Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy VII 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas dużo wydarzeń i ciekawych aktywności, ale będzie to mało stabilny miesiąc. Częściowe zaćmienie Słońca w Raku 13.07 i całkowite zaćmienie Księżyca w Wodniku w koniunkcji z Marsem i w kwadraturze z Uranem 27.07 sprawią, że wiele spraw przyspieszy, ale i zacznie rozwijać się w zaskakujący sposób.

5.07 Słońce w trygonie z Jowiszem, sprawi, że początek lipca jest bardzo korzystny na zakładanie działalności gospodarczej, ubieganie się o pożyczkę lub zaczynanie nowych spraw, które mają nam szybko przynieść zysk.

9.07 Merkury w kwadraturze z Jowiszem pomoże ci zrobić dobry plan wydatków, znaleźć korzystne oferty i promocje, wynegocjować zniżkę. Rozmawiaj, dopytuj się o szczegóły i proś o lepsze warunki, a szybko okaże się, że jesteś skuteczny i sporo zaoszczędzisz.

10.07 Wenus wkracza do znaku Panny, gdzie pozostanie do 6 sierpnia i sprzyjać będzie oszczędzaniu, robieniu zapasów, szukaniu tańszych ofert wakacyjnych wyjazdów.

12.07 Wenus w trygonie z Uranem i Słońce w opozycji z Plutonem ostrzegają przed pochopnym podjęciem finansowej decyzji. To, co dziś wyda ci się atrakcyjne i ciekawe, jutro okaże się bublem lub niekorzystną umową, z której trudno będzie ci się wyplątać bez dodatkowych kosztów.

13.07 nów Księżyca i częściowe zaćmienie Słońca w 21 st. Raka ostrzega przed zbyt emocjonalną reakcją na wszystko, co się wokół będzie działo. Nawet niekorzystna wiadomość za kilka dni może okazać się okazją, aby coś zmienić i poprawić w sprawach zawodowych i finansach. Polegaj tylko na sprawdzonych osobach i nie ufaj komuś, na kim kiedyś się zawiodłeś.

22-23.07 Wenus w sekstylu z Jowiszem i Słońce w znaku Lwa pomogą ci zdobyć dodatkowe fundusze lub pomoc materialną na projekty, którymi się teraz zajmujesz. Warto dziś zapisać się na szkolenie, kupić książkę, dzięki której dowiesz się wielu nowych rzeczy, dzięki którym twoja pozycja zawodowa się wzmocni.

26.07 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 18 sierpnia lepiej wstrzymać się z zakupem sprzętu elektronicznego i AGD, komórek, laptopów, aparatów fotograficznych, rowerów i samochodów, bo będą nam sprawiać kłopoty i częściej się psuć.

27.07 pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w Wodniku i Słońce w opozycji z Marsem gwarantują powodzenie w podróży, ale ostrzegają przed nietrafionymi inwestycjami i renegocjacją umów. Unikaj trudnych rozmów, bo pewne z pozoru zyskowne może okazać się dla ciebie mniej korzystne, a do tego narobisz sobie wrogów.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 29, 30, 31.
Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28.