Astroportal.pl

Internetowy kurs "Astrologia psychologiczna" I-II 2023

Warszawska Szkoła Astrologii
zaprasza na

Internetowy kurs
„Astrologia psychologiczna”
IX- XI 2023
start we wtorek 10.01.2023 godz. 20.00


Zapraszamy na internetowy kurs „Astrologia psychologiczna”, na którym będziemy uczyć się interpretacji horoskopu urodzeniowego jako mapy naszej psychiki. Horoskop czytany jako mapa, która wskazuje, kim jesteśmy, czym jest nasze życie, jakie mamy kompleksy i problemy, pomaga nam zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy. Dzięki znajomości horoskopu możemy poznać naszą prawdziwą naturę i uzmysłowić sobie nasze życiowe cele. Na kursie poznamy najważniejsze elementy naszej psychiki z punktu widzenia astrologii. Jako punkt odniesienia służyć nam będzie psychologia analityczna stworzona przez C. C. Junga. Poznamy koncepcje astrologii psychologicznej stworzone przez Danea Rudhyara i Liz Greene.

Kurs składa się z 6 interaktywnych wykładów i kosztuje 700 zł. Prowadzą go Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel. Uczestnicy dostają dyplom ukończenia kursu. Co tydzień uczestnicy dostają materiały w formie pisemnej oraz uczestniczą w dwugodzinnym interaktywnym wykładzie. Wykłady są nagrywane i wysyłane do uczestników zaraz po zajęciach, nie musisz więc uczestniczyć w każdym wykładzie.

Czas trwania: IX - XI 2021, 6 zajęć, start we wtorek 10.01.2023 g. 20.00.
Zapisy: tel. +48 600 218 488, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: Internet, platforma Clickmeeting, link do strony, gdzie odbywać się będą wykłady, uczestnicy dostają po opłaceniu kursu
Cena: 700 zł, wpłatę prosimy kierować na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank, nr konta: 39114020170000410205477296
z dopiskiem: "Astrologia psychologiczna"
700 zł BLIKiem: +48 600 218 488
730 zł na konto Paypal: iza.podlaska@gmail.com
Płatność można rozłożyć na dwie raty.

ZAPISY:
1) Wyślij zgłoszenie na kurs na e-mail: iza.podlaska@gmail.com
2) Opłać kurs do 10.01.2023
3) Kilka dni przed rozpoczęciem kursu dostaniesz e-mail z linkiem do strony, na której odbywać się będą wykłady na żywo.

CO MUSISZ MIEĆ:
1. komputer/tablet/telefon z dostępem do Internetu,
2. konto e-mail do korespondencji.

PLAN KURSU:
1. Astrologia psychologiczna jako nowoczesna forma astrologii. Astrologia i psychologia analityczna Junga. Podstawy astrologii psychologicznej, psychika odzwierciedlona w horoskopie. Etapy interpretacji horoskopu w astrologii psychologicznej.
2. Planety i osobowość: psychologiczne popędy, archetypy i emocjonalne motywacje. Horoskop jako mapa psychiki. Astrologiczna interpretacja snów jako indywidualny klucz do naszej psychiki.
3. Zodiak i znaki zodiaku jako droga życia. Typy psychologiczne a rozkład żywiołów i jakości.
4. Domy horoskopu jako archetypy życiowych doświadczeń i mapa energetyczna psychiki.
5. Aspekty jako kompleksy, uwarunkowania i różne poziomy doświadczeń, które formują naszą osobowość.
6. Horoskop i proces indywidualizacji. Dorastanie i rozwój czyli najważniejsze momenty rozwoju psychiki. Kairos i Chronos czyli właściwy, osobisty czas a czas zewnętrzny: techniki predykcyjne w świetle astrologii psychologicznej (tranzyty, progresje, dyrekcje łuku solarnego).


Prowadzące:

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Stowarzyszenia Astrologów w Polsce i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl. Mieszka w Warszawie.

Izabela Podlaska-Konkel jest astrologiem z wieloletnią praktyką. Uczy astrologii i tarota w Warszawskiej Szkole Astrologii oraz publikuje na Astroportal.pl i Czary.pl. Autorka książek Astrologia horarna w praktyce (2017) i Podręcznik astrologii (razem z Miłosławą Krogulską, 2014). Co roku wydaje Polskie Efemerydy z aspektami, ingresami i retrogradacjami na cały rok. Studiuje na wydziale Cultural Astronomy and Astrology (MA) na UWTSD w Walii. Przedstawicielka Stowarzyszenia Astrologów w Polsce oraz oficjalna przedstawicielka the National Council for Geocosmic Research w Polsce. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Jej strona: www.izabelapodlaska.pl

Zapraszamy serdecznie
Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska
Warszawska Szkoła Astrologii
www.szkolaastrologii.pl

 

 

-->

© 2007 - 2023 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.