Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Horoskop biznesowy i finansowy XI 2019

Izabela Podlaska-Konkel

W listopadzie mniej będzie okazji do zawodowych zmian i finansowego ryzyka, które się opłaca. Merkury w retrogradacji do 20.11 odradza podejmowanie decyzji pod wpływem chwili. Porządkujmy ważne sprawy, poszerzajmy wiedzę i zdobywajmy kompetencje. Pod koniec miesiąca korzystna koniunkcja Wenus i Jowisza ułatwi nam korzystne inwestycje i sprzyja odważnym zmianom w karierze.

1.11 Wenus wejdzie do znaku Strzelca, gdzie pozostanie do 26.11 i będzie sprzyjać, porządkowi w rachunkach, rozmowom z urzędnikami, a także szukaniu pracy w dużych firmach. Wenus pomoże ci wdrożyć oszczędności, dzięki czemu twój domowy budżet nie załamie się z powodu wydatków na rozrywki podczas dwóch długich listopadowych weekendów.

4-5.11 kwadratura Marsa z Plutonem zapewni ci pewność siebie i siłę przebicia, dzięki którym pokonasz konkurencję, a także wyłapiesz błędy, które kosztować cię mogą karierę. Bądź więc skrupulatny, przejrzyj korespondencję i wyłap niedociągnięcia, zanim inni to za ciebie zrobią. W razie konfliktu w pracy, lepiej ustąpić niż iść na wyniszczającą wojnę.

7-9.11 sekstyl Saturna z Neptunem ostrzega nas przed łatwowiernością, podpisywaniem umów czy zakupem sprzętu, którego nie możemy w sklepie przetestować. Pod wpływem emocji możemy kupić coś, co nie będzie działać lub nie jest nam niezbędne do życia. Dobry czas dla osób, które zajmują się reklamą, kulturą, rozrywką.

11-13.11 koniunkcja Słońca z Merkurym i pełnia w znaku Byka sprzyjają podpisywaniu umów, załatwianiu formalności w banku i urzędzie, dużym zakupom i braniu kredytów. Księżyc podpowie ci, jak podreperować domowy budżet i więcej zarabiać. Zrób domową burzę mózgów, a sam się zdziwisz, jak wiele masz opcji.

21.11 Merkury znajdzie się w ruchu prostym i zacznie wspierać zakupy sprzętu elektronicznego i AGD.

22-23.11 koniunkcja Wenus z Jowiszem i wejście Słońca do znaku Strzelca sprzyja inwestycjom i zachęci nas do wydatków, nie zawsze koniecznych, warto więc zrobić sobie plan, zanim wejdziemy do sklepu lub zamówimy coś przez internet. Planety sprzyjają graniu w gry losowe i szukaniu szczęścia na aukcjach i wyprzedażach.

23-24.11 opozycja Marsa z Uranem sprzyja osobom pracującym w branży IT, nowoczesnych technologiach, mediach społecznościowych, prasie i turystyce. Warto polować na okazje w biurach podróży, negocjować umowę na dostawę usług internetowych i programów telewizyjnych, bo ceny będą okazyjne.

26.11 Wenus w znaku Koziorożca i nów w Strzelcu pomogą nam w wyjaśnieniu nieporozumień, porządkowaniu rachunków, polowaniu na niskie ceny biletów lotniczych, kolejowych czy autobusowych. Jeśli ktoś ci coś obieca, miej to na piśmie, żeby potem egzekwować to, co ci się należy.


Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 27.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 3, 12, 13, 14, 19, 20, 24, 26, 28, 29, 30.