Astroportal.pl

Horoskop finansowy i zawodowy V 2022

Izabela Podlaska-Konkel

W maju planety wyjątkowo sprzyjają osobom przedsiębiorczym i tym, którzy potrafią zadbać o swoje finanse. Jowisz zachęca do inwestycji, udanych zakupów i podpisywania ważnych umów. Po 16.05 planety pomogą nam szybko załatwić gotówkę czy zacząć nowe sprawy z dużym sukcesem. W pierwszej połowie miesiąca Słońce w kwadraturze z Saturnem i zaćmienie Księżyca ostrzegają nas jednak, abyśmy robili wszystko zgodnie z prawem i przestrzegali przepisów.

3-4.05 sekstyle Jowisza z Plutonem i Marsa z Uranem sprzyjają rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o kredyt i dotacje, znajdowaniu nisko oprocentowanych pożyczek. Jeśli masz coś do załatwienia w urzędzie, zrób to teraz, bo ludzie będą wyrozumiali. Mimo długiego weekendu spotykaj się z ważnymi klientami, wysyłaj wiadomości, składaj podania o pracę, wyjaśniajmy trudne sprawy, bo mamy szansę na szybki sukces.

5-6.05 koniunkcja Słońca z Uranem i sekstyl Merkurego z Wenus sprzyjają podróżom i licytacjom na allegro i innych serwisach aukcyjnych. Uda ci się upolować coś po bardzo niskiej cenie. Idealny czas na spotkania, robienie ważnych przelewów, branie kredytu, wysyłanie CV.

10.05 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 3.06 odradza kupowanie sprzętu elektronicznego, komputerów, telefonów, aparatów fotograficznych, AGD, samochodów, rowerów i innych pojazdów, bo będą częściej się psuły lub nie spełnią naszych oczekiwań.

11.05 Jowisz wejdzie do znaku Barana, gdzie pozostanie do końca października i będzie sprzyjać osobom przedsiębiorczym i szukającym lepszej pracy, szczególnie tym urodzonym pod znakiem Barana, Lwa i Strzelca.

15.05 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed zadłużaniem się i zbyt dużymi wydatkami. Warto uporządkować rachunki, zapłacić zaległe faktury, zrobić plan oszczędzania.

16.05 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie ostrzegają nas przed konfliktami w baku czy podczas transakcji finansowych, nie róbmy niczego w pośpiechu, bo popełnimy trudny do naprawienia błąd.

18.05 koniunkcja Marsa z Neptunem ostrzega przed oszustami i podpisywaniem skomplikowanych umów. Ten aspekt naraża nas na pomyłki i powoduje łatwowierność. Musimy też uzbroić się w cierpliwość i być wyrozumiali dla błędów, które popełniają inni.

21.05 Słońce wchodzi do Bliźniąt i utworzy koniunkcję z Merkurym. Warto wysyłać ważne maile, umawiać się na spotkania zawodowe i biznesowe, podpisywać umowy, bo to jedyny dzień w ciągu najbliższych dni, kiedy nie działa niekorzystnie retrogradacja Merkurego.

23.05 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja znalezieniu dodatkowej pracy, wygranej pieniężnej lub szczęśliwym zbiegom okoliczności, które zapewnią nam zawodowy i finansowy sukces. Warto spotykać się z ludźmi, wysyłać CV i prosić o pomoc.

25-29.05 Mars wchodzi do Barana i utworzy koniunkcję Jowiszem, co zapewni ci lepszą rękę do inwestycji i zajmowania się majątkiem. Warto zainwestować w ubezpieczenie lub bezpieczne obligacje. Pewne informacje na temat zniżek, ulg czy odpisów podatkowych pomogą ci zrealizować marzenie o wyjeźdźcie czy solidnej inwestycji w dom i rodzinę.

28.05 Wenus wchodzi do Byka i do 23.06 skłaniać nas będzie do dużych zakupów, dlatego warto dobrze się zastanowić, zanim nabędziemy kolejną rzecz, czy jest nam naprawdę potrzebna. Czas sprzyja robieniu prezentów i proszeniu innych ludzi o wsparcie i pomoc.

30.05 nów Księżyca w znaku Bliźniąt pomoże ci znaleźć korzystne handlowe okazje w Internecie, kupuj bilety na podróż, wykupuj karty rabatowe. To dobry dzień, aby ubiegać się o podwyżkę, planować rodzinny budżet na wakacje.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31.

Unikaj ważnych decyzji i podpisywania umów w dniach: 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 27.

-->

© 2007 - 2022 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.