Astroportal.pl

Internetowy kurs "Magia planetarna" VII-VIII 2022

WARSZAWSKA SZKOŁA ASTROLOGII
www.szkolaastrologii.pl

Internetowy kurs

„Magia planetarna” VII-VIII 2022

 

Poznaj tajniki magii planetarnej, której celem jest tworzenie astrologicznych talizmanów i amuletów oraz wykorzystywanie cykli planet, Słońca i Księżyca do polepszenia codziennej aury i podejmowania ważnych życiowych decyzji. Uczestnicy dostają materiały i dyplom ukończenia kursu. Co tydzień uczestnicy dostają materiały w formie pisemnej (prezentacja) i uczestniczą w dwugodzinnym interaktywnym wykładzie, ktory jest nagrywany i udostępniany po każdym spotkaniu. Kurs poprowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.

Terminy: kurs obejmuje 5 dwugodzinnych wykładów na platformie Clickmeeting i jednego spotkania warsztatowego na platformie ZOOM. Wykłady odbywają się we wtorki w godzinach 20:00-22:00 (nagrania są udostępniane na stronie kursu do odsłuchania) w dniach: 12.07, 19.07, 25.07, 26.07, 2.08.
Zaczynamy we wtorek 12.07.2022 g. 20:00
Prowadzące: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel
Cena: 600 zł, płatne do 12.07 na konto: Albireo s.c. ul. Pruszkowska 29/259, Warszawa 02-119, mBank nr konta: 39114020170000410205477296
Zapisy: tel. +48-600-218-488, e-mail: iza.podlaska@gmail.com

Plan kursu:
1. Magia i astrologia w świecie antycznym. Planety a bogowie. Predyspozycje do zainteresowania magią astrologiczną w horoskopie urodzeniowym. Podstawowe zasady tworzenia talizmanów. Teoria korespondencji – światła horoskopu: Słońce i Księżyc, zaćmienia.
2. Picatrix, cz.1. Struktura rytuału astrologicznego. Petycja astrologiczna.
Triada czas – osoba – topos. Magia i teurgia. Teoria korespondencji – Merkury.
3. Picatrix, cz.2 Rola żywiołów w magii astrologicznej. Renesans. Astrologia i alchemia. Anioły i byty planetarne. Gwiazdy stałe. Tworzenie magicznych kwadratów i sigili. Teoria korespondencji – Wenus i Jowisz.
4. Godziny planetarne i ich praktyczne wykorzystanie. Najważniejsze zasady elekcji magicznych. Magia astrologiczna w XIX wieku, związki astrologii z tarotem. Teoria korespondencji – Mars i Saturn.
5. Jung, astrologia i alchemia, a rytuały planetarne. Sabaty i święta kalendarzowe a astrologia. Astrologia i ekologia, nowoczesna magia przyrody. Teoria korespondencji – Uran, Neptun i Pluton a pozostałe elementy horoskopu.

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Stowarzyszenia Astrologów w Polsce i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony Astroportal.pl oraz Czary.pl. Mieszka w Warszawie. Kontakt: milka.astrologia@gmail.com

Izabela Podlaska-Konkel uczy astrologii i tarota w Warszawskiej Szkole Astrologii, publikuje na Astroportal.pl i Czary.pl i tłumaczy teksty o tematyce astrologicznej na język polski. Autorka książek Astrologia horarna w praktyce (2017), Podręcznik astrologii (razem z Miłosławą Krogulską, 2014) i Astrologia prognostyczna (razem z Miłosławą Krogulską, 2019). Co roku wydaje Polskie Efemerydy z aspektami, ingresami i retrogradacjami na cały rok. Studiuje na wydziale Cultural Astronomy and Astrology (MA) na UWTSD w Walii oraz na wydziale filologii klasycznej UKSW w Warszawie. Przedstawiciel Stowarzyszenia Astrologów w Polsce oraz oficjalny przedstawiciel the National Council for Geocosmic Research w Polsce. Należy do AAGB i NCGR. Kontakt: iza.podlaska@gmail.com

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.