Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2017
 

Horoskop biznesowy i finansowy I 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami ważne decyzje do podjęcia. Słońce w znaku Koziorożca sprzyja efektywnej pracy, robieniu planów na cały rok i rozsądnemu zarządzaniu domowym budżetem. Unikaj stresowych sytuacji, w pracy zachowuj spokój i nie działaj pod wpływem presji.

2-3.01 pełnia Księżyca w znaku Raka przypomni Ci o dawnych zobowiązaniach i niewykorzystanych pomysłach na spieniężenie ciekawych pomysłów. Zastanów się, twoje hobby może się niedługo stać nowym źródłem dochodu. Warto prezentować swoje umiejętności i unikać konfrontacji z surowym szefem.

7-10.01 Słońce i Wenus w sekstylu z Jowiszem i w koniunkcji z Plutonem sprzyjają zakładaniu firmy, rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, ubieganiu się o pożyczki, kredyt i wsparcie finansowe. Planety przyniosą dobre wiadomości finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych źródeł. Wysyłaj CV, spotykaj się z ważnymi ludźmi, załatwiaj trudne sprawy, bo dziś ludzie będą bardziej hojni, wyrozumiali i przychylni.

11-13.01 Merkury w koniunkcji z Saturnem i ostrzega nas przed kupowaniem rzeczy tanich i o niskiej wartości. Warto szukać zniżek wycieczek zimowych, biletów kolejowych i lotniczych.

16-17.01 nów Księżyca w znaku Koziorożca ostrzega przed podejmowaniem ryzyka w sprawach zawodowych i finansowych. Pilnujmy terminów, działajmy zgodnie z poleceniami czy instrukcją, unikajmy zaczynania nowych spraw, bo możemy długo czekać na zyski i sukces.

18.01 Wenus wkracza do znaku Wodnika i zapewni ci szczęście do kupowania tanich biletów, inwestowania oszczędności, targowania się i zbijania cen. Osoby, które ubiegają się o pracę, mają dużą szansę pod koniec stycznia znaleźć coś na etat lub rozpocząć dłuższą współpracę.

19-20.01 Merkury w sekstylu z Neptunem i Słońce w znaku Wodnika ostrzegają przed oszustami, podejrzanymi mailami i transakcjami bez autoryzacji. Nie jest to dobry czas na podpisywanie umów i podejmowanie ważnych decyzji finansowych.

23-26.01 Merkury w koniunkcji z Plutonem i sekstylu z Jowiszem sprzyja kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

30-31.01 Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca oraz ingres Merkurego do znaku Wodnika ostrzegają przed pochopnymi decyzjami. Wydarzenia będą następować szybko po sobie, jest ryzyko, że ktoś straci kontrolę nad sobą i zerwie umowy lub współpracę, która świetnie funkcjonowała przez lata. Bądźmy ostrożni w kontaktach z przełożonym i współpracownikami, bo ludzie będą oczekiwać od nas więcej niż możemy im dać. Warto walczyć o rzetelny kompromis i nie ulegać presji.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 28.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 31.

Opublikowano na Astroportal.pl 23.12.2017 r.

Izabela Podlaska-Konkel astrologIzabela Podlaska-Konkel jest astrologiem od 1998 roku. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, horarnej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Autorka podręcznika "Astrologia horarna w praktyce" (wyd. Albireo, 2017)Współautorka „Podręcznika astrologii” (wyd. Albireo 2014). Redaktor naczelna kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, wydawca kwartalnika „Tarocista”, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl Tel. kontaktowy + 48 600 218 488