Astroportal.pl

Internetowy kurs "Astrologia klasyczna" X-XI 2022

WARSZAWSKA SZKOŁA ASTROLOGII
www.szkolaastrologii.pl

Internetowy kurs
„Astrologia klasyczna” X-XI 2022


Kurs prezentuje najpopularniejsze i przydatne w praktyce techniki interpretacji horoskopu i tworzenia prognozy według klasycznych reguł astrologicznych: klasyczna hierarchia elementów horoskopu urodzeniowego, sygnifikatory głównych dziedzin życia, dyrekcje prymarne, profekcje i władca roku, solariusz i lunariusz, zaćmienia, przełomowe momenty w roku i w ciągu życia. Wymagana jest podstawowa znajomość astrologii. Na zakończenie kursu uczestnicy dostaną dyplomy.
Termin: X - XI 2022, 6 wykładów i 1 sesja ćwiczeniowa,
start we wtorek 4.10.2022 g. 20.00, wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane do odsłuchania).
Cena: 700 zł (możliwe raty), wpłata na konto:
Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119
mBank nr konta: 39114020170000410205477296
Prowadzą: Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska
Zapisy: tel. +48-600-218-488, e-mail: iza.podlaska@gmail.com
Miejsce: Internet, platforma Clickmeeting

Plan kursu:
1. Klasyczne reguły analizy i interpretacji horoskopu urodzeniowego.
2. Sygnifikatory głównych dziedzin życia. Zestaw klasycznych technik prognostycznych, najważniejsze praktyczne wskazówki.
3. Dyrekcje prymarne i ich rola w tworzeniu prognozy na krótki i długi okres.
4. Profekcje, tranzyty, zaćmienia w ujęciu klasycznym.
5. Solariusze i lunariusze jako podstawowe narzędzia prognostyczne.
6. Gwiazdy stałe i dodatkowe elementy wspomagające interpretację horoskopu i prognozę. Ćwiczenia.

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Stowarzyszenia Astrologów w Polsce i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony Astroportal.pl oraz Czary.pl. Mieszka w Warszawie. Kontakt: milka.astrologia@gmail.com
Izabela Podlaska-Konkel uczy astrologii i tarota w Warszawskiej Szkole Astrologii, publikuje na Astroportal.pl i Czary.pl i tłumaczy teksty o tematyce astrologicznej na język polski. Autorka książek Astrologia horarna w praktyce (2017), Podręcznik astrologii (razem z Miłosławą Krogulską, 2014) i Astrologia prognostyczna (razem z Miłosławą Krogulską, 2019). Co roku wydaje Polskie Efemerydy z aspektami, ingresami i retrogradacjami na cały rok. Studiuje na wydziale Cultural Astronomy and Astrology (MA) na UWTSD w Walii oraz na wydziale filologii klasycznej UKSW w Warszawie. Przedstawiciel Stowarzyszenia Astrologów w Polsce oraz oficjalny przedstawiciel the National Council for Geocosmic Research w Polsce. Należy do AAGB i NCGR. Kontakt: iza.podlaska@gmail.com

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.