Astroportal.pl

Horoskop finansowy i zawodowy I 2023

Izabela Podlaska-Konkel

W styczniu poprawisz swoją finansową sytuację i osiągnąć szybko zawodowe cele, jeśli zaczniesz być konsekwentny, punktualny i niezawodny. Słońce i Jowisz umożliwią ci zyski i biznesowe sukcesy. Po 18.01 zaryzykuj, działaj pewnie i bezwzględnie, inaczej szybko stracisz naszą dobrą pozycję i stabilność finansową.

2-3.01 Merkury ustawi się w sekstylu z Neptunem i Wenus wchodzi do znaku Wodnika. Początek roku sprzyja niespodziewanym spotkaniom i może przynieść nowe okazje finansowe. Na wyprzedażach możesz upolować coś, czego od dawna szukałeś. Wenus pomoże zdobyć nowe oferty pracy i sprzyja negocjowaniu cen oraz uzyskaniu korzystnych rabatów.

4-5.01 sekstyl Wenus z Jowiszem i trygon Słońca z Uranem sprzyjają szybkim zyskom. Wystawiaj aukcje na allegro, realizuj kupony rabatowe, domagaj się zniżek. Ostrzegają też jednak przed pochopnymi zakupami. Postępuj odpowiedzialnie, nie rzucaj słów na wiatr, bądź pracowity, a szybko zobaczysz rezultaty swoich starań. Buszowanie po sklepach czy podróże mogą nie przynieść spodziewanych zysków.

7.01 Koniunkcja Merkurego ze Słońcem i pełnia Księżyca w znaku Raka ostrzegają przed popełnieniem pochopnych finansowych i zawodowych decyzji. Unikaj stresowych sytuacji, w pracy zachowuj spokój i nie działaj pod wpływem presji. To dobry czas na bezpieczne inwestycje.

18.01 Merkury wychodzi z retrogradacji i utworzy się koniunkcja Słońca z Plutonem. Podpisuj ważne umowy, szukaj ciekawych ofert pracy, możesz kupować sprzęt elektroniczny, bo Merkury zacznie poruszać się ruchem prostym.

20-21.01 Słońce wchodzi do znaku Wodnika i utworzy się nów w tym znaku, co sprzyja zapisywaniu się na kursy, dokształcaniu i kupowaniu fachowej literatury.

22.01 koniunkcja Wenus z Saturnem ostrzega przed nieprzyjemnymi ludźmi, którzy chcą coś nam narzucić w sprawach finansowych. Saturn wskazuje na możliwość oszczędności i zbicia ceny dzięki umiejętnym negocjacjom.

23-25.01 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja wszelkim finansowych inwestycjom i decyzjom związanym z większymi zobowiązaniami. Podpisuj umowy, bierz pożyczki. Warto zrobić sobie i bliskim jakąś przyjemność lub prezent.

27.01 Wenus wchodzi do znaku Ryb i wyostrzy twoją zawodową i finansową intuicję. Zadbaj o ubezpieczenie, zrób badania kontrolne, które są wymagane w pracy, kup okulary chroniące oczy przed szkodliwym wpływem monitora.

28-31.01 trygon Słońca z Marsem i trygon Merkurego z Uranem będą działać korzystnie na wszystkich tych, którzy zajmują się pomaganiem ludziom, doradztwem, medycyna i uzdrawianiem. Staraj się o pożyczki, kredyty i dofinansowanie. Warto prosić o wsparcie, prosić o dodatki i przywileje z tytułu wykonywanej pracy.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 30.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 1, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 28, 29, 31.

 

-->

© 2007 - 2023 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.