Wenus w Wodniku

Jeśli szukasz podstawowych informacji o astrologii i horoskopach, to jest forum dla ciebie. Zapraszamy do dyskusji również tych, którzy są zaawansowani i chcą podzielić się z mniej doświadczonymi osobami swoją wiedzą.

Moderatorzy: Izabela Podlaska, Olka, Mii Krogulska

Wenus w Wodniku

Postprzez Izabela Podlaska » sobota, 13 grudnia 2008, 13:51

Od kilku dni na niebie Wenus przemierza znak Wodnika. Założyłam więc nowy wątek, żebyśmy mogli dzielić się swoimi uwagami na temat jej działania w tym znaku.

Pierwsze, co mi się kojarzy - ludzie z Wenus w znaku Wodnika mają mnóstwo przyjaciół każdej płci. To często staje się problemem dla partnerek mężczyzn, którzy mają Wenus w Wodniku - są nieustannie zazdrosne o jego przyjaciółki :)
Izabela Podlaska
Użytkownik Jowiszowy - bardzo dużo pisze

Postprzez WenusWLwie » piątek, 19 grudnia 2008, 17:54

Mnie z tą pozycją Wenus, kojarzą się ludzie, którzy interesują się osobami excentrycznymi lubiącymi dużo luzu w życiu i twórczego buntu. Być może właściciele tej planety w tym znaku, wyrażają w taki uraczniczny sposób swój własny urok, pokazując oryginalność i swój indywidualizm.Też wydaje mi się , że tacy ludzie w związkach mogą stawiać głównie na przyjaźń i mieć właśnie wielu przyjaciół różnej płci, jak było powiedziane powyżej :) Może jest tu jakiś właściciel tej Wenus i się wypowie? :)
WenusWLwie

Postprzez junona78 » piątek, 19 grudnia 2008, 21:11

witam
z nieco inaczej beczki- czy wenus w wadze jest tak samo silna jak w byku, czy mniej? bo ze inaczej sie wyraza to pewne...
Junona
junona78
Użytkownik Wenusowy - dużo pisze

Postprzez Travels » piątek, 19 grudnia 2008, 22:20

Witaj Junona,

Tak Zdecydowanie są u siebie ! i podobnie z Merkurym.

Pzdr.T.
"Człowiek nie znający swego Horoskopu jest jak Kapitan, który wyrzucił za burtę mapy i woła: Boże prowadź !! " - L. Szuman
Travels
Użytkownik Księżycowy - często pisze

Postprzez junona78 » piątek, 19 grudnia 2008, 22:30

No ale moj merkury jest stukniety saturnem, a poza tym byl w retro jak sie rodzilam, wiec jest slaby chyba... choc z wypracowan w LO zawsze mialam 6 :wink:
junona78

Postprzez Travels » piątek, 19 grudnia 2008, 22:42

Witaj Junona,

Całe szczęście , że Merkury jest stuknięty :D , Po prostu głębiej myślisz i z dużym zastanowieniem głosisz opinie. Za mocno szukasz rozwiązań czasem sobie robiąc z tym problem. Ważne by wiedzieć jak to pracuje, a potem już z górki :)

Pzdr. T.
"Człowiek nie znający swego Horoskopu jest jak Kapitan, który wyrzucił za burtę mapy i woła: Boże prowadź !! " - L. Szuman
Travels

Postprzez junona78 » piątek, 19 grudnia 2008, 22:48

Wiesz co, ja wlasnie zazwyczaj cos palne, a potem mysle-dyplomacja jest czesto moja slaba strona...
a ze szukam dziury w calym, analizuje na miliard sposobow to prawda-to mi przysparza wiele problemow w zyciu :wink: :roll:
junona78

Wenus w Wodniku

Postprzez magda de » poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 16:58

Witam
U mnie urodzeniowa Wenus w Wodniku prawdopodobnie wyraża się otwartością na sprawy związane z seksem, nie jestem powściągliwa jakoś szczególnie, choc może to byc zasługa stellum w moim VIII domu (merkury w koziorożcu oraz wenus i księzyc w Wodniku, połączone koniunkcją).
W związku stawiam na przyjaźń, pociagają mnie faceci inteligentni i mądrzy, z poczuciem humoru. Facet musi byc moim przyjacielem, zebym mogla sie z nim dzielic swoimi myslami i teoriami, musi podobnie patrzec na swiat jak ja :wink:
magda de

Wenus w Wodniku

Postprzez magda de » poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 20:11

Hehe ja też lubię rozmawiac o tym, ale nie z każdym mozna, bo przeciez kazdy ma inna granice intymności ;)
magda de

Postprzez Olka » poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 20:32

:)szarżą na rozmówcę, a potem gonić, bo ucieka:D yeah! choc ja niestety mam tendencje do przeprowadzania szarży dialogowych, bo merkury w rybach i ogólnie dużo gadam, a najchętniej opowiadam książki i filmy i wierz mi, ludzie wolą już o tym seksie;p a ogólnie to ostatnio kumpluje się z dziewczyna co ma wenus w baranie(wygnaną)i dochodzę do wniosku że tam gdzie wenus tam zawsze szczęście i nawet barania daje rade, powinno się takie warsztaty robić: "pokochać swoja wenus":)
Olka

Wenus w Wodniku

Postprzez magda de » poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 20:38

Ja tam swoją Wenus lubię. Nie wiem czy to jej sprawka (mam jeszcze ksiezyc i slonce w wodniku), ale czuje ze jestem zablokowana i nie umiem sie zakochac tak bez pamięci, romantycznie, głęboko... Mój ascendent w Raku się tego domaga :P
magda de

Postprzez KOTON » poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 23:24

Ciekawy temat.Musze przyznac ze zaskoczony jestem ze laczycie swoja otwartosc seksualna wlasnie z Wenus w Wodniku.Wodnik jest nastawiony na filozofie, intelekt, wolnosc, z seksualnoscia to raczej slabo u wodnikow.Nie mniej jednak Mars jest tez istotny jesli o seks chodzi, wiec moze Marsa macie w jakims ognistym znaku.Bo to wlasnie trygon ognia daje najwieksza otwartosc seksualna, no i nalezy tez wspomniec o Skorpionie...
pozdr
KOTON

Postprzez Olka » wtorek, 14 kwietnia 2009, 00:30

ja mam marsa w byku, leniuszek się znaczy;p ale słoneczny baran, asc lew i księżyc w strzelcu- trochę chodząca rozwałka;)<kurcze, ogólnie mam ogniste obsadzone>a z tym wodnikiem- koleżanka zaproponowała a mi się potwierdza,bo w sumie aspekt ten sam, choć może masz racje że to bardziej z ognistości aspektów, ja się uczę:)
Olka

Wenus w Wodniku

Postprzez magda de » wtorek, 14 kwietnia 2009, 09:05

Ja mam stellum w Wodniku (Słońce, Księżyc i Wenus - dwa ostatnie w koniunkcji) i stellum w VIII domu (domu m.in. seksu) - Księżyc, Wenus, Merkury(w Koziorożcu) w koniunkcji. Marsa mam w Byku, co daje silny erotyzm. Mars i Księżyc są w kwadraturze - nie wiem jak to odczytać...

Może chodzi o to, ze mój Mars to silna seksualność a Wenus w Wodniku daje otwartość, wolność w tych sprawach?
magda de

Postprzez Olka » wtorek, 14 kwietnia 2009, 09:30

kradniesz mi aspekty;p mars w byku jest mój;p
Olka

Następna strona

Powrót do Astrologia dla początkujących