, premierze teatralnej czy pokazie starych i unikalnych samochodów.

Znane osoby z Wenus w znaku Bliźniąt: Radosław Majdan, Anna Mucha, Tomasz Karolak, Colin Farrell, Tori Spelling, Ian Curtis, Naomi Campbell , Bette Davis, Russell Crowe, Harrison Ford , Sandra Bullock, Uma Thurman, Colin Farrell, Cher, Frida Kahlo, Courtney Love, Omar Sharif, Helen Mirren, Al Pacino, Kylie Minogue, John F. Kennedy, Isadora Duncan, Rudolph Valentino, Ingmar Bergman .

Warszawa, luty 2000 r.

Artykuł opublikowany na Astroportal.pl 10.11.2007. Ostatnia aktualizacjia 21.04.2013.

Przeczytaj:
Wenus - planeta miłości i zabawy

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.