Astroportal.pl

Horoskop biznesowy i finansowy I 2019

Izabela Podlaska-Konkel

Styczeń przyniesie nam korzystne okazje do wzbogacenia się i pozytywnych zmian w karierze. Jednak pierwsze dni stycznia nie sprzyjają zaczynaniu nowych spraw i finansowemu ryzyku. Ostrożnie podejmuj zawodowe decyzje i nie rezygnuj za wcześnie z tego, co kiedyś przynosiło zysk, a teraz trochę kuleje. Odkujesz się po 21.01.

1-3.01 Mars wkroczy do znaku Barana, a Słońce i Saturn utworzą koniunkcję i mogą sprawić, że się pomylisz lub zgodzisz na coś, co nie jest dla ciebie korzystne. Unikaj podpisywania umów, ważnych spotkań czy deklaracji. Podczas zakupów dobrze skalkuluj koszty, żeby nie wydać za dużo.

5-6.01 Merkury wchodzi do znaku Koziorożca, a na niebie utworzy się nów i częściowe zaćmienie Słońca. Planety ostrzegają nas przed zbytnimi nerwami, bo one nie sprzyjają podejmowaniu korzystnych finansowych decyzji. Nie kupuj na wyprzedażach, jeśli rzeczywiście czegoś bardzo nie potrzebujesz.

7.01 Wenus wejdzie do znaku Strzelca i aż do 3.02 ułatwi nam uzyskiwanie pomocy materialnej, wsparcia i dotacji. Dzień sprzyja również odzyskiwaniu długów i uzyskiwaniu krótkoterminowych pożyczek.

10-11.01 koniunkcja Słońca z Plutonem zachęca do negocjacji, ponownego wysyłania CV i ofert, które kiedyś zostały odrzucone. Spróbuj jeszcze raz, a może tym razem dzięki determinacji i wytrwałości szczęście się do ciebie uśmiechnie.

13-14.01 koniunkcja Merkurego z Saturnem ostrzega przed problemami finansowymi, spóźnieniami i kłopotami formalnymi. Nie jest to dobry czas na wizyty w urzędzie czy trudne rozmowy z przełożonymi, bo możemy gorzej wypaść i mieć mniejszą siłę przebicia.

20-21.01 Słońce wchodzi do znaku Wodnika i utworzy z Księżycem pełnię i całkowite zaćmienie. Unikajmy ważnych transakcji w ten dzień, nie podpisujmy długoterminowych umów, bo możemy nie zauważyć pomyłek czy prawnych pułapek. Warto jednak prezentować swoje umiejętności, wysyłać maile i listy, wprowadzać w czyn postanowienia noworoczne.

22.01 koniunkcja Wenus z Jowiszem pomoże ci w staraniach o podwyżkę, sprzyja wygranym na loterii i w konkursach, warto więc nadać kupon i ubiegać się o polepszenie stanu swoich finansów.

24.01 Merkury wkracza do znaku Wodnika i sprawi, że do połowy lutego uda się zdobyć nowe zlecenie, poszukać ciekawej oferty bankowej, założyć korzystną lokatę, skupić się na maksymalizowaniu zysków przy minimalnych środkach i wydatkach. Ludzie zaczną być nam przychylni.

30.01 koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja odważnym, pomysłowym i przedsiębiorczym. Merkury pomoże nam szukać korzystnych ofert wyjazdowych, tanich wycieczek, okazji na serwisach aukcyjnych. Zamawiaj, licytuj, negocjuj ceny, a dużo zyskasz.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3, 4, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 27, 28.

Mapa strony

error: Wayfinder class not found

error: Wayfinder class not found

© 2007 - 2019 Albireo s.c.

Astroportal.pl to miejsce do nauki i pogłębiania wiedzy o astrologii. Portal prowadzą Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska-Konkel.