Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy VIII 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas dużo nowych okazji do polepszenia swojego majątku i kariery. Nie niebie utworzą się dwa dobroczynne wielkie trygony: w znakach żywiołu wody i ziemi. Warto zabiegać intensywnie o swoje szczęście, bo będzie na wyciągnięcie ręki. Jednak trzeba uważać, bo częściowe zaćmienie Słońca w znaku Lwa wprowadzi element losowości i zaskoczenia, w drugim tygodniu miesiąca podejmuj więc rozsądne decyzje.

6-7.08 Słońce w kwadraturze z Jowiszem pomoże nam znaleźć dodatkowe fundusze, spłacić długi i dostać dużą zniżkę na letnich wyprzedażach. Wenus, która od 7.08 przebywa w znaku Wagi, sprzyja szukaniu lepiej płatnej pracy, zapewnia dobrą rękę do podpisywania umów i brania kredytów na korzystnych warunkach.

8-9.08 Słońce w koniunkcji z Merkurym pomoże ci dotrzeć do ważnych informacji, dzięki którym twoja kariera ruszy do przodu. Podpisuj umowy, zaczynaj nowe sprawy, bo mimo że Merkury jest w retro, koniunkcja ze Słońcem dodaje mu sił i pozytywnych cech.

10.08 Wenus w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed skąpcami i nieżyczliwymi osobami w urzędzie. Nie jest to dobry dzień na zakupy, bo nie będziemy z nich do końca zadowoleni.

11.08 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w Lwie ostrzegają przed ryzykownymi krokami w sprawach zawodowych i finansowych. Bez względu na to, jak dziwne wydadzą ci się sytuacje, w których się znajdziesz, i wiadomości, jakie otrzymasz, dobrze rozważ każdy krok i opcję zanim podejmiesz radykalną decyzję.

13.08 Mars wkroczy ruchem wstecznym do Koziorożca i zacznie sprzyjać wszystkim nowym sprawom. Spotykaj się z ważnymi klientami, wysyłaj wiadomości, składaj podania o pracę, zapisuj się na szkolenia czy studia, wyjaśniaj trudne sprawy. Masz szansę na szybki sukces.

17-18.08 Merkury w sekstylu z Wenus zachęca do podróży służbowych, udziału w konferencjach, spotkaniach i wymianie doświadczeń. Dobry czas dla handlowców i dziennikarzy.

19.08 Merkury w ruchu prostym zacznie sprzyjać kupowaniu sprzętów elektronicznych i AGD, samochodów, rowerów, a także podpisywaniu ważnych, długoterminowych umów.

23.08 Słońce wkroczy do znaku Panny i ustawi się w trygonie z Uranem i zacznie sprzyjać kontaktom z urzędnikami, autorytetami czy bardziej doświadczonymi osobami. Jeśli prowadzić negocjacje czy ubiegasz się o kredyt, teraz możesz szybko zakończyć ustalenia i procedury.

26.08 pełnia Księżyca w znaku Ryb oraz trygon Słońca z Saturnem i kwadratura Wenus z Plutonem zachęci nas do porządków i oceny ryzyka finansowego. Warto realistycznie spojrzeć na swoje lokaty, oszczędności i inwestycje i nie dać się omamić obietnicom wielkich zysków.

27-28.08 Mars zacznie poruszać się ruchem prostym i 28.08 ustawi się w kwadraturze z Jowiszem, co bardzo sprzyja znajdowaniu korzystnych ofert na wyjazdy w ostatniej chwili, dużym zakupom i ubieganiu się o nową, lepszą pracę.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 23, 27.