Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy VI 2018

Izabela Podlaska-Konkel

Przez pierwsze trzy tygodnie czerwca będzie stabilnie finansowo. Wenus ustawi się w trygonie i kwadraturze z Jowiszem, co da nam możliwość wygranej i korzystnego zakupu. Jednak pod koniec miesiąca za sprawą pełni Księżyca w koniunkcji z Saturnem powinniśmy ostrożnie podejmować zawodowe decyzje i unikać ryzyka w inwestycjach i sprawach materialnych.

1-2.06 Wenus w trygonach z Jowiszem i Neptunem pomoże ci w zdobyciu dodatkowych pieniędzy. Rozglądaj się za pracą dorywczą, składaj podania o pracę, wysyłaj CV, znajdź korzystniejszą lokatę dla swoich oszczędności, a pod koniec miesiąca w twoim portfelu będzie więcej gotówki.

5-6.06 Słońce w koniunkcji z Merkurym i kwadraturze z Neptunem pozwoli ci odetchnąć, ale i wpaść na genialny pomysł, jak zmniejszyć wydatki i zyskać pieniądze na dodatkowy wakacyjny wyjazd. Pamiętaj, Neptun pomoże ci zdobyć coś, co trudno dostać za pieniądze. Dzięki zaufaniu zbudujesz relację, która już niedługo pomoże ci umocnić twoją zawodową pozycję.

12-13.06 Merkury przechodzi do Raka, a Wenus do znaku Lwa, do tego nów w znaku Bliźniąt wytworzy atmosferę odpowiednią dla domowych remontów, zakupu mebli, zadbania o wystrój i zapraszania gości na czerwcowe weekendy. Dzięki pomocy planet już niedługo zrobisz oszałamiające wrażenie na znajomych, rodzinie i sąsiadach jak najmniejszym kosztem.

16-19.06 Merkury w opozycji z Saturnem i trygonie z Jowiszem sprzyja podpisywaniu ważnych umów, ale zaleca ostrożność podczas brania kredytów czy ubiegania się o dotację. Diabeł tkwi w szczegółach i jeden drobny błąd, przeoczenie małego przypisu, może okazać się dla ciebie niekorzystne w skutkach. Spiesz się powoli i nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo długo ich nie zobaczysz z powrotem.

25.06 Wenus w kwadraturze z Jowiszem może popchnąć nas do zbędnych wydatków i zakupów, których potem będziemy żałowali. Nie warto kusić się na przeceny i promocje, bo bardzo się rozczarujemy i finalnie kupimy coś drożej. Jest to jednak dobry dzień na zakupy biżuterii.

26-28.06 Słońce w opozycji z Saturnem i pełnia Księżyca w znaku Koziorożca nie sprzyjają poważnym decyzjom zawodowym ani dużym wydatkom, jeśli nie są konieczne. Licz każdy grosz, każdą propozycję zawodową czy inwestycyjną sprawdź kilka razy, zanim podejmiesz jakieś kroki. Ludzie nie będą przychylni, aura będzie nerwowa, lepiej nie wchodzić w drogę osobom, z którymi trudno nam się dogadać i nie podpadać przełożonym.

29-30.06 Merkury wchodzi do znaku Lwa i ustawi się w kwadraturze z Uranem, co sprawi, że można spodziewać się ciekawych propozycji zawodowych, zaskakujących wiadomości, które warto szybko wykorzystać, aby się wzbogacić. Kupuj bilety lotnicze i kolejowe na wyprzedaży, szukaj promocji wakacyjnych wycieczek.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 7, 8, 9, 14, 15, 16, 21, 22, 23, 26, 27, 28.