Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Horoskop biznesowy i finansowy I 2020

W styczniu ostrożnie podejmuj finansowe decyzje, pilnuj spraw zawodowych i nie zaniedbuj swoich obowiązków. W pierwszej połowie miesiąca Słońce w koniunkcji z Merkurym, Saturnem i Plutonem w znaku Koziorożca może cię postawić w trudnej sytuacji, jeśli nie będziesz przestrzegać terminów i umów. Miesiąc sprzyja efektywnej pracy, robieniu planów na cały rok i rozsądnemu zarządzaniu domowym budżetem. Po 20.01 pojawią się nowe okazje finansowe i szansa na zawodowy sukces.

2.01 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapewni ci szczęście do kupowania tanich biletów, inwestowania oszczędności, targowania się i zbijania cen. Warto testować nowy sprzęt, przeglądać oferty pracy, ale nie podejmuj bez przemyślenia radykalnych decyzji, bo możesz tego potem żałować.

3.01 Mars wchodzi do znaku Strzelca i aż do 15.02 ułatwi nam uzyskiwanie pomocy materialnej, wsparcia i dotacji. Mars sprzyja również odzyskiwaniu długów i uzyskiwaniu krótkoterminowych pożyczek.

9-10.01 Koniunkcja Słońca z Merkurym i pełnia oraz półcienowe zaćmienie Księżyca w znaku Raka sprzyjają kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzisz negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

12-13.01 Koniunkcja Słońca z Plutonem i Saturnem przypomni ci o dawnych zobowiązaniach i niewykorzystanych pomysłach na spieniężenie ciekawych pomysłów. Warto prezentować swoje umiejętności i unikać konfrontacji z pesymistycznie nastawionymi do życia osobami.

16.01 Merkury wejdzie do znaku Wodnika i sprawi, że łatwiej będzie zdobyć nowe zlecenie, poszukać ciekawej oferty bankowej, założyć korzystną lokatę, skupić się na maksymalizowaniu zysków przy minimalnych środkach i wydatkach.

20-23.01 Słońce znajdzie się w znaku Wodnika i utworzy kwadraturę z Uranem, co sprzyjać będzie poznawaniu ciekawych ludzi, którzy mogą udzielić nam zaskakujących, ale i użytecznych rad na rozwinięcie kariery i inwestycje. Osoby, które ubiegają się o pracę, mają dużą szansę pod koniec stycznia znaleźć coś na etat lub rozpocząć dłuższą współpracę.

23.01 sekstyl Wenus z Jowiszem sprzyja zakładaniu firmy, rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, ubieganiu się o pożyczki, kredyt i wsparcie finansowe. Planety przyniosą dobre wiadomości finansowe, poprawę wyników, zyski z nowych źródeł. Wysyłaj CV, spotykaj się z ważnymi ludźmi, załatwiaj trudne sprawy, bo ludzie będą bardziej hojni, wyrozumiali i przychylni.

24.01 Nów Księżyca w znaku Wodnika sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego, samochodów, rowerów itp. Warto również upomnieć się o długi czy należne nam profity czy usługi, kupować na wyprzedażach, negocjować rabaty i korzystniejsze warunki w obsłudze konta bankowego czy kredytu.

27-28.01 Kwadratura Marsa z Neptunem ostrzega przed podejmowaniem ryzyka w sprawach zawodowych i finansowych. Pilnujmy terminów, działajmy zgodnie z poleceniami czy instrukcją, unikajmy zaczynania nowych spraw, bo możemy długo czekać na zyski i sukces.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 21, 25, 26, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 3, 4, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 28, 31.