Astroportal.pl

Horoskop finansowy i zawodowy XI 2021

Izabela Podlaska-Konkel

W listopadzie będziemy mieli okazję do zawierania korzystnych umów, satysfakcjonujących zakupów, ale również będziemy musieli zmienić strategię i przede wszystkim zadbać o oszczędności. Nów w Skorpionie na początku miesiąca i pełnia oraz częściowe zaćmienie Księżyca w Byku 17-19.11 wskazują na dwa najważniejsze momenty w tym miesiącu na podejmowanie decyzji i mierzenie się z nowymi wyzwaniami.

1-2.11 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja szybkim decyzjom dotyczącym pracy czy majątku, nie warto się wahać, drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć!

4-5.11 nów Księżyca w znaku Skorpionie w opozycji z Uranem oraz wejście Wenus do Koziorożca, a Merkurego do Skorpiona zmieni radyklanie aurę miesiąca. Planety ostrzegają przed popełnianiem błędów i gaf, bo mogą nas one kosztować majątek. Uważajmy na oszustów i nieuczciwych klientów, bądźmy ostrożni w korzystaniu z atrakcyjnych ofert czy okazji. Zanim podejmiemy radykalną decyzję, warto przemyśleć wszystkie za i przeciw.

9-12.11 koniunkcja Marsa i Merkurego w kwadraturze z Saturnem sprawi, że możemy mieć chwilowe problemy finansowe, opóźnienia w płatności faktur. Bądźmy cierpliwi i wyrozumiali dla innych oraz niezbyt surowi w osądzaniu swoich dokonań czy możliwości.

14-16.11 Słońce w kwadraturze z Jowiszem i w sekstylu z Plutonem pomoże nam znaleźć ciekawe oferty pracy, szkolenia i kursu, aby polepszyć swoje kwalifikacje zawodowe. To dobry czas, aby ubiegać się o pomoc, kredyt czy instytucjonalne wsparcie.

17-19.11 pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca i opozycja Marsa z Uranem ostrzegają nas przed pochopnymi zakupami i roztargnieniem podczas ważnych transakcji finansowych. To nie jest dobry czas na rozmowy o pracę czy polowanie na okazje w sklepie czy w Internecie, bo może nam się trafić wybrakowany czy wadliwy towar.

22.11 Słońce wchodzi do znaku Strzelca i przez kolejne 30 dni skieruje naszą uwagę na problem zasobów i środków na bieżącą działalność lub długoterminowe inwestycje. Warto pamiętać, że nie zawsze pieniądze są kluczem do sukcesu, a my powinniśmy nauczyć się dobrze wyceniać swoją pracę i dokonania oraz korzystać z pomocy, jaką oferują nam inni.

24.11 Merkury wchodzi do znaku Strzelca zacznie sprzyjać rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, zakładaniu firmy i ubieganiu się o dotacje czy dofinansowanie. Warto nadać kupon lotto.

28-29.11 Słońce w koniunkcji z Merkurym i trygon Marsa z Neptunem zapewnią nam nowe pomysły, zainspirują nas i pomogą przezwyciężyć impas finansowy czy personalny w pracy.

30.11 Merkury w sekstylu z Saturnem i Wenus w sekstylu z Neptunem sprzyjają wyszukiwaniu tanich ofert na aukcjach lub w sklepie, a także podróżom i wizytom w banku.


Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 20, 21, 22. 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Gorsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 24.

-->

© 2007 - 2021 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.