Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2017
 

Horoskop biznesowy i finansowy IX 2017

Izabela Podlaska-Konkel

We wrześniu ostrożnie zarządzajmy finansami i bądźmy cierpliwi w sprawach zawodowych. Kwadratura Słońca z Saturnem sprawi, że nie wszystko będzie szło szybko i zgodnie z planem. Po 22.09 nadejdzie czas na trafne decyzje i owocną współpracę. Od 5.09 Merkury porusza się ruchem prostym i sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego oraz AGD i podpisywaniu ważnych umów. Trzecia opozycja Jowisza z Uranem pozwoli nam zakończyć i podsumować zmiany, jakie zachodzą w naszym życiu od grudnia 2016 roku.

2- 3.09 Mars w koniunkcji Merkurym i trygonie z Uranem przyniesie nam nowe okazje w finansach i karierze. Po wakacyjnej przerwie wszystko ruszy ostro do przodu. Planety sprzyjają szybkiemu podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu owocnej współpracy.

5.09 Słońce w opozycji z Neptunem ostrzega przed finansowymi oszustami. Merkury wychodzi z retrogradacji i zachęca do kupna sprzętu elektronicznego. Mars wkracza do znaku Panny i sprzyja do końca miesiąca osobom, które ubiegają się o pracę.

5-7.09 pełnia Księżyca w znaku Ryb uruchomi naszą intuicję i pozwoli przejrzeć zamiary konkurencji. Wato docenić pracowników, wspólników czy klientów. To również dobre dni na robienie rachunków, zestawień i ubieganie się o pożyczki, kredyty czy dotacje.

10.09 Merkury wkracza do znaku Panny, co sprzyja porządkom, reorganizacji i branżom handlowym. Jeśli zastanawiasz się, czy nie zapisać się na dokształcający kurs, który podniesie twoje kwalifikacje, teraz jest dobry moment, aby to zrobić, bo szybko opanujesz materiał i zdobędziesz dyplom

13-14.09 Saturn ustawi się w trygonie z Wenus i kwadraturze ze Słońcem. Planety radzą nam, żebyśmy pilnowali wydatków i nauczyli się oszczędzać, a szybko okaże się, że mamy więcej pieniędzy na koncie i gotówki w portfelu. Saturn skłoni nas do ograniczenia zakupów i kosztów oraz zwiększenia efektywności pracy.

15-18.09 korzystajmy z dobrych układów planet, zwołujmy narady, zasięgajmy porad prawników i specjalistów, zdobywajmy  klientów i nowe zlecenia. Wenus w sekstylu z Jowiszem i trygonie z Uranem pozwoli nam zawrzeć korzystne umowy i zdobyć lukratywne kontakty.

20.09 Wenus wchodzi do znaku Panny, gdzie jest na wygnaniu i w upadku, co sprawi, że będziemy musieli się do 14.10 (kiedy opuści ten znak) liczyć z pieniędzmi i oszczędnie wydawać. Osoby, które coś budują lub remontują, będą w stanie szybciej wywiązać się z obowiązków i rozwiązać wiele problemów. Nów Księżyca w znaku Panny sprzyja wdrażaniu w życie planu oszczędzania.

22.09 Merkury w trygonie z Plutonem i Słońce, które wkracza do znaku Wagi, sprzyjają intelektualnej pracy i sprawnemu przebiegowi spotkań, zebrań i transakcji handlowych.

25.09 Merkury w kwadraturze z Saturnem może sprowadzić na nas kłopoty w postaci wierzycieli lub trudnych w obsłudze klientów czy współpracowników. Unikajmy zbędnych wydatków, sprawdzajmy dwa razy, zanim podejmiemy decyzję lub zrobimy przelew, bo dziś łatwo o pomyłkę.

28.09 Jowisz w opozycji z Uranem uwolni naszą wyobraźnie i kreatywność. Warto zapisywać pomysły i szybko wdrażać je w życie, zagrać w totka, wykorzystać szczęśliwą okazję. Teraz będziemy mogli ocenić skutki zmian z grudnia 2016 i marca 2017.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 4, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 18, 19, 25, 26, 27, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 3, 5, 6, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29.