Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Horoskop biznesowy i finansowy X 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Październik będzie spokojniejszym miesiącem w sprawach zawodowych i finansowych. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja ryzykownym sprawom i zaczynaniu nowych przedsięwzięć. Unikaj ryzyka, dobrze się zastanów, zanim podpiszesz umowę czy weźmiesz długoletni kredyt.

Horoskop miesięczny

3.10 Merkury wejdzie do znaku Skorpiona. Warto odwiedzać urzędy, wyjaśniać prawne i finansowe niejasności, wysyłać ważne dokumenty i porządkować rachunki, bo szybko i rzetelnie się z tym uporamy.

4.10 Mars wejdzie do znaku Wagi i ostrzegać nas będzie cały miesiąc aby wpływem emocji nie kupić czegoś, co nie będzie działać lub nie jest nam niezbędne do życia. Dobry czas dla osób, które zajmują się reklamą, kulturą, rozrywką.

6-7.10 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed ryzykiem i stratami. Dlatego bądź ostrożny, nie ufaj każdej promocji czy przecenie, sprawdzaj warunki umowy, jaką podpisujesz i nie działaj pod wpływem emocji, a nie narazisz się na kłopoty.

8.10 Wenus wejdzie do Skorpiona i pomoże ci szybko znaleźć ofertę na listopadowy, świąteczny lub sylwestrowy wyjazd. Warto kupować bilety, rezerwować wycieczki, dziś mogą pojawić się nie lada okazje. Licytuj na stronach aukcyjnych, mogą pojawić się wyjątkowe ceny.

10-14.10 kwadratura Słońca z Plutonem zachęci nas do wydatków, nie zawsze koniecznych, warto więc zrobić sobie plan, zanim wejdziemy do sklepu lub zamówimy coś przez internet. Planety sprzyjają graniu w gry losowe i szukaniu szczęścia na aukcjach i wyprzedażach. W razie konfliktu w pracy, lepiej ustąpić niż iść na wyniszczającą wojnę.

23.10 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona i nastanie dobry czas na szukanie korzystnych ubezpieczeń, zakładanie lokat, ubieganie się o dodatkowe prace, kupowaniu polisy na życie.

25-27.10 kwadratura Marsa z Saturnem pomoże nam w wyjaśnieniu nieporozumień, porządkowaniu rachunków, polowaniu na niskie ceny biletów lotniczych, kolejowych czy autobusowych. Jeśli ktoś ci coś obieca, miej to na piśmie, żeby potem egzekwować to, co ci się należy.

26-28.10 opozycja Słońca z Uranem i nów w Skorpionie ostrzegają przed konfliktami w pracy i podczas załatwiania formalnych czy finansowych spraw. Nie decyduj się na coś, do czego nie jesteś przekonany. Spokojnie omów sporne kwestie, nie daj się wciągnąć w awanturę w banku, urzędzie czy na poczcie.

29-30.10 koniunkcja Wenus z Merkurym zapewni nam nie tylko dobry humor, ale i okazję do okazyjnych zakupów luksusowych, a nawet prezentów. Warto dziś więcej wydać, ale kupić coś lepszego gatunku i lepszej jakości.

31.10 Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 20.11 ostrzega nas przed łatwowiernością, podpisywaniem ważnych umów czy zakupem sprzętu elektronicznego, którego nie możemy w sklepie przetestować.


Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 4, 5, 6, 7, 8, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31.