Astroportal.pl

Horoskop finansowy VIII 2022

Izabela Podlaska-Konkel

Ostrożnie podejmuj decyzje finansowe, bo Saturn będzie opóźniał sukces i powodzenie w sprawach zawodowych. Na samym początku miesiąca skorzystaj z przychylności Jowisza, potem dopiero od 23.08 podejmuj odważne decyzje dotyczące inwestycji i pieniędzy.

1-2.08 dobroczynny trygon Słońca z Jowiszem sprzyja dostawaniu lepszych bonusów i dodatków, warto dopytywać się o zniżki, przeceny czy promocji. Jednak uważaj, bo jednocześnie za sprawą koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Byka będziesz mieć lekką rękę do wydawania. Jowisz może cię skłonić do ekstrawagancji i uszczuplić twój budżet na ten miesiąc.

4.08 Merkury wchodzi do Panny i do 26.08 sprzyja szukaniu lepszej pracy, podnoszeniu kwalifikacji, co już jesienią przełoży się na wzrost twoich dochodów i lepsze samopoczucie, a także przyspieszy twoją karierę.

6-7.08 kwadratura Marsa z Saturnem może postawić na twojej drodze przeszkody do pokonania. Potraktuj je jak wyzwanie i nie rezygnuj, nawet jeśli za pierwszym razem nie uda ci się dopiąć swego. Nie jest to dobry czas

10-12.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika w kwadraturze z Uranem zapewni ci dużo energii do pracy i większą mobilizację do pokonywania zawodowych przeszkód. Odpowiadaj szybko na maile i telefony, bądź dyspozycyjny dla szefa czy współpracowników, bo może się pojawić duża okazja i finansowa szansa.

13-16.08 opozycja Słońca z Saturnem ostrzega przed rozrzutnością i błędami wynikającymi z nieznajomości przepisów. Warto mimo długiego weekendu uporządkować dokumenty, sprawdzić, które rachunki są niezapłacone i załatwić trudne, ale konieczne sprawy w banku i urzędzie, żeby jesienią mieć spokój.

16-18.08 trygon Wenus z Jowiszem zachęca do licytowania sprzętów na aukcjach internetowych, zamawiania tańszych biletów, inwestowania w hobby i kreatywne zajęcia.

20.08 Mars wchodzi do Bliźniąt, gdzie pozostanie do końca roku. Nastaw się na oszczędzanie, poszerzanie swojej wiedzy i rozsądne gospodarowanie domowym budżetem.

21.08 opozycja Merkurego z Neptunem
zapowiada opóźnienia w płatnościach, ryzyko straty lub większych wydatków na coś, co się nagle zepsuje lub przestanie działać. Dzięki cierpliwości wszystko uda się załatwić.

23.08 Słońce wkracza do Panny i pomoże ci do końca miesiąca uporać się z dokumentami i sprawami w urzędzie. Rób porządek na biurku, zamykaj trudne sprawy, wyjaśniaj faktury, składaj reklamacje.
26.08 Merkury wchodzi do Wagi i sprzyja podróżom, nauce, znajdywaniu lepszej pracy, ważnym rozmowom i zdawaniu egzaminów z sukcesem.

27-28.08 Wenus w kwadraturze z Uranem i w opozycji z Saturnem może cię narazić na straty. Nie kupuj dziś biletów czy wycieczek, oferty będą mniej korzystne, a umowy pełne kruczków i niekorzystnych dla ciebie zapisów. Nów Księżyca w znaku Panny (27.08) to dobry czas na planowanie jesiennego budżetu.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 8, 10, 15 23, 24, 25, 29, 30, 31.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28.

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.