Astroportal.pl

Baza dat i horoskopów

Catherine Elizabeth Middleton

Catherine Elizabeth Middleton, obecna księżna Cambridge, urodziła się podczas pełni i zaćmienia Księżyca w znaku emocjonalnego Raka, ze Słońcem w znaku obowiązkowego Koziorożca, ascendentem w dumnym i pełnym godności znaku Lwa.

Agnieszka Osiecka

Agnieszka Osiecka ma Słońce i Merkurego w znaku Wagi, Księżyc i ascendent w znaku Lwa, Wenus w Skorpionie, Marsa i Neptuna w Pannie, Jowisza w Strzelcu i Saturna w Rybach.

Sylwester Latkowski

Sylwester Latkowski, dziennikarz i reżyser filmowy, ma Słońce, Jowisza i Marsa w znaku Raka w dwunastym domu, Księżyc w znaku Byka, Wenus w Bliźniętach, Merkurego i ascendent w Lwie, Saturna w znaku Ryb, Urana i Plutona w Pannie, Neptuna w Skorpionie.

Joanna Szczepkowska

Joanna Szczepkowska ma Słońce i Jowisza w znaku Byka, Merkurego i Wenus w Baranie, Marsa w Bliźniętach, ascendent i Plutona w Lwie, Księżyc w Strzelcu, Saturna i Neptuna w Wadze, Urana w Raku.

Penélope Cruz

Penélope Cruz, hiszpańska aktorka, ma Słońce i Merkurego w znaku Byka, Wenus i Jowisza w znaku Ryb, Księżyc, ascendent, Saturna i Marsa w znaku Raka, Urana i Plutona w znaku Wagi, Neptuna w znaku Strzelca.

Jan Paweł II

Jan Paweł II, właściwie Karol Wojtyła, miał Słońce, Merkurego i Wenus w znaku Byka, Księżyc w znaku Bliźniąt, ascendent i Marsa w znaku Wagi, medium coeli, Jowisza i Neptuna w znaku Lwa, Saturna w znaku Panny, Urana w Rybach i Plutona w Raku.

Tola Mankiewiczówna

Tola Mankiewiczówna, śpiewaczka operowa, piosenkarka i aktorka, miała Słońce w znaku Byka, Merkurego i Marsa w znaku Barana, Księżyc w znaku Lwa, Wenus i ascendent w znaku Raka, Saturna w znaku Koziorożca.

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio, amerykański aktor, ma Słońce, Wenus i Marsa w znaku Skorpiona, Księżyc, Merkurego, Urana, Plutona i ascendent w znaku Wagi, Saturna w Raku, Jowisza w Rybach i Neptuna w Strzelcu.

Amy Winehouse

Amy Winehouse, angielska wokalistka, miała Słońce i Merkurego w Pannie, Księżyc w Koziorożcu, Wenus i Marsa w Lwie, ascendent w Bliźniętach, Jowisza, Urana i Neptuna w Strzelcu, Saturna w Skorpionie i Plutona w Wadze.

Peter Hook

Peter Hook, brytyjski muzyk, basista, współzałożyciel zespołów Joy Division i New Order, ma Słońce w znaku Wodnika, Księżyc w Rybach, Merkurego w Koziorożcu, Wenus w Baranie, Marsa w Strzelcu, ascendent w Lwie i medium coeli w Baranie.

Władimir Wysocki

Władimir Wysocki, rosyjski bard i poeta, miał Słońce, Wenus i Jowisza w Wodniku w dwunastym domu, ascendent i Marsa w Rybach, Księżyc w Skorpionie, Merkurego w Koziorożcu i Saturna w Baranie. Księżyc, Mars i Pluton tworzyły wielki trygon wodny.

Apple Inc.

Firma Apple została założona, kiedy Słońce i Merkury były w znaku Barana, Wenus w znaku Ryb, a Jowisz i Księżyc w znaku Byka. Mars, Saturn i ascendent znajdowały się w znaku Raka.

Zbigniew Beksiński

Zbigniew Beksiński miał Słońce w znaku Ryb, Księżyc w znaku Panny (urodził się tuż po pełni), Merkurego w znaku Wodnika, Wenus w znaku Barana, Marsa w znaku Bliźniąt, ascendent w znaku Skorpiona, oraz beneficzny wielki trygon w znakach ognistych.

