Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy XI 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami miesiąc wielkich szans. Jowisz planeta szczęścia i powodzenia wejdzie do znaku Strzelca, gdzie jest jej władztwo, spodziewajmy się więc rozpędu i wielu pozytywnych zmian. Uran cofa się do Barana i i zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse, warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans.

6-7.11 Uran wchodzi do Barana i utworzy się nów Księżyca w znaku Skorpiona sprawią, że poczujesz przypływ sił do walki o zawodowy i finansowy sukces. Podsumuj sukcesy, zastanów się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto jeszcze raz przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś ciekawego odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

8.11 Jowisz przejdzie do Strzelca o godzinie 13:38 i sprawi, że w najbliższym czasie cel, do którego od dawna dążysz, znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę. Myśl globalnie, działaj lokalnie, zadbaj o nowe inwestycje i odważ się marzyć, a masz szansę na sukces, bo Jowisz będzie w Strzelcu przez kolejnych dwanaście miesięcy.

15.11 Mars w sekstylu z Uranem i Mars, który wkroczy do Ryb, każą być ostrożnym w ujawnianiu tajemnic i dociekliwym, bo to dobry czas na odnajdywanie zagubionych rzeczy. Inspiruj się sztuką, zainwestuj w siebie i zacznij myśleć perspektywicznie, a szybko ci się to opłaci w pracy.

16.11 Wenus znajdzie się w ruchu prostym, a to przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach. Warto poprosić specjalistę o radę w trudnej zawodowej sprawie.

17.11 Merkury wchodzi w retrogradację i przez kolejne trzy tygodnie odradzamy kupowanie sprzętu elektronicznego, szczególnie telefonów, komputerów, tabletów i sprzętu AGD. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

20.11 Mars w kwadraturze z Jowiszem sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Rozmowa z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące decyzje i wnioski.

22-23.11 pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt sprawi, że w twoim otoczeniu znajdą się życzliwe osoby. Nawet jeśli ominie cię jakaś okazja finansowa czy podwyżka, bądź dobrej myśli, bo bliscy wynagrodzą ci chwilowe porażki.

25-26.11 Słońce w koniunkcji z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw i walce o finansowe powodzenie. gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń dotyczących wynagrodzenia.


Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 6, 7, 8, .11, 12, 13, 17, 28.