Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy II 2018

Izabela Podlaska-Konkel

 Luty przyniesie nam korzystne okazje do wzbogacenia się i pozytywnych zmian w karierze. Wenus w Rybach od 11.02 sprzyja udanym zakupom, dodatkowym zarobkom i zaczynaniu nowych spraw. Może być jednak trochę nerwowo w połowie miesiąca podczas częściowego zaćmienia Słońca w Wodniku. Unikaj wtedy podejmowania decyzji pod wpływem emocji.

4-7.02 Wenus w kwadraturze z Jowiszem i sekstylu z Uranem pomoże ci w staraniach o podwyżkę, sprzyja wygranym na loterii i w konkursach, warto więc nadać kupon i ubiegać się o polepszenie stanu swoich finansów.

11.02 Wenus wkracza do Ryb, a Słońce ustawi się w kwadraturze z Jowiszem, co sprzyja zakładaniu firmy, zaczynaniu nowych projektów, ubieganiu się o kredyt i negocjacje dotyczące upustów i zniżek.

13.02 Merkury w kwadraturze z Jowiszem sprzyja zakupom biletów, tanich wycieczek i wynajdywaniu przecen sprzętu zimowego i rowerowego. Warto dziś zapisać się na szkolenie, kupić książkę, dzięki której dowiesz się wielu nowych rzeczy, dzięki którym twoja pozycja zawodowa się wzmocni.

14.02 Słońce w sekstylu z Uranem zmobilizuje cię do pracy nad poszukiwaniem nowych źródeł dochodów. Dlatego warto wtedy robić burzę mózgów, opracowywać nowe pomysły plany, skupiać się na innowacyjnych rozwiązaniach codziennych zawodowych problemów.

15.02 uważaj na transakcje finansowe, bo nów i częściowe zaćmienie Słońca mogą sprawić, że się pomylisz lub zgodzisz na coś, co nie jest dla ciebie korzystne. Unikaj podpisywania umów, ważnych spotkań czy deklaracji. Podczas zakupów dobrze skalkuluj koszty, żeby nie wydać za dużo.

16.02 Wenus w sekstylu z Saturnem sprzyja kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

17.02 Słońce w koniunkcji z Merkurym pomoże nam szukać korzystnych ofert wyjazdowych, tanich wycieczek, okazji na serwisach aukcyjnych. Zamawiaj, licytuj, negocjuj ceny, a dużo zyskasz.

21-25.02 Wenus w koniunkcji z Neptunem i w kwadraturze z Marsem ostrzega przed pomyłkami i błędami, bądź dobrze przygotowany, kiedy idziesz na spotkanie lub masz do czynienia z trudnymi klientami. Dni nie są dobre do negocjowania warunków finansowych i ubiegania się o kredyt.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19.


Izabela Podlaska-Konkel astrologIzabela Podlaska-Konkel jest astrologiem od 1998 roku. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, horarnej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Autorka podręcznika "Astrologia horarna w praktyce" (wyd. Albireo, 2017)Współautorka „Podręcznika astrologii” (wyd. Albireo 2014). Redaktor naczelna kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, wydawca kwartalnika „Tarocista”, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl Tel. kontaktowy + 48 600 218 488