Astroportal.pl

Astrokartografia jako prognozowanie w przestrzeni

Mił‚osł‚awa Krogulska

Kto chce odkryć, czemu śni o podróży do Peru, nauczył się japońskiego, nawet w Koziej Wólce spotyka Francuzów lub wciąż pracuje z Norwegami, temu polecam astrokartografię. To dział astrologii, który zajmuje się badaniem relacji między indywidualnym horoskopem a wybranymi miejscami na świecie. Za pomocą tej techniki wyznaczyć można ważne miejsca na mapie świata, wybrać kierunek podróży lub emigracji.

Pionierami prac nad astrokartografią byli amerykańscy astrologowie Jim Lewis (zm. 1995) oraz Michael Erlewine. Dziedzina ta opisana została w latach 70-tych, ale jej korzeni szukać można w astrologii babilońskiej. Podobne doświadczenia znane są w astrologii chińskiej oraz w feng-shui, które również określają indywidualnie korzystne kierunki. Tradycyjne zachodnie techniki astrologiczne szukają odpowiedzi na pytanie „kiedy się coś wydarzy”. Astrokartografia koncentruje się na pytaniu „gdzie może się coś wydarzyć”.

Technika ta opiera się na założeniu, że jeśli zmienimy miejsce naszego pobytu, nasz indywidualny horoskop również się zmieni. Kiedy podróżujemy lub emigrujemy, nasze postrzeganie świata się zmienia, jesteśmy otwarci na inne doświadczenia, uczestniczymy w innym środowisku kulturowym. Astrokartografia pozwala określić, jakie miejsca na świecie służyć mogą nabieraniu pozytywnych doświadczeń, a jakich miejsc w podróży lub emigracji lepiej unikać. Możemy poznać odpowiedź na pytanie czego się spodziewać oraz jacy ludzie i jakie doświadczenia spotkają nas w konkretnym miejscu.

Aby sporządzić mapę astrokartograficzną niezbędna jest znajomość daty oraz godziny i miejsca urodzenia osoby, dla której prognoza taka ma być sporządzona. Horoskop astrokartograficzny nie jest diagramem, ale mapą całego świata lub wybranego kontynentu, która podzielona jest liniami wpływu poszczególnych planet.

Mapa astrokartograficzna dla horoskopu Madonny


Mapa astrokartograficzna horoskopu Madonny z liniami przestrzeni lokalnej, program Solar Fire


Interpretacja astrokartograficzna uwzględnia spis miast i krajów korzystnych dla wybranej działalności. Możliwe jest zadanie konkretnych pytań, na przykład czy pracować w Londynie czy Glasgow, czy jechać do Wenecji czy do Neapolu.

Opisy te przydatne są nie tylko dla osób, które często podróżują w interesach. Mogą przydać się także dla kogoś, kto poszukuje idealnego miejsca na wakacje. Ponieważ astrokartografia jest częścią astrologii, a więc jej język również jest symboliczny i mapa może oddziaływać na nas nawet jeśli nie ruszymy się nigdy z miejscowości, w jakiej się urodziliśmy. Oznacza to, że dzięki astrokartografii możemy odkryć czemu interesują nas określone kraje, fascynuje mitologia czy podoba się literatura. Często spotykamy ludzi lub pracujemy w firmach, które pochodzą w ważnych dla nas miejsc na świecie.

W interpretacji astrokartograficznej znajdziesz dokładny opis państw, miast i regionów, w których możesz spodziewać się konkretnych wydarzeń. Astrokartografia pozwala też określić, z ludźmi jakiej narodowości dobrze ułoży się współpraca. To źródło nieocenionych informacji dla Klientów, które często podróżują lub planują emigrację. Przydatny jest dla osób, które często kontaktują się z obcokrajowcami lub szukają inspiracji u mistrzów i nauczycieli z zagranicy. Astrokartografię polecam nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla firm.

Warszawa, kwiecień 2006 r.

Miłosława Krogulska, astrologMiłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.