Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2017
 

Horoskop biznesowy i finansowy na maj 2017

Izabela Podlaska-Konkel

W maju rozwiniemy dużo pomysłów i mamy szansę na spotkanie ważnych osób, które pomogą nam stanąć finansowo na nogi lub rozwinąć biznes. Trygon Saturna z Uranem sprzyja inwestowaniu w nowoczesne technologie, kursom podwyższającym kwalifikacje i ważnym służbowym podróżom.

3.05 Merkury wychodzi z retrogradacji i zacznie poruszać się ruchem prostym, co spowoduje, że łatwiej będzie w maju negocjować umowy, podróżować i znajdować lepszą pracę.

4-9.05 Słońce w sekstylu z Neptunem i w trygonie z Plutonem sprawią, że to będzie ważny czas dla twoich pieniędzy. Zadbaj o ubezpieczenie, zainteresuj się swoim kontem oszczędnościowym, znajdź okazyjne oferty lub zacznij odkładać na ważny cel. Teraz się uda.

10.05 Merkury w koniunkcji z Uranem i pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zapowiadają możliwe napięcia we współpracy z ludźmi lub w kontaktach z klientami. Unikajmy kłótni, załatwiajmy pokojowo sporne sprawy, nie kierujmy się chciwością, ale wspólnymi korzyściami.

11.05 Mars w kwadraturze z Neptunem i Merkury w trygonie z Saturnem sprawią, że powiodą się sprawy, na których dobrze się znasz. Nie decyduj się na nowy biznes, niepewną inwestycję czy oferty firm z wątpliwą reputacją.

12.05 Mars w trygonie z Jowiszem zapowiada sukcesy w kontaktach z nowymi klientami, handlowcami czy przełożonymi oraz dobry czas na zakup sprzętu elektronicznego i aktualizowanie oprogramowania lub naprawę maszyn.

16.05 Merkury wkracza do znaku Byka i zapewni ci szczęście do kupowania tanich biletów, inwestowania oszczędności, targowania się i zbijania cen. Osoby, które ubiegają się o pracę, mają dużą szansę w drugiej połowie maja znaleźć coś na etat lub rozpocząć dłuższą współpracę.

19.05 Saturn w trygonie z Uranem i opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja wszystkim nowym sprawom. Spotykaj się z ważnymi klientami, wysyłaj wiadomości, składaj podania o pracę, zapisuj się na szkolenia czy studia, wyjaśniaj trudne sprawy. Masz szansę na szybki sukces.

20.05 Słońce wkracza do znaku Bliźniąt i pomoże nam znaleźć ciekawe i tanie oferty wakacyjnego wypoczynku. Warto kupować bilety, negocjować, licytować na aukcjach, bo łatwiej będzie uzyskać coś tanio.

25.05 Wenus w kwadraturze z Plutonem i nów Księżyca w znaku Bliźniąt ostrzegają przed pochopnymi krokami finansowymi. Nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili, nie łam reguł i regulaminów, bo za odstępstwo czy kombinowanie zapłacisz wysoką cenę lub nawet stracisz czyjeś poparcie i szacunek.

28-29.05 Merkury w sekstylu z Neptunem i opozycja Marsa z Saturnem sprzyjają osobom pracowitym i zdyscyplinowanym. Nie jest to jednak dobry czas na podpisywanie ważnych umów, duże zakupy czy ważne spotkania w sprawie zmiany pracy, bo ludzie będą surowo oceniać nasze wysiłki.

31.05 Mars w sekstylu z Uranem i Merkury w trygonie z Plutonem nastroją nas pozytywnie do życia. Łatwiej będzie zarabiać dzięki starym kontaktom, sprawdzonym pracownikom i wspólnikom, warto odnawiać stare znajomości i składać wnioski o dotacje.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 30, 31.