Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Horoskop biznesowy i finansowy VIII 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Sierpień będzie jednym z najlepszych miesięcy na bogacenie się, robienie kariery i osiąganie finansowej równowagi. A wszystko to za sprawą wyjątkowej konfiguracji planet: koniunkcji Słońca z Wenus w trygonie do Jowisza, która przyniesie nam powodzenie i nada rozpędu wielu ważnym sprawom. Miesiąc sprzyja rozwijaniu relacji, nowym kontaktom i podróżom, a także ślubom, uroczystościom i rozpoczynaniu nowych spraw.

1.08 Merkury wychodzi z retrogradacji i znów jest w ruchu prostym, dzięki czemu w sierpniu znów możemy podpisywać ważne umowy i kupować sprzęt elektroniczny, łatwiej jest ubiegać się o lepszą pracę. Do tego nów Księżyca w znaku Lwa obudzi w nas kreatywność i pomysłowość. Warto wykazywać się umiejętnościami i rozwijać talenty. Dobry dzień na ryzykowne decyzje.

6-9.08 trygony Słońca i Wenus z Jowiszem sprzyjają osobom przedsiębiorczym, utalentowanym i zdecydowanym osiągnąć sukces. Zaczynam nowe sprawy, umawiaj się na ważne spotkania, negocjuj zniżki, domagaj się więcej od życia, a los może okazać się niezwykle łaskawy.

11.08 Merkury wjedzie do znaku Lwa i aż do 29.08 będzie nam pomagać znaleźć ciekawe oferty pracy, upolować przeceny biletów, wycieczek i towarów luksusowych. Dzięki negocjacjom i dopytywaniu możesz zdobyć więcej niż ci się początkowo wydaje.

13-15.08 koniunkcja Słońca z Wenus i pełnia Księżyca w znaku Wodnika pomogą w szybkim załatwieniu spraw finansowych, negocjacji odsetek i procentów w banku, a także pozwoli ci dobrze się zaprezentować na rozmowach o pracę lub pomoże zdobyć nowych klientów. Wysłana w te dni korespondencja może zdziałać cuda. Odnów ważną znajomość sprzed lat. Podróże będą bardzo pouczające.

18-21.08 Mars i Wenus przejdą do znaku Panny, co sprzyja naprawianiu starych sprzętów, robieniu planów na najbliższe miesiące, a także skutecznemu szukaniu oszczędności. Ostrożnie dobieraj współpracowników i nie wierz wszystkim na słowo, bo przez nieuwagę lub niedogadanie ucierpieć mogą twoje finanse.

23.08 Słońce wejdzie do znaku Panny i poczujemy znaczącą zmianę aury i nastawienia ludzi do pracy i pieniędzy. Staraj się praktycznie podchodzić do zawodowych zadań, zrób wielkie porządki na biurku i w swoich zawodowych celach na najbliższe lata. Dobry plan pomoże ci wiele osiągnąć jeszcze tej jesieni.

29.08 Merkury wjedzie do znaku Panny i ostatnie dni sierpnia mogą być bardzo owocne dla tych, którzy szukają lepszej pracy lub kończą ważne projekty. Warto wdrażać w życie nowe pomysły, uczyć się nowych programów komputerowych, kupować sprzęt elektroniczny i pojazdy, bo okażą się bardzo pomocne nie tylko w codziennym życiu, ale pomogą nam w karierze.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30.
Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 24, 25, 31.