Astroportal.pl

Kursy i wykłady

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii IX-XII 2021

Zapraszamy na certyfikowane kursy profesjonalnego astrologia i tarocisty, kurs astrologii psychologicznej, warsztaty astrologii i tarota.

Warsztaty i kursy w Warszawskiej Szkole Astrologii V-VIII 2021

Wiosną i latem 2021 zapraszamy na kurs astrologii partnerskiej, warsztaty astrologii i tarota o talizmanach astrologicznych, cyklach Jowisza, domach jako mapie naszego życia i wiele innych.

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" IX-XII 2021

Zapraszamy na kurs internetowy astrologii dla początkujących. Jest on skierowany do tych, którzy chcą się nauczyć interpretacji horoskopu urodzeniowego lub pragną usystematyzować wiedzę o astrologii.

Internetowy kurs "Astrologia psychologiczna" IX-XI 2021

Horoskop czytany jako mapa, która wskazuje, kim jesteśmy, czym jest nasze życie, jakie mamy kompleksy i problemy, pomaga nam zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy. Dzięki znajomości horoskopu możemy poznać naszą prawdziwą naturę i uzmysłowić sobie nasze życiowe cele.

Internetowy certyfikowany kurs "Profesjonalny Tarocista" X-XII 2021

Kurs będzie też dobrą okazją dla tych, którzy pragną usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę o tarocie. Kurs przygotowuje do samodzielnej pracy tarocisty.

Internetowy kurs "Zaawansowana interpretacja horoskopu" IX-X 2021

Praktyczny kurs zaawansowanej interpretacji horoskopu. Nauczysz się, jak połączyć analizę i interpretację horoskopu z prognozą krótkoterminową. Nauczysz się prowadzić profesjonalną sesję astrologiczną.

Internetowy certyfikowany kurs "Profesjonalny Astrolog" X-XI 2021

Uzyskaj Certyfikat Profesjonalnego Astrologa w Warszawskiej Szkole Astrologii. Kurs przygotuje cię do samodzielnej pracy z klientem i przeprowadzania profesjonalnych sesji interpretacji horoskopu.