Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Horoskop biznesowy i finansowy IX 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Wrzesień będzie dynamicznym i bardzo korzystnym dla spraw finansowych i zawodowych miesiącem. Merkury w Pannie nada rozpęd naszym przedsięwzięciom i pomoże zdobyć więcej niż mamy. Od 14.09 Wenus w Wadze sprzyja sprawom finansowym i umowom, szybkiemu podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu owocnej współpracy.

2-4.09 koniunkcje Słońca z Merkurym i Marsem co sprawi, że będziemy łatwiej dogadywać się z ludźmi. Wrzesień sprzyja szukaniu pracy, zdobywaniu nowych klientów i przede wszystkim handlowi i znajdywaniu korzystnych oferta kupna i sprzedaży. Warto podpisywać umowy, szczególnie bardzo korzystne są transakcje finansowe.

5-6.09 trygon Słońca z Saturnem pozwoli nam szybko uporać się ze sprawami urzędowymi, dokumentami, zaległościami. Osoby, które coś budują lub remontują, będą w stanie szybciej skończyć wiele obowiązków i rozwiązać wiele problemów.

8-10.09 Słońce ustawi się w kwadraturze z Jowiszem i opozycji z Neptunem. Dni sprzyjają intelektualnej pracy i sprawnemu przebiegowi spotkań, zebrań i transakcji handlowych. Uważajmy jednak na nieuczciwych sprzedawców, unikajmy pomyłek i nie wierzmy innym na słowo, bo naszą czujność może uśpić Neptun.

13.09 koniunkcja Merkurego z Wenus to wyjątkowo korzystny czas na spotkania, podpisywanie umów, wystąpienia publiczne, omawianie ważnych spraw. Warto spotykać się z ludźmi, dyskutować, negocjować i dogadywać się, bo wspólnie zdziałamy więcej niż w pojedynkę.

14-15.09 Wenus i Merkury przejdą do znaku Wagi i utworzy się pełnia w Rybach. Planety uruchomią naszą intuicję i pozwolą przejrzeć plany konkurencji. To, na co czekaliśmy od kilku miesięcy, teraz ma szansę się ziścić. Wato docenić pracowników, wspólników czy klientów. To również dobre dni na robienie rachunków, zestawień i ubieganie się o pożyczki, kredyty czy dotacje.

20-21.09 kwadratura Jowisza z Neptunem sprzyja reorganizacji w domu i dokształcaniu. Jeśli zastanawiasz się, czy nie zapisać się na zawodowy kurs, który podniesie twoje kwalifikacje, teraz jest dobry moment, aby to zrobić, bo szybko opanujesz materiał i zdobędziesz dyplom.

25.09 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega przed pochopnymi wydatkami i lekkim podejściem do finansów. Unikaj konfrontacji z szefem czy księgową, nie dyskutuj z ekspedientami w sklepie, a nie narazisz się na niemiłe chwile czy kłopoty.

28.09 nów w Wadze sprawi, że będziemy musieli bardziej zajmować się sprawami innych ludzi, współpracowników czy klientów. Warto wyjaśniać spory i nieporozumienia i nie wikłać się w konflikty. W razie nieporozumień najlepiej użyć mediacji lub negocjacji zamiast podejmować radykalne decyzje.

29.09 sekstyl Wenus w Wadze z Jowiszem w Strzelcu uwolni naszą wyobraźnie i kreatywność. Warto zapisywać pomysły i szybko wdrażać je w życie, zagrać w totka, wykorzystać szczęśliwą okazję. To bardzo dobry dzień na załatwianie trudnych spraw i ubieganie się o kredyt lub dotację.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 28, 29.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 3, 9, 10, 12, 14, 22, 23, 25, 30.