Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2020
 

Horoskop biznesowy i finansowy VI 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Czerwiec przyniesie nam dużo okazji do zarobienia pieniędzy, ale i spore wydatki i inwestycje, które za kilka miesięcy przyniosą nam spory zysk. Opozycja Słońca z Jowiszem nie pozwoli na nudę i stagnację w finansach i biznesie. Trzeba się jednak będzie bardziej starać i unikać błędów, bo opozycje Marsa z Saturnem i Plutonem ostrzegają przed nagłymi komplikacjami i stratami z powodu zaniedbań i braku wytrwałości. Pod koniec miesiąca odczujemy finansowe polepszenie za sprawą opozycji Wenus z Jowiszem.

2-3.06 nów w Bliźniętach w kwadraturze z Neptunem i w opozycji z Jowiszem daje nadzieję na pozytywne rozwiązanie sporów i kłótni, a także znalezienie sojuszników i pomocników w trudnych zawodowych sprawach. Dobry czas na krótkie wyjazdy, doszkalanie się i przeglądanie ofert pracy.

4.06 Merkury wejdzie do znaku Raka i aż do 27.06 będzie pomagał znaleźć pracę i polepszyć sytuację finansową osobom kreatywnym i lubiącym pracę z dziećmi. Warto pytać o radę znajomych i krewnych, bo ktoś życzliwy podpowie nam, jak dobrze ulokować pieniądze, aby dawały nam zyski przez miesiące lub lata. Dni sprzyjają znajdowaniu nowych ofert pracy, zakładaniu spółek czy zaczynaniu nowych projektów. Warto otwierać konto w banku i zarządzać mądrze pieniędzmi.

9.06 Wenus wejdzie do znaku Bliźniąt, gdzie pozostanie do 3.07 i będzie sprzyjać udanym licytacjom, polowaniu na wyprzedaże i przeceny w centrach handlowych, korzystne zakupy biletów lotniczych czy tanich wycieczek.

9-10.06 kwadratura Słońca z Neptunem i opozycja Słońca z Jowiszem sprzyjają wyjazdom, szukaniu pracy za granicą, kontaktom ze współpracownikami i zadbaniu o ubezpieczenie i prawa socjalne. Upomnij się o to, co ci się należy zgodnie z umową. Unikaj ryzykownych inwestycji.

13-14.06 opozycja Marsa z Saturnem może wymusić na nas nieprzewidziane wydatki czy spowodować materialne szkody. Nie jest to korzystny czas na wizyty w urzędzie czy na poważne rozmowy w sprawach zawodowych, bo ludzie będą nas surowo oceniać.

16-17.06 pełnia w Strzelcu w koniunkcji z Jowiszem i w kwadraturze z Neptunem sprzyja znalezieniu dodatkowej pracy, wygranej pieniężnej lub szczęśliwym zbiegom okoliczności, które zapewnią nam zawodowy i finansowy sukces. Warto spotykać się z ludźmi, wysyłać CV i prosić o pomoc.

18-19.06 koniunkcja Merkurego z Marsem ostrzega przed kłótniami i zbyt szybkim podejmowaniem finansowych decyzji. Zanim coś kupisz, zastanów się, czy rzeczywiście tego potrzebujesz.

22-23.06 opozycja Wenus z Jowiszem pomoże ci załatwić trudną sprawę w urzędzie, to dobry dzień na wysyłanie oficjalnych pism i spotykanie się z przełożonymi w sprawie podwyżki czy dodatkowych dni urlopu.

27.06 Merkury wejdzie do znaku Lwa i zapowiada sukcesy w szukaniu lepszej pracy oraz dobry czas na zakup sprzętu elektronicznego i aktualizowanie oprogramowania lub naprawę maszyn.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 5, 6, 9, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20.