Bronisław Komorowski

Bronisław Komorowski ma Słońce, Merkurego, Wenus i ascendent w znaku Bliźniąt, a Księżyc w znaku Wagi w koniunkcji z Neptunem i Saturnem. Mars jest w znaku Skorpiona, a Jowisz w znaku Byka.

Krystyna Janda

Krystyna Janda, aktorka, reżyser, piosenkarka, dyrektor Teatru Polonia, ma Słońce i Merkurego w znaku Strzelca, Księżyc w znaku Koziorożca, Wenus i Marsa w znaku Wodnika oraz ascendent, Saturna i Neptuna w znaku Wagi. Jowisz znajduje się w znaku Byka.

Jan Himilsbach

Jan Himilsbach ma kilka wersji dat swojego urodzenia. Jedną z aktu chrztu, która ma błąd w dacie, drugą podaną przez matkę oraz te, które mogą być bliskie błędnej dacie z aktu chrztu. Którą wybrać? Trudno powiedzieć.

Grzegorz Ciechowski

Grzegorz Ciechowski, polski muzyk rockowy, kompozytor i poeta, miał Słońce, Marsa, Plutona i Merkurego w znaku Panny, Wenus z Jowiszem w znaku Wagi, Księżyc z Neptunem w znaku Skorpiona i ascendent w znaku zmiennych i wodnych Ryb.

Bohdan Łazuka

Bohdan Łazuka, polski aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, pedagog, ma Słońce i Merkurego w znaku Skorpiona, ascendent, Jowisza i Księżyc w znaku Wodnika i Wenus w Strzelcu na medium coeli, a Marsa w znaku Wagi.

Anna Jantar

Anna Maria Szmeterling, pseudonim artystyczny Anna Jantar, piosenkarka, miała Słońce w znaku Bliźniąt w jedenastym domu w kwadraturze do Saturna, Księżyc w Baranie, Wenus i Merkurego w Byku, Marsa w Pannie, Jowisz w Rybach w opozycji do Saturna w Pannie.

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska, piosenkarka, autorka tekstów i producentka muzyczna, ma Słońce w znaku Ryb w piątym domu w kwadraturze do Neptuna i Marsa oraz Księżyc w znaku Barana w domu szóstym w koniunkcji z Jowiszem i w kwadraturze do Saturna.

Krystyna Kofta

Krystyna Kofta, pisarka, felietonistka i dramatopisarka urodziła się podczas pełni Księżyca w znaku Raka i ma Słońce, Wenus i Merkurego w Koziorożcu, Jowisz w znaku Raka, a ascendent w Wadze. Saturn w koniunkcji z Uranem jest w opozycji z Marsem w Strzelcu.

Książę Jerzy

Książę Jerzy z Cambridge, syn księcia Williama i księżnej Catherine urodził się podczas pełni w znaku Koziorożca, ma Słońce, Merkurego, Marsa i Jowisza w znaku Raka, Wenus w znaku Panny, ascendent w znaku Skorpiona.

Książę William

Książę William ma Słońce i Księżyc w znaku Raka, ascendent w znaku Strzelca, Wenus w Byku, Merkurego w Bliźniętach, Marsa Saturna w znaku Wagi oraz Jowisza w Skorpionie na medium coeli.

Elvis Presley

Elvis Presley, amerykański piosenkarz i aktor, miał Słońce, Merkurego i Wenus w znaku Koziorożca, Księżyc w znaku Ryb, ascendent w znaku Strzelca i Marsa w znaku Wagi.

Mel Gibson

Mel Gibson, australijski i amerykański aktor filmowy, reżyser i producent, ma Słońce i Merkurego w znaku Koziorożca, Księżyc w Wadze, Marsa z Saturnem w Skorpionie i Wenus w Wodniku.

Królowa Elżbieta II

Królowa Wielkiej Brytanii od 1953 roku. Królowa Elżbieta II ma Słońce w znaku Byka, Merkurego w Baranie, Księżyc w Lwie, ascendent w Koziorożcu i Saturna na medium coeli.

