Astroportal.pl
Polskie efemerydy na rok 2018
 

Horoskop biznesowy i finansowy III 2018

Izabela Podlaska-Konkel

 

W marcu spodziewajmy się dobrych wiadomości, dużych zysków i okazji do polepszenia sytuacji zawodowej. Pod koniec miesiąca może być jednak trudniej, będziemy musieli więcej pracować i dłużej czekać na zyski za sprawą kwadratury Słońca do Saturna oraz retrogradacji Merkurego.

1.03 Wenus w trygonie z Jowiszem sprzyja luksusowym zakupom, prośbom o podwyżkę i umawianiu się na ważne spotkania. Ludzie będą przychylni i chętni do rozmowy, warto negocjować i ubiegać się o kredyt czy pożyczkę.

2.03 Merkury w trygonie z Jowiszem i pełnia Księżyca w Pannie pomogą ci znaleźć nowe ciekawe oferty pracy i zainteresować swoimi pomysłami osoby decyzyjne i klientów. Wyruszaj w podróż, zapisuje się na kursy, studia i szkolenia, wysyłaj ważne maile i listy, a szybko dostaniesz odpowiedź. Merkury pomoże ci znaleźć korzystne oferty wiosennych wyjazdów, poluj na tanie bilety, zamawiaj sprzęt gospodarstwa domowego

6-7.03 Merkury i Wenus wchodzą do znaku Barana i zaczną sprzyjać zakładaniu krótkoterminowych lokat, szybkiemu obracaniu pieniędzmi oraz wprowadzaniu nowych pomysłów zawodowych i biznesowych w życie.

11-12.03 Merkury w kwadraturze z Saturnem ostrzega przed pomyłkami, błędami, awariami. Unikajmy ważnych rozmów o pracy i pieniądzach, nie decydujmy się na wizytę w urzędzie, bo trudno się będzie dogadać z ludźmi.

13.03 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega przed rozrzutnością oraz inwestycjami pod wpływem chwili. Słońce w trygonie z Jowiszem zapewni powodzenie w sprawach zawodowych, warto składać podanie o pracę, ubiegać się o awans, szukać promocji i oszczędności. Dzień sprzyja robieniu finansowych planów, wysyłaniu CV i spotykaniu się z ludźmi, którzy mogą nam pomóc załatwić pilne sprawy.

19-20.03 Merkury w koniunkcji z Wenus i wejście Słońca w znaku Barana sprzyjają spotkaniom, robieniu ważnych przelewów, braniu kredytu i podpisywaniu korzystnych umów. Czas sprzyja podróżom i licytacjom na allegro i innych serwisach aukcyjnych. Uda ci się upolować coś po bardzo niskiej cenie.

23.03 Merkury wejdzie w retrogradację i aż do 15.04 nie kupuj sprzętu AGD i elektroniki, unikaj podpisywania ważnych umów, bądź ostrożny w podróży i nie daj się nabrać na pozornie tanie oferty!

28-30.03 kwadratura Słońca z Saturnem ostrzega przed ryzykownymi działaniami. Czas sprzyja porządkom. Spotykaj się z ważnymi osobami, zmieniaj strategię działania, porządkuj dokumenty, faktury i sprawy księgowe, a szybko się ze wszystkim uporasz. Unikaj stresowych sytuacji, w pracy zachowuj spokój i nie działaj pod wpływem presji.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 2, 3, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 31.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 4, 5, 6., 7, 11, 12, 17, 18, 23, 24, 25, 28, 29, 30.