Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy IX 2018

Izabela Podlaska-Konkel

We wrześniu może się okazać, kto zasłużył na duże zyski, a kto musi pilnować, aby wszystkiego nie stracić. Pierwsza połowa miesiąca jest bardzo dobra na inwestycje i ryzykowne decyzje finansowe dzięki dobroczynnemu latawcowi, który utworzą Słońce, Merkury, Uran, Saturn i Jowisz. W drugiej połowie miesiąca bądź jednak ostrożny, bo kwadratura Marsa z Uranem oraz pełnia Księżyca w kwadraturze z Saturnem może zatrząść twoim portfelem, jeśli będziesz za dużo wydawał.

3.09 Merkury w sekstylu z Wenus sprzyja szybkiemu podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu owocnej współpracy. Spotykaj się z ludźmi, nawiązuj znajomości, bo ktoś podsunie ci prosty pomysł na zdobycie szybkiej gotówki.

6.09 Merkury wejdzie do znaku Panny i przyniesie nam nowe okazje w finansach i sprawach kariery. Po wakacyjnej przerwie wszystko ruszy ostro do przodu, wysyłaj ważne maile i wiadomości, dopytuj się, jeśli czegoś nie rozumiesz, a zyskasz bezcenną wiedzę.

7.09 Merkury w trygonie z Uranem i w trygonie z Saturnem oraz Słońce w opozycji z Neptunem sprawią, że będziemy łatwiej dogadywać się z ludźmi. Dzięki wyobraźni, kreatywności i niekonwencjonalnym rozwiązaniom możesz szybko zyskać i pozbyć się zawodowego problemu.

9.09 Wenus wejdzie do Skorpiona, a na niebie utworzy się nów Księżyca w Pannie i uruchomi naszą intuicję i pozwoli przejrzeć plany konkurencji. Wato docenić pracowników, wspólników czy klientów. To również dobry czas na robienie rachunków, zestawień i ubieganie się o pożyczki, kredyty czy dotacje.

10-11.09 Słońce w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem sprzyja szukaniu pracy, zdobywaniu nowych klientów i przede wszystkim handlowi i znajdywaniu korzystnych oferta kupna i sprzedaży.

11-12.09 Jowisz w sekstylu z Plutonem i Wenus w opozycji z Uranem szykują nam wyprzedażowe niespodzianki. Poluj na promocje, szybko podejmuj decyzje finansowe, ale nie kupuj tego, na co się nie stać. Możesz mieć skłonność do kupowania pod wpływem emocji rzeczy, których nie potrzebujesz.

13.09 Wenus w sekstylu z Saturnem pomoże ci dobrze zaplanować wydatki na nadchodzącą jesień, znaleźć korzystne lokaty i wdrożyć plan oszczędzania. Udadzą się negocjacje dotyczące zbicia ceny i dodatkowych rabatów i bonusów.

25-26.09 pełnia Księżyca w kwadraturze z Saturnem ostrzega, że pod koniec miesiąca będziemy musieli się liczyć z pieniędzmi i oszczędnie wydawać. Osoby, które coś budują lub remontują, będą w stanie szybciej skończyć wiele obowiązków i rozwiązać wiele problemów. Nie warto się buntować lub łamać przepisy, bo konsekwencje mogą być trudne do przewidzenia.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 21, 24, 27, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 7, 8, 9, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26.