John Dee

Angielski matematyk, astrolog i mag, doradca królowej Anglii Elżbiety I. John Dee miał Słońce, Jowisza i Merkurego w znaku Raka, Księżyc w Wodniku, a Wenus w znaku Panny.

Naomi Campbell

Top modelka, piosenkarka i aktorka. Naomi Campbell urodziła się podczas pełni Księżyca. Ma Słońce, Wenus i Marsa w ciekawskim znaku Bliźniąt. Jej ascendent w znaku pracowitego Koziorożca.

Alicja Bachleda-Curuś

Polska aktorka filmowa. Alicja Bachleda-Curuś urodziła się podczas nowiu w znaku Byka. W Byku znajduje się również jej Merkury i Mars. Ma Jowisza w Strzelcu, co zapewnia jej szczęście i powodzenie.

Antonioni, Michelangelo

Michelangelo Antonioni, reżyser filmowy, ma stellum planet w artystycznym znaku Wagi (Merkury, Słońce, Mars, Wenus) oraz Księzyc w ziemskim znaku Byka. Jowisz w Strzelcu pomógł mu zdobyć międzynarodową sławę.

Trzęsienie ziemi w Japonii 2011

Trzęsienie ziemi w Japonii 2011, silne trzęsienie ziemi w pobliżu wschodniego wybrzeża Honshu w Japonii o sile 8.9 w skali Richtera.

Donald Tusk

Polityk, premier Rady Ministrów 2007-2014, od 1.12.2014 przewodniczący Rady Europejskiej, szef Platformy Obywatelskiej. Donald Tusk ma Słońce i Wenus w znaku statecznego Byka oraz Księżyc w znaku rewolucyjnego Wodnika.

Szczecin

Nadanie praw miejskich Szczecinowi nastąpiło w dniu, kiedy Słońce było w sprzyjającym mu znaku Barana, Jowisz w Raku, a Saturn wraz z Księżycem w znaku Panny.

Atak Izraela na Strefę Gazy 2008

Atak rakietowy Izraela na Strefę Gazy w grudniu 2008 roku, który rozpoczął operację „Płynny Ołów” przeciwko Hamasowi. Horoskop ataku ma nów Księżyca w znaku Koziorożca w koniunkcji z Plutonem i Marsem na medium coeli.

Astroportal.pl

Premiera portalu o astrologii Astroportal.pl odbyła się podczas pełni Księżyca w znaku Strzelca, Słońce było w znaku Bliźniąt, a Merkury i Wenus w znaku Raka.

Maciej Stuhr

Polski kabareciarz, aktor teatralny i filmowy. Maciej Stuhr urodził się podczas pełni Księżyc w znaku Koziorożca, ma Słońce w znaku Raka, ascendent w znaku Koziorożca i silnego Merkurego w znaku Bliźniąt.

Tomasz Lis

Tomasz Lis ma ascendent w znaku Raka. Ten jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce ma Księżyc w znaku Panny (władanym przez Merkurego) i Jowisza w znaku Bliźniąt.

Willem-Alexander, książę holenderski

Książę holenderski, następca tronu Holandii, syn królowej Beatrycze i Clausa von Amsberga, ma Słońce w znaku Byka, a Jowisza mocno postawionego, bo w wywyższonego Raku, w dziewiątym domu horoskopu.

Królowa Beatrix

Beatrix, królowa Holandii 1980-2013. Uran, planeta niezależności i nowoczesności, tworzy kwadraturę ze wszystkimi planetami w znaku Wodnika w horoskopie królowej, co jeszcze bardziej podkreśla jej niezależność i nowoczesność.

Barack Obama

44. prezydent USA, polityk amerykański Partii Demokratycznej. Obama ma Słońce i Merkurego w znaku Lwa, Księżyc w Bliźniętach i ascendent w znaku Wodnika.

Ben, Afflec

Ben Affleck, amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent filmowy. Ma Słońce i Merkurego w znaku Lwa, Księżyc w znaku Skorpiona, Marsa w znaku Panny, a ascendent i Wenus w znaku Raka.

Kursy i wykłady

  • KURSY ASTROLOGII
  • -->

    © 2007 - 2024 Albireo s.c.

    Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.