Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop finansowy i zawodowy na luty 2019

W lutym czeka nas wiele wyzwań, bo na niebie waleczny Mars utworzy kwadraturę z Plutonem i koniunkcję z zaskakującym Uranem. Musimy być czujni i szybko reagować na zmiany i propozycje, bo Merkury w Rybach może przynieść dezinformację i osłabić komunikację i handel. Sekstyl Słońca z Jowiszem na początku miesiąca sprzyja jednak zaczynaniu nowych spraw i poprawie sytuacji materialnej.

1-2.02 kwadratura Marsa z Plutonem ostrzega przed nieżyczliwymi osobami zarówno w pracy, jak i w codziennym kontakcie. Nie forsujmy swoich spraw czy pomysłów, bo tylko narobimy sobie wrogów i obudzimy konkurencję. Dni sprzyjają za to osobom pracowitym i wytrwałym, a także pracy na akord i szybkiemu osiąganiu zaplanowanych wyników.

3.02 Wenus wejdzie do znaku Koziorożca i zapewni nam dobre pomysły na oszczędzanie, dobre wykorzystanie zasobów i umocnienie swojej sytuacji finansowej. Przez najbliższe kilka dni warto ubiegać się o kredyt, szukać dofinansowania i negocjować warunki lokat i oszczędności, bo możemy dużo dla siebie zyskać.

4-5.02 nów w Wodniku w koniunkcji z Merkurym pomoże ci wynegocjować zniżkę, znaleźć tanie oferty, kupić po okazyjnej cenie bilety i zimowe wycieczki, a także wylicytować dobre ceny na aukcjach internetowych. Dobry dzień na podpisywanie umów i zaczynanie nowych przedsięwzięć.

7-8.02 sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyja zakładaniu krótkoterminowych lokat, szybkiemu obracaniu pieniędzmi oraz wprowadzaniu nowych pomysłów zawodowych i biznesowych w życie. Proś o pomoc, łatwiej będzie znaleźć wyjście z trudnej finansowej lub zawodowej sytuacji.

10.02 Merkury wejdzie do znaku Ryb i będzie utrudniał dogadanie się z ludźmi, negocjowanie umów i znajdowaniu lepszej pracy. Będzie jednak sprzyjał tym, którzy zajmują się reklamą, działaniami artystycznymi i pomaganiem innym.

13-14.02 koniunkcja Marsa z Uranem w Baranie i potem ingres Mars do znaku Byka ostrzegają przed podejmowaniem radykalnych i zbyt pochopnych decyzji w te dni.

18-19.02 koniunkcja Wenus z Saturnem nie sprzyja finansowemu ryzyku czy zbyt dużym zakupom. Ostrożnie podejmuj zobowiązania finansowe, a jeśli ubiegasz się o kredyt czy dotację, nie składaj dokumentów i przeczekaj ten trudnym moment.

19-20.02 Słońce wkroczy do znaku Ryb i utworzy pełnię w znaku Panny, co pomoże ci znaleźć nowe oferty pracy, ciekawe przeceny i zniżki oraz uzyskać pomoc od kogoś, kto zna się lepiej na problemach, z którymi aktualnie się borykasz. Mów głośno, czego potrzebujesz i uruchom sieć kontaktów i znajomych, a szybko osiągniesz pożądany efekt.

22-23.02 koniunkcja Wenus z Plutonem sprzyja podwyższaniu kwalifikacji i umiejętności. Warto zapisać się na szkolenie, kupić książkę, dzięki której dowiesz się wielu nowych rzeczy, dzięki którym twoja pozycja zawodowa się wzmocni.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 26, 27.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 10, 13, 14, 17, 18, 22, 24, 25, 28.